Vincentka-golfinfo

CzechPGAtour2013Velkolepé golfové drama se očekává v souboji o konečné prvenství v letošním ročníku Pilsner Urquell Czech PGA Tour. Kaskáda Grand Finále (3.-5. října) definitivně rozhodne o králi nesmírně vyrovnané sezóny. Po konečném triumfu sahají Marek Nový a Lukáš Tintěra, mezi nimiž je v žebříčku rozdíl pouze 6 100 korun. Pro oba by případné celkové vítězství znamenalo premiérové ovládnutí sezóny Pilsner Urquell Czech PGA Tour.

Marek Nový letos vyhrál jako jediný dva turnaje. Nejprve jednoznačně prošel zahajovacím turnajem sezóny na Kunětické Hoře, aby se pak na začátku září stal v Karlových Varech profesionálním mistrem české PGA ve hře na rány. I díky těmto dvěma vítězným počinům vede Money List Pilsner Urquell Czech PGA Tour se ziskem 159 000.

Druhý Lukáš Tintěra si připsal druhé prvenství kariéry ve Skalici, kde uspěl v play off v souboji se Stanislavem Matušem. K tomu navíc přidal druhé místo v Berouně, kde až v rozehrávce podlehl vítěznému Peteru Švajlenovi.

Šanci má ale také třetí v pořadí série Petr Nič, který ztrácí na Marka Nového necelých 33 tisíc. Ničovým nejzářivějším momentem v sezóně bylo první místo na Tálích, kde se z turnajového titulu radoval po téměř dvouleté přestávce.

Napínavost vyvrcholení sezóny ještě umocňuje fakt, že tři nejlepší v pořadí série půjdou v úvodním kole společně v jednom flightu.
Úplně ze hry o nejvyšší příčky nejsou ani loňský vládce Pilsner Urquell Czech PGA Tour Filip Mrůzek. Naději má také Stanislav Matuš. Oba ale musí spoléhat na zaváhání výše jmenovaných, protože jejich ztráta už je s výhledem ke konečnému triumfu poměrně značná. Matuš ale na Kaskádě umí, protože před rokem na okraji Brna zvítězil a i při dalších dvou startech skončil v elitní trojici.

Zdroj: TZ, FreeDrive

Výsledky můžete sledovat ZDE>>>

Více o Grand finále Czech PGA Tour ZDE>>>

Více o Golf Resortu Kaskáda ZDE>>>


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...