Spa Hotel Ulrika
Cesty za golfem

Rakousky-golf-250Redakce časopisu Golf připravila už sedmou edici publikace Rakouský golf. V ní je velmi podrobný výběr toho nejlepšího, co může rakouský golf a hotely s ním provázané nabídnout. Příručka pomáhá vybrat ze široké a pro nás nepřehledné nabídky rakouské golfové scény to nejlepší. Je rozčleněna podle jednotlivých spolkových zemí a inzerují zde hřiště a hotely, které mají opravdový zájem o české klienty. Poprvé se objevilo několik dalších hřišť, která patří k absolutní rakouské špičce a dosud své nabídky u nás neprezentovala.

Celý článek...

Haugschlag-1Jako novinku 2019 zavedl rakouský resort Haugschlag akci „Greenfee a řízek". To znamená, že každou středu můžete hrát jednu z osmnáctek Waldviertl (starší) nebo Haugschlag (novější) za 49 euro a že v této ceně je tříchodové menu s řízkem! Ve všech ostatních dnech platí v Haugschlagu červený slevový kupon na 25% slevu na GF pro jednoho nebo dva hráče.

Celý článek...

Sedin-2019-nadhled-250Jar nás tento rok na juhu Slovenska potešila svojím skorým nástupom a práve vďaka tomu bolo ihrisko Sedin Golf Resort otvorené už od 1. marca 2019 s letnými greenmi. Vykosené rafy, dobre pripravené ferveje a greeny vo výbornej kondícii boli hneď od začiatku zárukou príjemnej hry. Postupne sa zelenajúce lesy a hrejúce slnko – síce hoci trochu zubaté, vytvorili dokonalé podmienky všetkým nedočkavým golfistom. Dievčatá tiež mohli ukázať pekné prechodné outfity, čo je rovnako príjemným spestrením každej hry.

Celý článek...

dum-pronajem-250Plánujete dovolenou? A co takhle pronájem domu na golfovém hřišti Sotogrande se super balíčky. 3 pokoje (6-8 osob), 300 metrů čtverečních, 100 metrů od Beach Clubu za 1 400 euro na týden.

Celý článek...

ilustrace-GMVouchery 1fee2hráči, které vydává časopis Golf, neplatí jen u nás, ale můžete je využít také na partnerských hřištích v Rakousku a na Slovensku. Protože letos nastaly v platnosti voucherů určité změny, přinášíme zde přehled hřišť a dnů v týdnu, kdy můžete vouchery využít na devíti rakouských hřištích.

Celý článek...

Turecko Gloria 250Tak zněla, ve zjednodušeném slova smyslu, otázka na Davida Clarea, anglického golfového profesionála, který vládne největšímu tureckému golfovému klubu Gloria. Resort nabízí 45 jamek, tři hřiště, dvě osmnáctky a jednu devítku. A David má to všechno už deset let na starost.

Celý článek...

Strana 7 z 77

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...