Spa Hotel Ulrika
Cesty za golfem

Weitra-il-250A nejen proto, že tu pět dní v týdnu platí vouchery časopisu Golf 1=2! Jedno z tradičních rakouských hřišť Golfclub Weitra vloni oslavilo třicáté výročí od otevření velkou přestavbou klubovny, novou restaurací a řadou vylepšení hřiště i strojového parku.

Celý článek...

Prestwick-250Open Championship, mimo Britské ostrovy známé též jako British Open, turnaj patřící mezi největší golfové podniky, který každoročně láká ty nejlepší hráče světa, toužící dotknout se poháru pro vítěze, přitahuje tisíce návštěvníků a další miliony diváků u televizních obrazovek. Vloni se teprve podruhé v historii a po bezmála sedmi dekádách vrátil do Severního Irska... My se ale vydáme ještě dál proti proudu času a pak zase zpátky do přítomnosti, abychom společně navštívíli místo, kde se nejstarší major zrodil. Není to svěží mořský vzduch, co ono hřiště dokonale obklopuje. Celá osmnáctka se totiž topí v závoji tkaném z ryzí legendy. Těšte se na kotel hrozící co chvíli vybouchnout pod návalem atmosféry, jež na vás dýchá od úvodní až po heroickou závěrečnou jamku. Golf v epickém měřítku, přesně takový se servíruje v Ayrshire na západním pobřeží Sktoska, v Prestwicku.

Celý článek...

Augusta 250Nechtěl bych být špatným prorokem, ale většina z vás čtenářů si zde asi nezahraje. Hřiště National, kde se každoročně koná Masters, je striktně soukromé a přístup je povolen pouze členům klubu. Členství samo o sobě lze získat opravdu těžko, o čemž svědčí, že až do roku 1990 bylo odpíráno Afroameričanům. Ženám byl klub otevřen teprve v roce 2012.

Celý článek...

janku-golfandtravel-250Žijeme v časoch, keď sa svet začal vážnejšie zaoberať životným prostredím a možnosťami ako znížiť uhlíkovú stopu. Pozitívny krok majú šancu urobiť aj golfisti cestujúci do svojej obľúbenej golfovej destinácie. A to obmedzením svojej batožiny. Stačí nechať vlastný golfový set doma a požičať si náhradný.

Celý článek...

Borneo-golf-il-250Pobavene sledujeme, ako nám cez fervej pochoduje v šíku nastúpená štvorčlenná rodinka ondatier. Na brehu jazierka nás zase fascinujú biele rybáriky nehybne čakajúce na svoju korisť. O pár jamiek ďalej, keď sústredene patujeme, si zrazu všimneme, že k nášmu autíčku sa prikráda malý makak. Keď opicu odháňame, nahnevane vreští na celú džungľu. Aj to je golf na Borneu.

Celý článek...

Thajsko-Chiang-High-250Thajsko není zemí, kterou si automaticky vybavíte při představě golfu v teple. Přesto tato země nabízí celou řadu špičkových hřišť, jež jsou díky podnebí stále zelená. Využili jsme nabídku TAT Thailand (Tourism Authority of Thailand) na Česko – Slovenský turnaj a jeli jsme některá z nich blíže prozkoumat. A protože Thajsko není úplně za rohem a jet tam na týden nám přišlo líto, rozhodli jsme se prodloužit si pobyt o další týden na severu Thajska, do jeho hlavního centra Chiang Mai.

Celý článek...

Strana 2 z 77

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...