alcaidesa-il-750Z vašeho budoucího domova můžete obdivovat jedinečný výhled na moře, což vás naplní pocitem svobody. Leží jen 100 metrů od pláže, přímo na jediném linksovém hřišti The Links na pobřeží Costa del Sol. Z terasy si vychutnáte výhledy na působivou skálu Gibraltar, Majak Faro de Carboneras a africké pobřeží, které vám budou připomínat, jak majestátní je váš nový domov.

 

Developerský projekt s výhodnou hypotékou od 290 000 € nabízí
3 - 4pokojové byty a duplexy s velkými terasami
parkovací místa pro 2 auta + sklep v ceně
vysoký standard vybavení bytů
dokončeni v lednu 2021

The Links je obklopen přírodou a nabízí dostatek příležitostí pro venkovní sporty a aktivity. V blízkém dosahu najdete ikonická golfová hřiště Valderrama a Real Club de Golf Sotogrande. Pokud máte rádi jezdecké sporty, můžete si zajezdit na koni nebo si užívat další sportovní aktivity jako tenis, běh, bike či turistiku přímo v národních parcích, chybět nemůže pestrá nabídka vodních sportů včetně stále oblíbenějšího kitesurfingu.

Projekt zahrnuje dva bazény, jeden pro relaxace, druhý sportovní. Rezidenti mají k dispozici wellness i tělocvičnu. Ať už upřednostňujete rychlé ponoření nebo raděj potrápíte tělo v posilovně, přijdete si tu na své.

Váš budoucí domov je doslova ztělesněním oázy klidu, ideální místo pro relaxaci a dokonalý únik z města. V dosahu je veškeré občanská vybavenost, nedaleko leží Sotogrande s mezinárodní školou, nákupními centry, trhy, restauracemi, Marbella je vzdálena jen 25 minut.

Ke každému bytu od 30 m2 patří velká garážová parkovací místa, sklepy (10 m2), prostor pro zaparkování golfové buginy, připojení pro elektromobily.

Kontakt:
Mario Sisik
Tel.: +420 775 971 539
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.andaluzia.vip


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...