Jak hrát golf

zenA je to tady! Nový rok nám otevřel dveře a je na nás, jakou nohou vykročíme. Nebo necháme stranou pověry a zasadíme se o naše blaho sami. A co „oblíbená" novoroční předsevzetí, máte vybráno? Nebo spíše razíte motto: Do nového roku mám předsevzetí jediné, a to nemít předsevzetí žádné. Už jistě tušíte, že se první letošní článek bude týkat rovnováhy.

Celý článek...

G MacMožná má nejlepší roky už za sebou, stále však Graeme McDowell patří mezi nejlépe patující hráče na PGA Tour. Ostatně to byl on, kdo proměněným patem zajistil před osmi lety Evropanům zisk Ryder Cupu v Celtic Manor, když zdolal Huntera Mahana.

Celý článek...

Rory cvikJakákoliv sportovní aktivita vyžaduje uvolnění kloubů a zahřátí svalů, golf v tomto ohledu není výjimkou. Čím chladnější počasí panuje, o to důležitější roli rozcvičení hraje. Seznámím vás proto s několika základními cviky. Časy statického protahování patří minulosti, soustřeďte se na dynamický strečink, s jehož pomocí se postupně zahřejete a uvolníte. Každý hráč má svůj postup a své cviky, na které spoléhá, pokud se však dostanete do časové tísně, krev vám spolehlivě rozproudí pětice níže uvedených cviků. Díky nim uvolníte ramena, záda, trup, kolena a chodidla.

Celý článek...

CukroviRok se s rokem sešel a čekají nás opět vánoční svátky a Silvestr. S tímto obdobím si každý spojí ledasco, ale vykouzlit si pohodičku a netrpět s přecpaným žaludkem na gauči může být pro mnohé nadlidský výkon. Pokusím se lehkou formou nastínit, jak sváteční období prožít zvesela a bez skrupulí.

Celý článek...

Mentalni silaCo dělají úspěšní a duševně vyzrálí lidé? Proč jeden dosáhne úspěchu, zatímco druhý se snaží, a nepodaří se mu to? Naše zkušenosti z nás dělají ty osobnosti, jimiž jsme. Činí nás silnějšími a odolnějšími. Neexistuje však přesný návod, jak dosáhnout úspěchu a být vnitřně silný. Každý člověk to má jinak, nicméně existují společné věci, které úspěšní a duševně silní lidé nedělají. Celkem jich napočítáme třináct.

Celý článek...

ZdraviV dnešní době není problém najít relevantní informace týkající se zdravého životního stylu, ale už mnohem méně vyvěrají na povrch informace o tom, co se nám dostává doslova pod kůži. Tím nemám na mysli smog nebo jiné „moderní" nečistoty, ale kosmetiku a kosmetické krémy, různé mycí gely, šampóny apod. Tuto množinu produktů budu dále v textu uvádět jako „kosmetické".

Celý článek...

Strana 7 z 54

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...