Jak hrát golf

MahanAť půjdete finálový den na majoru nebo budete hrát s kamarády o pár korun, pokaždé budete pod určitým tlakem, protože chcete vyhrát. A nesmíte dopustit, aby vás tyto okolnosti „pohltily“. Podívejme se tedy, jak se s podobnými momenty vyrovnává americký golfista Hunter Mahan.
Cítíte určitou nervozitu? Pak vězte, že je to normální. Soustřeďte se na to, co vás čeká, na to, co máte udělat. Alespoň tak to doporučuje Hunter Mahan a přidává několik rad, jak i ve vypjatých situacích zachránit dobré skóre.

Celý článek...

GulbisV mozaice rad světových hráčů a hráček minulosti a současnosti představujeme americkou golfistku Natalii Gulbis, přední hráčku ženské profesionální série LPGA a vítězku prestižního Evian Masters z roku 2007.

Celý článek...

Kim_hra_zelezy_1_2009V mozaice rad světových hráčů a hráček minulosti a současnosti tentokrát představujeme talentovaného třiadvacetiletého Američana Anthony Kima. Pojďme se podívat na některé z aspektů jeho hry. Patříte mezi hráče s poněkud nekonzistentní hrou železy a chcete zlepšit zásah míče? Pak zkuste využít jeho rad.

Celý článek...

LucquinVšichni dobře patující hráči mají jedno společné: výborný cit pro kontakt s míčem. Pokud se příliš soustředíte na techniku, můžete ztratit cit, a tak si spíš ublížíte. Zkuste využít jednu z rad a cviků člena profesionálního TaylorMade týmu Jean-Francois Lucquina.

Celý článek...

Donald_pitchNadmíru zdařilé představení servíroval Luke Donald na jamkovce WGC-Accenture Match Play Championship, kde na něho ve finále nestačil ani v současnosti nejlepší hráč planety Martin Kaymer.

Celý článek...

elsV mozaice rad světových hráčů minulosti i současnosti, prozrazující tajemství jejich úspěšné hry, tentokrát představujeme jihoafrického golfistu Ernieho Else, vítěze více než šedesáti turnajů na celém světě, včetně tří majorů. Posuďte sami, zda by jeho rady jak zdokonalit vlastní švih nepomohly také vám.

Celý článek...

Strana 54 z 56

54

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...