Spa Hotel Ulrika

PGA-tk-zsPod vedením promotéra Czech One vstupuje česká profesionální série již do svého druhého ročníku, který slibuje prodloužený kalendář, kvalitnější startovní pole a zvýšení komfortu hráčů. Divákům pak opět nabídne nervydrásající souboje nejlepších českých golfových profesionálů s vybranými zahraničními hráči a top amatéry. Tvářemi túry se stali Roman Šebrle a Šideri Váňová.

Turnajový kalendář Czech PGA Tour je rozčleněn do časových i geografických „swingů". Nejlépe je to vidět hned na tom prvním, který se odehraje mezi 10. a 21. dubnem na hřištích Konopiště, Black Bridge a Ypsilonka. Vítěz dubnového swingu získá od promotéra Česká 1 kartu na turnaj série Challenge Tour hraný pod názvem The Northern Ireland Open in Association with Sphere Global and Ulster Bank v srpnu v Severním Irsku. Smyslem zavedení swingů je zatraktivnit turnaje pro zahraniční hráče a hráčům českým umožnit plánovat si své turnajové účasti i případné dovolené a zahraniční výjezdy s lepším komfortem.

Druhým swingem je pak slovensko - moravský dvojboj v květnu. Prvním turnajem je tradiční skalická Hant Trophy (9. – 12. 5.) a jarní program vyvrcholí turnajem UNIQUA Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy na hřišti ve Slavkově od 17. do 19. května.

Kalendář, jak už se stalo tradicí, obsahuje čtyři Majory, konkrétně MČR na jamky v Mladé Boleslavi, MČR na rány na Ypsilonce, společný turnaj s Hospodářskou komorou České republiky na Casa Sereně (všechny tři v srpnu) a SurGal Clinic Grand Finále v říjnu na Kaskádě. Turnajový kalendář zároveň poskytuje spoustu příležitostí i pro amatérské hráče zahrát si v rámci PRO-AMů či amatérských turnajů a být na vlastní kůži účastníkem Tour.

„Loňský rok byl pro nás sbíráním zkušeností. Nijak jinak než si vše odpracovat se nedají nabýt. Letos na těchto zkušenostech stavíme, ať už jde o pořádání turnajů či jejich sdružování do swingů. Věříme, že naši zákazníci, tj. profesionální hráči, všechna vylepšení ocení a stráví s námi příjemnou sezonu," okomentoval nadcházející ročník Pavel Krenk, šéf promotérské společnosti Česká 1.
Pokračuje spolupráce se zimní Gecko Tour, která se hraje vždy od října do března ve španělské Andalusii. Na finálovém turnaji Gecko Tour si Marcos Pastor Rufian vybojoval právo startu na dubnovém swingu, a to včetně úhrady startovného a all inclusive balíčku. Tím pádem se od příletu do Prahy nemusí o nic starat, bude mu poskytnuto ubytování, strava, doprava na všechna hřiště, vstup na tréninkové plochy a vše další, co špičkový golfista může potřebovat.

Promotér Czech PGA Tour by také rád oznámil uzavření nových marketingových dohod. Oficiálním míčem Czech PGA Tour se stává Srixon, partnerem pro oblast telekomunikací a online zpracování výsledků se stává značka Accent a partnerem pro případ nepříznivého počasí je nově ProQuip, mj. partner Ryder Cupu.

TZ
Text: Radovan Vrátný; foto: Zdeněk Sluka


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...