Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

Ještě více výkonu bez ztráty kontroly

Vždy stojí zato zpozornět, když Wilson přichází na trh s novými železy. Vždyť tyto hole měl od roku 1920 v bagu každou dekádu vždy alespoň jeden vítěz některého z major turnajů. Nejnovější inkarnací, která již byla veřejnosti představena, jsou železa Wilson Ci9, plynule navazující na populární modely Wilson Ci6 a Wilson Ci7.

Celý článek...

Nejrychlejší a nejlehčí prototyp z dílny Taylormade

Přestože současný Burner patří k obchodně úspěšným modelům, objevil se letos koncem února v Americe (a o něco později se objeví i v Evropě) jeho vývojový nástupce Burner SuperFast. A nečekejte jen kosmetické změny. Hned na první pohled vás ohromí až monstrózní úderová plocha (4 500 mm2), nezaměnitelně na vás zapůsobí i zvlněný prolamovaný design spodní části.
Historicky nejlehčí hlava z díly TaylorMade, vážící pouhých 284 gramů, vytváří ve spojení s dokonalou aerodynamikou korunky nejrychlejší model TM. K rychlosti hole v impaktu přispívá i prodloužený šaft (46,5 palce, cca 118 cm), což v kombinaci se zvýšeným MOI (momentem setrvačnosti) a osvědčené Dual Crown technologii viditelně prodlužuje rány i průměrných hráčů.
Objem hlavy: 460 cm3
Lofty: 9,5°; 10,5°; 13°
Šafty: Matrix Ozik Xcon 4,8
Uvedení na trh: 2010 (USA/únor)
Cena: cca 7 000–8 000 Kč

Více informací

Rife Putters – dva modely, stejná technologie

Na začátku roku 2010 představila americká firma Rife Putters své dva nejnovější modely: 460 Mid Blade a 400 Mid Mallet. Ani jeden z nich nezastírá, že jsou následovníky původních túrových modelů, které navrhl začátkem roku 2000 sám Guerin Rife, a to včetně patentově chráněné revoluční technologie RollGroove, zaručující správnou dopřednou rotaci míčku od prvního momentu, se kterou pak patry doslova dobyly Champions Tour.

Celý článek...

Novinka sezony 2010 od Sun Muntain

Americká firma společnost Sun Mountain patří mezi lídry trhu zejména v oblasti golfových bagů, kterým se intenzivně věnuje již 25 let a kde se každoročně prezentuje mnoha a mnoha zajímavými novinkami. Bylo tedy docela přirozené, že se zkušenosti z vývoje speciálních vláken, včetně mnoha svých patentů, rozhodla aplikovat i v oblasti ochranných golfových obleků.
Bundy a kalhoty jsou z mikrovláken odolávajících větru i vodě. Jejich účinnost navíc zvyšuje teflonový potah, potřebný komfort zase taftová vrstva. Nezapomínalo se ani detaily, jako jsou ramenní výztuhy, nastavitelné manžety, zipem osazené boční kapsy, vrchní hrudní kapsa, vyztužený pas aj., které přinášejí tu správnou pohodu a oprávněně staví produkty této značky na nepřehlédnutelná místa v oblasti ochranných obleků.
Velikosti: M–XXL
Barevné kombinace: černá; červeno/černá; modro/černá; bílo/černá; vínová/černá
Uvedení na trh: 2010 (USA/leden)
Cena: cca 2 000 Kč/bundu; 1 500 Kč/kalhoty

Více informací

Připravte si místo pro třetí generaci driverů

Od prvního dne vzniku byla u modelové řady Adams Speedline na prvním místě zejména dokonalá sofistikovaná aerodynamika tvaru, umožňující díky minimálnímu odporu vzduch maximální švihovou rychlost hole, která je podle designerů firmy pro absolutní délku letu odpáleného míče naprosto nezbytná. A na firemní strategii nic nemění ani její třetí generace. Naopak. Nejnovější model Fast 10 nabízí další 10% snížení odporu vzduchu, čímž se dá let míče prodloužit až o 15 yardů. A to vše ruku v ruce s 10% zvýšením momentu setrvačnosti (MOI), který zvyšuje toleranci k ne úplně přesným zásahům míče. Třetí generace driverů (normal, draw a women) by se měla dostat na pulty prodejen koncem ledna 2010 a jejich cena se bude v USA pohybovat okolo 400 dolarů.

Více o Adams Speedline Fast 10

Strana 87 z 87

87
Další
Konec

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...