FP2014-1Ve středu 14. května se ve Slavkově u Brna uskutečnil již devátý ročník šampionátu ČR dvoučlenných firemních týmů, ve kterém jen nejtěsnějším rozdílem zvítězil tým Golf666.cz, zastoupený hráči Robertem Vartou a Michalem Chaloupkou (oba s pohárem na snímku). Druhé místo obsadila společnost Kreativní svět, za který hráli Miloslav Kment a Aleš Trnka, třetí příčka patří firmě Gemini Development, reprezentované hráči Liborem Lacinou a Petrem Zímou. Šampionátu se zúčastnilo téměř 40 týmů z celé ČR, které všechny automaticky postupují do navazující Národní firemní ligy Golfu (NFLG).

FP2014-2Kromě týmové soutěže o zájezd na Kanárské ostrovy, kterou získali hráči z Golf666.cz, se ale ve Slavkově přidělovaly i body do dlouhodobé soutěže jednotlivců, která určí dvanáctku finalistů, jež bude pozvána k finálnímu souboji o týdenní pobyt v tureckém Beleku.
Pořadí určí 5 nejlepších výsledků (netto stablefordové body snížené o 2/10 hendikepu se kterým hráč do turnaje vstupoval) ze 14 turnajových příležitostí.

 

Aktuální pořadí na průběžném žebříčku ZDE>>>

Výsledky jednotlivců FP 2014 ZDE>>>

Výsledky týmové soutěže FP 2014 ZDE>>>
1. místo Golf666.cz ...163
2. místo Kreativní svět ...164
3. místo Gemini Development ...165
Poznámka: výsledek je součtem netto úderů obou hráčů; pro úpravu brutto výsledku se používá polovina přesného hendikepu, maximálně však 18.

Vše o Národní firemní lize ZDE>>>

V Národní firemní lize Golfu (NFLG) se již 16 let utkávají 2členné týmy o jeden z největších českých putovních pohárů, přesto se doposud žádnému týmu nepodařilo svou výhru zopakovat. Hraje se jamkovka s polovičním vyrovnáním a do každého zápasu nastupují za firmu dva hráči starší 21 let.

Povolena je jedna porážka, nejlepší 4 týmy základní části budou pozvány na náklady organizátora na dvoudenní finále, které se uskuteční 2. – 3. října na Kaskádě.

Startovné za dvoučlenný tým je 2 500 Kč včetně DPH, přihlášky přijímáme do 31. května 2013. (Poznámka: účastníci Firemního poháru 2014 jsou automaticky zařazení mezi účastníky NFLG bez nutnosti platit startovné).

NFLG 2014 aneb Co je ve hře:

Největší pohár a nové kontakty
V roce 2014 se na jeden z největších českých putovních pohárů, který bude po celý rok zdobit reprezentační prostory vítězné firmy, přidá již šestnáctý štítek s názvem nejúspěšnějšího týmu. Kromě cen však soutěž o nejlepší firemní tým přináší především nové osobní kontakty a nová obchodní přátelství, která se prokazatelně nejlépe uzavírají právě po emočně vypjatém, ale fér vedeném několikahodinovém golfovém souboji.

Týdenní golfový pobyt v zahraničí
Vítěz ročníku 2014 získá právo reprezentovat Národní firemní ligu Golfu na týdenním golfovém kempu v zahraničí (v termínu dle vlastního výběru z aktuální nabídky CK Golf Planet), který se uskuteční na přelomu ledna a února 2015.

Semifinále a finále na náklady pořadatele
Nejúspěšnější čtyři týmy základní části odehrají na náklady pořadatele semifinále i finále na Kaskádě, špičkovém 27jamkovém golfovém resortu.

Vouchery na 50% slevu na fee
Všechny zúčastněné týmy obdrží jako dárek 10 voucherů 1=2, které umožní proti odevzdanému voucheru a zaplacení jednoho fee hru dvěma hráčům.

Propozice NFLG najdete ZDE

Termíny NFLG najdete ZDE

Přihlášku NFLG najdete ZDE


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...