Pravidla
Výbava

Prouzova 700px

TM UDI

Nejlepší hráči musí zpozornět. Poté, co se s příznivým ohlasem setkala železa TaylorMade P790, přichází na scénu jejich sourozenci – nová železa P790 UDI zdárně kombinují kovanou konstrukci a takzvanou rychlostní pěnu. Co z takového spojení vzešlo? Mimořádná délka i přesnost! Nejlepší hráči vyhledávají kovaná železa pro jedinečný pocit z rány, a když se k tomu přidala technologie SpeedFoam (rychlostní pěna), zrodila se železa pyšnící se nárůstem délky i větší přesností. A to jak při hře z odpaliště, tak z ferveje. Chcete důkaz? V probíhající sezoně po nich sáhli hráči jako Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Rose, Rory McIlroy i Jason Day.

Celý článek...

Approach Z80Zdařilý minimalistický laserový měřič. Přesně takový dojem vyvolává Garmin Approach Z80. A pokud jste o něm dosud nic nevypátrali, záhy vás čeká pořádné překvapení. Tato hračka totiž není jen obyčejný „laser", ale funkcemi plně vybavený obojživelník, který se chlubí tím nejlepším z laserů a k tomu přidává i spoustu užitečných vychytávek z říše GPS golfových zařízení.

Celý článek...

Sullivan PINGPrávě to si za cíl určila značka PING. Ta je známá především v segmentu holí, ale už delší dobu čeří vody i v oblasti oblečení a doplňků. Ty se opírají o platformu Senzor, jejíž jednotlivé funkce lze rozdělit do tří částí – teplo, sucho a chlad.

Celý článek...

Mizuno CadenceRodina golfové obuvi Mizuno hlásí radostnou událost, na trh uvádějí dva nové modely, a sice EMEA – NEXLITE Boa a Wave Cadence. Zatímco pokud jde o hole, píše japonský výrobce dlouholetou tradici, v segmentu obuvi stále patří k nováčkům, nicméně zdařile obohatili své portfolio o vcelku klíčový produkt.

Celý článek...

Titleist SM7Pod touto šifrou nenajdete nic jiného než nové wedge Titleist Vokey Design Spin Milled 7. Zdánlivě záhadná písmena odkazují na tvar zbroušení spodku. Řemeslná dílka Boba Vokeyho zakoupíte od jara a vedle precizního zpracování jsou napěchovaná technologiemi tak, aby dostála své dlouhodobé reputaci. Předchozí generace těchto wedží (SM6) přišla s průlomovým designem progresivního těžiště, nyní pokračují v dalších vylepšeních. A jak se zdá, vedou si zdárně, vždyť většina předních profesionálů wedge okamžitě zařadila do svých bagů.

Celý článek...

Cobra King UiI tímto se řídili strůjci želez Cobra KING Utility Black, nyní dostupných v tradiční proměnlivé i jednotné délce šaftu. Obě varianty zdobí černý PVD finiš, dále se opírají o dutou konstrukci a kompletně kovanou líc s počítačově frézovanými drážkami. Dále vycházejí z technologie MyFly®8 a pyšní se příjemným poměrem přesnosti, rychlosti, tolerance.

Celý článek...

Strana 5 z 73

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...