Spa Hotel Ulrika

FahrbringŠvédský golfista Jens Fahrbring ovládl 4. ročník D+D REAL Czech Challenge. Získal druhý titul v kariéře na sérii Challenge Tour a šek v hodnotě 27 200 euro. V resortu Kunětická Hora udělal během čtyř dnů jen tři chyby. Vyhrál s celkovým skóre -17 (66, 70, 67, 68).

„Hrálo se mi skvěle. Od prvního dne jsem cítil, že by to mohlo vyjít. Hřiště znám dobře, startoval jsem tady potřetí. Dneska mě diváci doprovázeli od první jamky, byla výborná atmosféra," popsal své pocity Fahrbring.

Vyhrál o jednu ránu před Angličanem Rossem McGowanem, třetí byl Skot Andrew McArthur. Nejlepší Čech Michal Pospíšil skončil při své premiéře na Challenge Tour 63.

„Byla to naprostá paráda. Dát cut hned při svém prvním startu na Challenge Tour beru jako velký osobní úspěch. Víkend se sice nepovedl úplně tak, jak bych si přál, ale i to je další zkušenost," zhodnotil turnaj Pospíšil, který dohrál celkově v paru (71, 70, 75,72).

Pospíšil dostal od promotéra turnaje Petra Dědka hrací kartu na další turnaj Challenge Tour. Příští týden si zahraje Swiss Challenge v Lucernu.

„Je to už taková tradice, že nejlepšího českého hráče v tomto turnaji odměníme hrací kartou. Michal tady ukázal, i když je ještě amatérem, že hraje na úrovni špičkových profesionálů. Proto si zaslouží sbírat další zkušenosti.," řekl Petr Dědek, majitel promotérské společnosti RELMOST.

Vrcholem golfové sezóny v Česku bude poslední týden v srpnu turnaj European Tour. Na hřišti Albatross u Prahy se bude konat 2. ročník D+D REAL Czech Masters.

Zdroj: Pavel Poulíček, RELMOST, a.s.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...