Inzerce
Jak hrát golf

Woods jehliciHráváte občas na hřištích, kde se v hojné míře vyskytují borovice? Pokud ano, tak jistě víte, jak nesnadné je odehrát míč z místa, kam napadalo jehličí, zejména v blízkosti greenu jde o ošemetnou ránu. Nemůžete totiž čipovat, neboť podklad je příliš měkký. Jenže na green se musíte dostat, jinak se s parem můžete rozloučit. Co teď? Existuje šest klíčových věcí, jimiž byste se při odehrání míčku měli v takovém případě řídit.

Celý článek...

Pravidla - test

Rory bankrRoryho McIlroye si navzdory menší postavě spojujeme převážně s dlouhými odpaly, tentokrát nás však nechá nahlédnout do světa jiných fines. Ostatně to, že se o výsledku rozhoduje hlavně na greenu a v jeho okolí, jste už jistě slyšeli. A tak není od věci vzít zavděk několika užitečnými tipy právě z této oblasti.

Celý článek...

dortLaviny jsou v zimním období vcelku očekávaným jevem a často nepřinášejí nic dobrého. Stejný vliv na nás může mít i tzv. mlsná lavina, která nás klidně zavalí po celý den a nejčastěji večer. Šťasten ten, kdo jí nikdy nebyl postižen. Jak se však lavině mlsných chutí vyhnout? A co ji vyvolává?

Celý článek...

GryynyMíváte občas při švihu problémy s konzistencí? Příčinou bývají drobné nedokonalosti v postoji i v samotném pohybu. Představujeme vám tři jednoduché cviky, které vám pomohou tyto problémy odhalit a odstranit.

Celý článek...

NegaceČas od času má každý z nás negativní myšlenky. Bloudí v naší mysli jako nezvaný host. A ne a ne odejít. Snažíme se jich zbavit, ale nic nepomáhá. Čím více energie a snahy na jejich odstranění vynaložíme, tím více v mysli sílí, až ji nakonec ovládnou celou.

Celý článek...

Spieth skolaOrganizátoři US Open si zakládají na tom, že hráče vystavují opravdu náročnému testu. A obstojí jen ti nejlepší. Ti, kteří dokáží uniknout i z nepříjemných pastí. Pár takových ran musel předvést i vítěz turnaje z roku 2015 Jordan Spieth. Nechte se jím inspirovat.

Celý článek...

Strana 7 z 41

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...