Spa Hotel Ulrika
Cesty za golfem

Poysdorf-il-250„Ve středu sem nejezdi," říkal mi v telefonu Michael Frank, manažer poysdorfského hřiště. „V jiné dny je to lepší." Aha, takže ono to funguje. Ve středu si v Poysdorfu každý zahraje za tolik euro, jaký má hendikep. Novinka, která se rychle roznesla.

Celý článek...

Bulharsko 1 250Když jsem začátkem března dostala pozvánku na předvelikonoční golf na bulharských kopcích pohoří Pirin, panovalo teplé počasí, a tak jsem se spontánně rozhodla letět. V neděli před Velikonocemi však předpověď počasí pod Pirinem vypadala příšerně: déšť, možná sníh a pořádná zima. Do střediska jsme přijížděli opravdu za hustého deště.

Celý článek...

Skalica 2 250Počasie na výročný texas scramble dvojíc nám skutočne prialo, účasť hráčov a partnerov bola vysoká a tak všetko naznačovalo tomu, že pôjde o výnimočný turnaj. Turnajom sa niesla dobrá nálada. Na hráčov čakalo bohaté občerstvenie počas turnaja, nechýbalo vínko, rum či cigara.

Celý článek...

vietnam3-250Přemýšlíte, v jaké zemi si užít zajímavou golfovou dovolenou? Zkuste třeba Vietnam. V posledních letech je zde golf na vzestupu a nová dobře navržená golfová hřiště rostou jako houby po dešti. Vietnam se pomalu stává jednou z důležitých a vyhledávaných golfových destinací Asie.

Celý článek...

Rak-Westendorf-250Před pěti lety otevřená mistrovská osmnáctka Kitzbüheler Alpen Westendorf leží na prosluněné plošině uprostřed Kitzbühelských Alp. Nádherné prostředí mimo shon velkých turistických center Tyrolska, přesto nedaleko od nich. Jedinečné panorama vysokých hor kolem, nedotčená příroda, úžasně čistý vzduch i voda v jezírkách a potůčcích, lučiny, biotopy, harmonická fauna i flora lákají ke hře i k procházce.

Celý článek...

Slovensko-faldo-250Slovensko navštívil fenomenálny hráč golfu Sir Nick Faldo. Vyhral 6 grandslamových turnajov, 97 týždňov bol absolútnou svetovou jednotkou a je suverénne najlepším európskym hráčom uvedeným do svetovej golfovej Siene slávy. Kráľovná Alžbeta II. ho poctila rytierskym titulom v roku 2009.

Celý článek...

Strana 4 z 77

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...