Spa Hotel Ulrika

CGC logo BW 250„Central Golf Club má hned několik cílů. Chceme hráčům umožnit cestovat po několika hřištích v rámci jednoho členství bez nutnosti být členem jednoho z virtuálních klubů a také umožnit hráčům ostatních klubů poznat všechny naše hřiště. V neposlední řadě máme ambici usnadnit golfové začátky všem zájemcům o tuto krásnou hru, " uvedl Jan Kastner, prezident Central Golf Clubu.

Vstup slovenské společnosti Tatry mountain resorts, a. (TMR) do golfových rezortů Ostravice a Kaskáda v České republice začíná přinášet zásadní změny ve prospěch dostupnosti golfu pro začínající i zkušené golfisty. V obou areálech začíná nová doba golfová, jejíž cílem je díky atraktivním podmínkám přilákat ke golfu širokou veřejnost a rozšířit řady golfistů o další nadšence aktivního oddychu.

První důležitou novinkou je Central Golf Club, který vznikl přejmenováním Golf Clubu Start působícího v Ostravici několik let. Všichni členové původního klubu získali k bonusům na Ostravici i bonusy v resortu Kaskáda. Nový klub navíc umožňuje svým členům zakoupit si členství v různých variantách již od 3 tisíc korun. Například ve variantě za 5 tisíc korun získají hráči kromě dalších benefitů hru na 2x9 jamek a 3x18 jamek. Tyto volné fee mohou čerpat libovolně v Ostravici i v rezortu Kaskáda. Jelikož golfových resortů ve správě TMR by mělo být v budoucnu více, rozšiřovat se bude i pole působnosti Central Golf Clubu a možností jeho členů na hru za skvělých podmínek i na dalších hřištích.

„Central Golf Club má hned několik cílů. Chceme hráčům umožnit cestovat po několika hřištích v rámci jednoho členství bez nutnosti být členem jednoho z virtuálních klubů a také umožnit hráčům ostatních klubů poznat všechny naše hřiště. V neposlední řadě máme ambici usnadnit golfové začátky všem zájemcům o tuto krásnou hru, " uvedl Jan Kastner, prezident Central Golf Clubu.

Do golfového segmentu vstoupila společnost TMR poprvé na začátku října 2018 podpisem nájemní smlouvy s Golf & Ski resort Ostravice, ke kterému za pár měsíců přibyl i Kaskáda Golf Resort Brno. „Nesmírně atraktivní a stále populárnější hra gentlemanů na dvou špičkových hřištích bude určitě silně návykovým zážitkem, který bychom rádi zprostředkovali i co největšímu počtu členů klientského programu GOPASS. Golfisté budou mít za skvělé ceny možnost získat neomezenou hru na obou našich hřištích po celý rok a nebude je to stát ani zdaleka tolik, jako tradiční členství v golfovém klubu," doplnil Kastner.

Podrobnější informace najde veřejnost na webových stránkách golfových resortů: www.golfbrno.cz a www.ostravice-golf.cz.

Společnost TMR chce využít stále větší popularitu golfu a potenciál obou golfových resortů a propojit je se svým byznysem v oblasti cestovního ruchu. Golf se stane novým produktem klientského programu GOPASS a jeho členové tak budou kromě výhodnějšího lyžování, vstupů do zábavního parku či akvaparků mít možnost získat i hru v golfových resortech za atraktivní ceny.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...