Spa Hotel Ulrika

HostivarPražský areál Golf Hostivař letos slaví deset let. Za počáteční datum existence si v Hostivaři vytknuli 12. červenec 2002, tedy den, kdy byl oficiálně založen zdejší Golf Club Hostivař. Právě tato událost stála úředně jako první u celého příchodu golfu do Hostivaře, neboť veškeré plány a projekty existovaly do té doby pouze na papíře. Golf jako takový se v Hostivaři začal poprvé hrát až na jaře roku 2003, nejprve z provizorních odpališť, už v červnu téhož roku zde potom slavnostně otevřeli horní dvoupatrové odpaliště a přilehlé tréninkové plochy.

Letos zde tedy oslaví DESET LET a oslavy se jako tenká zelená linka potáhnou celou letošní golfovou sezónou. Protože Golf Club Hostivař je se svými skoro čtyřmi tisíci členy v současnosti největším klubem v republice, zacílil své dárečky právě na vlastní členskou základnu. „Je to takové poděkování za věrnost, řada členů je s námi od začátku a vydržela období rozsáhlého budování, třeba když se stavělo hřiště nebo velká indoorová hala. Byli tolerantní a velkorysí a my jim za to chceme poděkovat,“ říká Lenka Borkovcová, která má celé oslavy v Hostivaři na starost.

Kdykoli si kterýkoli člen klubu koupí koš tréninkových míčů, dostane k obvyklé padesátce ještě deset míčů navíc zdarma, to proto, aby mohl za každý odkroucený rok symbolicky odpálit jeden míček. V areálu bude také probíhat několik akcí zaměřených speciálně na dámy, děti, gentlemany či seniory. Jedná se o tematické lekce výuky golfu, pro každou ze zmíněných skupin hráčů bude výuka v některém z jarních a letních měsíců zdarma.

To hlavní a nejlepší se ale chystá na červenec. Na sobotu 14. července zde počítají s narozeninovou oslavou, na niž jsou zváni nejen všichni členové klubu, ale i jejich hosté – přátelé a kamarádi. „Oslavy začnou už ráno, máme připravenu výuku golfu pro příchozí, tři golfové turnaje přímo na sobotu a k nim ještě dva o den dřív v pátek, řadu soutěží,“ vypočítává Lenka Borkovcová. Celodenní golfové hraní zakončí večírek, na kterém se bude hrát o diamantový přívěsek v hodnotě 38 000 Kč, podrobnější program však organizátor zatím tají. Komu se termín oslavy nehodí, může si alespoň v prvních čtrnácti dnech měsíce července zahrát jednu hostivařskou devítku zdarma, i to je dárek pro všechny členy GCHOS. Kromě toho letos během sezony vylosují a mezi členy rozdají dalších 300 fee na hostivařské hřiště.

Golf Hostivař, veřejný golfový areál. Celoroční provoz, určeno pro pravidelně trénující hráče i začátečníky. Znormované 9 jamkové hřiště + 3 alternativní jamky, driving 33 odpalových míst, z toho 14 zastřešených, ve večerních hodinách všechna odpalová stanoviště i cvičná louka plně osvětleny, v zimních měsících krytá stanoviště vyhřívána. Indoorová hala, tři simulátory About Golf. Restaurace, terasa, klub. Devět trenérů, členů profesionální PGAC. Provozní doba denně 07.00–22.00. Provoz zahájen v červenci 2003. Výuka golfu v Akademii Golf Hostivař. Adresa: Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10, www.golfhostivar.cz. Provozovatel SPORT Hostivař, a.s. Areál využívá ke své činnosti Golf Club Hostivař.

Kontakt na management: Ing. Jiří Martinka, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 606 640 340.

Více o Golfu Hostivař najdete ZDE


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...