jota

Byznys Stochl 250Konečně klid. Konečně můžu řešit to důležité. Přejete si, aby se vám ve firmě ulevilo podobným způsobem? Aby přišel někdo s řešením dennodenních firemních problémů? Abyste se mohli soustředit na to, co je při vedení podniku skutečně podstatné? Jestli vaše odpovědi byly ano, pak caddyho ve firmě s radostí uvítáte.

Caddy ve firmě. O čem to je řeč?
Mít caddyho ve firmě. To jako myslíme, že máte toho samého člověka zaměstnat ve firmě? A i kdyby, tak co když takového člověka ani nemáte? Ne, tímto stylem samozřejmě nechceme, abyste přemýšleli. Jde nám o něco jiného...
Jen si vezměte, jaká je úloha caddyho na golfu. Český výraz pro caddyho je nosič a odráží tu nejviditelnější úlohu – nosit hole. Všichni golfisté ale ví, že to zdaleka není jeho jediná úloha. Caddy vám může na hřišti například radit s údery nebo výběrem hole, což nikdo jiný nemůže. Kromě toho také pomáhá psychicky. Jednoduše řečeno caddy pečuje o hráče během hry. Jsou to oni, na koho se golfisté mohou spolehnout.

Byznys ilu 250A právě podobnou péči si můžete dopřát i ve vaší firmě. Pomocníka, na něhož se lze spolehnout. Díky komu můžete konečně řešit to důležité. Tuto roli vám ve firmě splní systém pro řízení podniku Byznys.
„To přirovnání je trefné, i když samozřejmě je potřeba brát ho s trochou nadsázky. Každopádně systém pomůže řídit firmu efektivně," komentuje tento příměr Matěj Štochl, ředitel obchodního oddělení společnosti Byznys software, která systém Byznys vyvíjí a dodává, „někdo používá označení ERP nebo software. My jsme česká firma, proto o našem produktu mluvíme jako o systému pro řízení podniku."

Jestli přemýšlíte, jak konkrétně vám ve firmě systém Byznys může pomoct, pak určitě oceníte následujících osm důvodů.

1. Jeden systém, který poroste s firmou
„Ten umí to a ten zase tohle." Kdo by neznal Jana Wericha, jak ideologicky zpívá a přeje si, aby všichni měli všechno dohromady. Možná i on by měl radost, že v dnešní době není potřeba mít na každou specifickou oblast zvláštní software. Ale že na kompletní správu firmy stačí jeden systém, kterým můžete řídit všechny firemní procesy.
Důvod je jasný. Kromě uživatelské přívětivosti odpadá časově i finančně náročné řešení s více dodavateli. Místo toho máte jednoho partnera, který se postará o vše potřebné. A který navíc, a to je minimálně stejně důležité, poroste s vaší firmou. Takže až za 5 nebo 10 let bude mít vaše firma řádově vyšší obrat, nebudete muset řešit složitou výměnu systému.

2. Úspora času a peněz
„Když budu mluvit konkrétně, tak u jednoho uživatele – firmy mající přibližně 200 zaměstnanců – systém Byznys jen na fakturačním oddělení ušetřil práci až pěti lidí, což dělá týdně 200 hodin," dává příklad z praxe Matěj Štochl.
Obecně úspora času a peněz patří mezi největší přínosy systému pro řízení podniku. Kdo by si nepřál v dnešní uspěchané době zvětšit kapacity své firmy...

3. Přístup kdykoliv a kdekoliv
„Chci mít přístup kdykoliv, kdekoliv a z čehokoliv." Tak zní snad ten nejčastější požadavek doby na systém pro řízení podniku. Mít systém kdykoliv po ruce. Jestli to má vyřešené systém Byznys? Ano. Uživatelům stačí přístup k internetu, aby se dostali k potřebným datům.

4. Spolehlivé informace pro rozhodování a plánování nehledáte ve hvězdách
Když napojíte systém Byznys na Power BI, získáte moderní, skoro až kouzelný, nástroj pro analýzu a vizualizaci dat. Nástroj, který vám odpoví na otázky týkající se historie, současnosti i budoucích trendů ve vývoji vaší firmy. Umožní vám rozhodovat se a plánovat na základě aktuálních, přehledných a vždy dostupných dat. Klíčová data na jednom místě a graficky pěkně zpracovaná. Vážně, tohle si oblíbí snad každý.

5. Vždy připraven na legislativu
Přes to vlak nejede. Pokud systém neplní všechny aktuální legislativní požadavky, jako by nebyl. Na druhou stranu, když vše plní, jak má, přináší to uživatelům velkou úlevu.
„Pro Českou republiku je typické, že se podnikatelské prostředí hodně mění. Často se objevuje nová nebo výrazně aktualizovaná legislativa. A firmy nemají na výběr, prostě tomu musí vyhovět," popisuje Štochl zdejší specifika a prozrazuje trochu z kuchyně Byznys software, „naší velkou výhodou je, že jsme česká firma, na trhu působíme od roku 1991, takže zdejší prostředí a také Slovensko detailně známe. Zkrátka jsme tady doma a na časté změny reagujeme ještě dříve, než začnou platit. S námi mají uživatelé jistotu."

6. Customizace
Pro každou firmu je lákává vidina, že se nebude ona přizpůsobovat systému, ale naopak systém se přizpůsobí firmě. „Každá firma je jiná, má speciální potřeby, jedinečné know-how a vyžaduje si tak speciální úpravy. Klíčová funkce našeho systému přesně tohle umí. Díky unikátnímu prostředí dokážeme přetavit know-how firem do jejich systému. Jak se říká, firmy tak mají systém na míru," odhaluje ředitel obchodního oddělení jeden z důvodů, proč si firmy vybírají právě Byznys.

7. Automatizace
Systém pro řízení podniku přemýšlí za vás. Už se nestane, že by někdo na něco zapomněl, nepředal, nesplnil... Firemní procesy poběží zcela automaticky. Díky tomu zrychlíte a zprůhledníte tok pracovních povinností. Firma bude šlapat jako švýcarské hodinky.

8. Péče
Při pořízení nezískáváte jen software samotný, ale také obchodního partnera. V ideálním případě by mělo jít o dlouhodobé partnerství. Praxe ukazuje, třebaže to může znít zvláštně, že právě lidský faktor má při rozhodování o výběru dodavatele poslední slovo. Buď si lidsky se zástupci dodavatele sednete, nebo ne.
„Svým uživatelům nenabízíme jen systém. Přicházíme za nimi jako partner, na kterého se mohou spolehnout. Kdo se postará, aby systém přispíval k růstu celé firmy. Zákazníci u nás nacházejí nadstandardní péči, kdy velkou výhodou jsou naše zkušenosti, odbornost a také fakt, že od vývoje přes nasazení až po následnou podporu máme vše ve vlastních rukách. Péče je naše největší přidaná hodnota," dodává na závěr Matěj Štochl, jakým stylem pracují v Byznys software.

Tak co, přivítáte ve firmě vašeho caddyho?

Byznys logo 250

 

 Kontaktní informace

www.byznys.eu
Byznys software, s.r.o.
T: +420 318 402 060
E: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...