Spa Hotel Ulrika

Ksirovka bsgNa dvě stovky zájemců dorazilo na historicky první Den Bav se golfem, který se uskutečnil v sobotu 27. dubna v brněnské Kšírovce. „Akcí podobného typu by měla federace pořádat více. Dnes naše hřiště navštívilo mnoho nových tváří a věříme, že si k nám znovu najdou cestu. Sami si vyzkoušeli, že golf je aktivita pro každého," s radostí konstatoval majitel Kšírovky Pavel Zeman.

Dlouhodobá předpověď akci příliš nepřála, protože slibovala chlad a ještě pár dnů před startem i dešťové přeháňky. Přesto se ukázalo, že sportovně založení jedinci na počasí nehledí – první zájemci se totiž hlásili v Kšírovce už před osmou hodinou, kdy akce startovala.

Na akci byla nabídnuta novým zájemcům čtyři golfová stanoviště (drive, chip, bunker, putt), na kterých se volně střídali. Jednotlivá stanoviště byla zaplněna a trenéři se mohli věnovat každému zvlášť a předat první poznatky o golfu.

Program byl celkově koncipován jako zábavný sportovní den pro celou rodinu, a tak vedle golfových disciplín byly k dispozici dětské aktivity, chladno mohli návštěvníci zahnat masážemi a program pochopitelně pamatoval i na aktivní golfisty, kteří si zahráli dopolední turnaj na šest jamek.

Všichni příchozí se mohli zúčastnit i puttovacího turnaje, čehož využilo přes třicet hráčů, kteří absolvovali devítjamkové třiště (par 18), přičemž vítěz to zvládl na 19 ran, přestože hůl držel ten den vůbec poprvé. Stejný výkon podal mimo soutěž i youtuber a známý propagátor golfu Johny Machette.

Den Bav se golfem podpořilo několik partnerů, soutěžící si odnášeli řadu zajímavých cen, zapojila se i městská část Brno-Jih. Nestačili jste navštívit akci v Brně? Sledujte www.bavsegolfem.cz, v květnu připravujeme další dvě obdobné akce v jiných destinacích.

Zdroj: cgf.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...