Spa Hotel Ulrika

Clinical MuDr Horackova 250Budoucnost chirurgie spočívá v roboticky asistované operaci. Robot je přesný, neunaví se, nechybuje. Robotické operace ledvin, močových cest nebo prostaty jsou již na denním pořádku, nyní máte jedinečnou možnost podstoupit i transplantaci vlasů pomocí robota. Systém ARTAS je nejmodernější a zároveň nejžádanější technologií v této oblasti. Doba jde kupředu a my jdeme s ní, přijďte se přesvědčit.

Co je transplantace vlasů pomocí systému ARTAS
Transplantací vlasů se rozumí odběr klientových vlastních vlasových folikulů (buněk s jedním či více vlasy) a následný přesun na jinou část hlavy. Vlasových folikulů máme pouze omezené množství a nejsme schopni vytvářet si nové.
Cílem systému ARTAS, interaktivního počítačově řízeného robotického zařízení, je zvýšení kvality extrakce a implantace folikulárních jednotek – usnadňuje lékaři odběr vlasových folikulů z dárcovské oblasti (pokožky v týlní krajině hlavy klienta) a zároveň je určen k vytvoření lůžek v příjmových oblastech. Tyto dva kroky jsou pro úspěšnost transplantace klíčové. Právě při nich jiné metody ztrácí na kvalitě a trvalosti výsledku.
Metoda vychází z metody FUE = Follicular Unit Extraction, která pracuje se samostatnými folikulárními jednotkami, ne s pruhem vyříznuté kůže jako metoda FUT = follicular unit transplantation. Naše technologie je specifická právě tím, že je roboticky asistovaná, to znamená, že práci na kůži pacienta provádí robot. Lékař pak ručně vyjme robotem vyříznuté štěpy a umístí je do robotem vytvořených lůžek. Starší metody FUE používají k vyřezávání folikulárních jednotek robotickou vrtačku, se kterou po celou dobu zákroku manipuluje lékař.

ARTAS
• se neunaví, a proto je každý následující odebraný folikul stejné kvality jako ten první;
• vyřízne za kratší čas výrazně větší množství folikulů než lékař;
• je zárukou, že zbývající vlasy zůstanou nepoškozené;
• provádí zcela nepatrné a rovnoměrně rozprostřené řezy, proto není zákrok detekovatelný.

Clinical konzultace 2503D model
Před zákrokem probíhá tzv. 3D modelace. Při prvním sezení budete podrobně seznámeni s metodickými postupy, dostanete informační materiály a budou vám zodpovězeny veškeré dotazy. Během konzultace uvidíte díky aplikaci ARTAS Hair Studio 3D model zobrazující, jak bude finální výsledek transplantace vypadat. Odběr a vytvoření nových lůžek probíhá na přesně daných místech podle vámi odsouhlaseného návrhu v 3D simulaci.

Clinical rok pote 650b

Vlasové centrum a klinika zdraví Clinical Hair&Health je v České republice jediné, které vlastní systém ARTAS a provozuje plně robotickou transplantaci vlasů. Zákrok provádí MUDr. Lenka Horáčková, která se v oboru transplantace vlasů pohybuje již 25 let. V portfoliu má Clinical přes 100 spokojených klientů, kteří se vracejí pro konzultaci následné péče a s doporučeními dalších zákazníků. Výsledky transplantací můžete sledovat na našich webových stránkách. O profesionalitě našich pracovníků se přijďte přesvědčit. Nově provádíme konzultace také v Brně a v Plzni. Konzultace včetně 3D modelu stojí 500 Kč.

Clinical logo 250

 

 Více na www.robotickatransplantace.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...