Jak hrát golf

basketPoužitím techniky tlaku do země zvýšíte rychlost hlavy hole a odstraníte tím problém s přenosem váhy, pokud zůstáváte ve švihu takzvaně „viset vzadu". Robin Symes vám vysvětlí, jak na to.

Celý článek...

Mahan zelezaHunter Mahan patří mezi nejlépe odpalující hráče na okruhu, ovšem on sám považuje za silnou část své hry i rány železy. Co je zapotřebí, abyste zasáhli pokaždé green? Podívejme se na tři klíčové body.

Celý článek...

Poulter svihIan Poulter je pověstný svým citem při ranách z okolí greenů, podíváme-li se však na mechaniku jeho švihu, zjistíme, že i tady je co obdivovat. Švihá skvěle na pohled a určitě stojí za nápodobu, zejména pokud se v začátku spouštění hole potýkáte s tzv. přepadáváním hole přes osu švihu. Je-li vaší obvyklou křivkou slabý fade, který může přecházet až ve slice, určitě zpozorněte.

Celý článek...

Spieth puttJordan Spieth vloni zažil skvělou sezonu, kterou pečetil 2 448. patem na poslední jamce Tour Championship. Ze dvou a půl metru se snad ani nemohl mýlit, neboť právě v této činnosti konkurenci výrazně převyšoval. Dominoval zejména v úspěšnosti jednopatů, když proměnil 44,3 % případů.

Celý článek...

IanV tomto exkluzivním příspěvku vám prozradím, jak z hybridů učinit nejúčinnější hole, které nosíte v bagu. Poradím vám, jak hybridy zvládnout za každé situace. Projdeme si mechaniku úderů, abyste z těchto holí učinili jeden z nejefektivnějších nástrojů.

Celý článek...

Spieth patJordan Spieth patří mezi nejlépe patující hráče světa, kdo jiný by vám tak měl udělovat rady. Tentokrát se zaměříme na čtení dráhy patu.

Celý článek...

Poulter hybridDnes už najdeme jen málo hráčů, kteří nepoužívají hybrid, a platí to i pro nejlepší profíky. Let míče, jaký nabízejí, dovoluje atakovat greeny z dálky s možným zastavením míče i na tvrdém patovacím povrchu. Já sám jsem tak získal pět yardů carry k dobru při hře hybridem č. 4, který jsem zařadil místo čtyřky železa. A míč přitom zastaví výrazně rychleji. Na každý turnaj tak v bagu nosím dva hybridy, 20,5° a 23,5°, neboť jsou velmi univerzální. S jejich pomocí mohu útočit na vlajku z mnoha různých vzdáleností z ferveje, rafu nebo písku a mohu použít širokou škálu úderů. V tomto článku vám poradím, jak hybridy zvládnout za každé situace. Projdeme si mechaniku úderů, abyste z těchto holí učinili jeden z nejefektivnějších nástrojů.

Celý článek...

EmocePochopíme-li, jak emoce fungují, jak s nimi pracovat a ovlivňovat je, zjistíme, proč v určité situaci jednáme tak, jak jednáme. Charakterizují reakce na danou situaci, usměrňují aktivity a uspokojují potřeby. V praxi to znamená, že když jsme třeba na tréninku nebo soutěži a vyskytnou se nepředvídatelné okolnosti, emoce jsou v pozoru a buďto pozitivně, nebo negativně ovlivňují výkon.

Celý článek...

WieJsou čtyři věci, na které byste si při odpalu měli dávat pozor, abyste zasáhli každou fervej. Stačí naslouchat radám vítězky dámského US Open z roku 2014 Michelle Wie a vaše drajvy se nejen zpřesní, ale také prodlouží.

Celý článek...

Mentalita DayZa svoji letitou praxi jsem měla čest setkat se s mnoha sportovci, co dokázali vítězit ve svých disciplínách. Vyhrávali různé turnaje, závody, zápasy, ale chtěli vyhrávat dál. Pracovali na sobě tvrdě a neustále hledali způsoby, jak se ve špičce udržet co nejdéle. Přemýšlela jsem o tom a postupně si vytvářela základní profily těch, kteří dosahují skvělé výkony a dokáží opakovaně vítězit.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...