Spa Hotel Ulrika

FarryMísto na poslední chvíli zrušeného Casa Serena Open se na hřišti v Roztěži odehrál tento čtvrtek za účasti deseti golfistů European Senior Tour a také domácího profesionála Jiřího Seiferta golfový turnaj Casa Serena Invitational Pro-Am.

Akce hraná jako texas scramble s vyrovnáním přivítala téměř čtyřicítku amatérských hráčů, kteří díky systému hry s nejlepším míčem měli možnost být v neustálém kontaktu se svým profesionálem.
"Není to sice turnaj, na který jsme byli čtyři roky zde na Casa Serena zvyklí, ale tento formát je skvělý a k hráčům přátelský. Dnešek jsme si skvěle užili," řekl Angličan Andrew Murray, který se po zrušení turnaje European Senior Tour ujal organizace akce z hlediska hráčské účasti.

Casa Serena Invitational Pro-Am bylo slavnostně zahájeno ve středu večer v kutnohorské galerii GASK v kulisách výstavy Europa Jagellonica a za účasti starosty města Ivo Šance. Večer čekalo golfisty barbecue na zámku na Roztěži.
Ve čtvrtek se umoudřilo počasí, takže většina turnaje proběhla ke spokojenosti účastníků bez deště. "Jsme rádi, že jsme mohli dohrát osmnáct jamek, i když byla tu i krizová varianta s devíti," připomněl Andrew Murray, který se svým týmem skončil druhý.
Jasnými vítězi se stali hráči pod vedením francouzského profesionála Marka Farryho. "Je to korunovace skvělých dvou dní tady v Česku, v místě, které mi tolik připomíná Francii. Jsem nadšený nejen naším vítězstvím, ale také zdejší atmosférou a pohostinností," dodal Farry.

Zdroj: TZ, foto: kredit Casa Serena


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...