Spa Hotel Ulrika

Tintera hodinkyRána za milion, tak se dá bez nadsázky nazvat výkon Lukáše Tintěry, který ve 3. ročníku golfového turnaje D+D REAL CZECH CHALLENGE v resortu Kunětická Hora (29. 5.–1. 6. 2014) jako jediný z českých golfistů prošel cutem a na jamce číslo 8 zahrál hole-in-one. Odměnou mu byla prémie – mechanické hodinky Fréderique Constant v hodnotě milion korun. „Jsou neskutečné, jako ze snu. Mám pocit, že se na ně dá jenom koukat, že se snad ani nedají nosit. Vůbec teď nemůžu přemýšlet o tom, kam je poprvé vynesu, možná skončí doma v trezoru," říká s úsměvem Lukáš.

Hodinky za milion jsou opravdovým hodinářským skvostem, pocházejí totiž z unikátní limitované série Fréderique Constant FC – 980EGF4H9 Tourbillon Grand Feu. Strojek mají umístěný v pouzdru z 18karátového růžového zlata a je osazen emailovaným číselníkem. Model je 11. v pořadí z limitované série, čítající pouhých 188 kusů.

Sympatický golfista si hodinky stoprocentně užije, tento pánský doplněk totiž opravdu miluje. Už od dětství toužil po nějakém krásném modelu a často stál u výkladních skříní hodinářství a představoval si, které z vystavených kousků by tak mohly být jeho. První hodinky v životě si tímto způsobem u maminky vyprosil ve svých patnácti letech. Tak dlouho chodil kolem výlohy a ukazoval jí je, až je dostal k Vánocům. Další mu ke dvacetinám věnoval jeho kmotr. Pak už si začal hodinky kupovat sám. Nikdy by ho ale nenapadlo, že ho k těm nejvzácnějším dovede jeho oblíbený sport.

„Na takovou výhru jsem vůbec nepomýšlel, i na té osmé jamce jsem před odpalem jenom konstatoval, že jsou nádherné. Je to krásný bonus k té 179 metrové ráně, která se mi povedla, taková se dává jednou za život a já jsem ji dal zrovna na jamce, kde byly asi jedny z nejkrásnějších hodinek na světě," konstatoval vítěz letošního prvního turnaje série Czech PGA Tour.
Euforie, jakou po téhle ráně zažíval, se prý nedá popsat. „To je výbuch emocí, myslel jsem, že každou chvíli omdlím. Vlastně jsem netušil, co mám dělat dál a byl jsem trochu nervózní, že mám pokračovat ve hře. Naštěstí jsem si to v hlavě uspořádal a snažil jsem se nad úspěchem moc nepřemýšlet. Můj spoluhráč mě taky zklidňoval a říkal mi, ať to vydržím a slavím až po skončení turnaje, což bylo druhý den."

Slavit bude Lukáš doma v Karlových Varech. Ještě před vyhlášením výsledků turnaje a předáním cen už se viděl doma na gauči u televize, kde rád relaxuje. „Je to čtvrtý turnaj v kuse a šestnáctý den na hřišti, potřebuju si dát alespoň týden pauzu," plánoval. Jednou z cen, které dostal jako nejlepší český hráč v turnaji (skončil na 46. příčce), bylo ovšem zajištění účasti na dalším významném turnaji v Rakousku, který proběhne již příští týden. Změna plánu mu v tomto případě vůbec nevadila. „Jsem šťastný, málem bych brečel," neskrýval Lukáš dojetí při přebírání další pro něj vzácné ceny.

Další info o hodinkách 0 FC - 980EGF4H9 Tourbillon Grand Feu
Mechanické hodinky s automatickým nátahem. Vrchol modelové řady nezávislého výrobce Fréderique Constant, Swiss Made Geneve. In House caliber s komplikací Tourbillon v pouzdře z 18K růžového zlata a s emailovaným číselníkem. Tento model je 11. v pořadí z limitované série 188 ks. Distributorem značky Fréderique Constant je společnost Time Trade s.r.o., Pardubice.

Zdroj: Andrea Ježková, foto: Yellow Pro


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...