Výbava

Prouzova 700px

Cal Epic drHledáte výjimečně dlouhý drajvr, se kterým míček snáze vyšlete do vzduchu? Není nic lepšího než Great Big Bertha Epic! S takovým sebevědomím uvedl Callaway na trh svou nejdelší hůl, na niž vzápětí navázala také fervejová dřeva. Callaway o svém nejnovějším přírůstku Great Big Bertha Epic ani trochu nepochybuje. Hlavní zbraň v souboji s konkurencí i případnými pochybovači hledejme pod záhadným označením Jailbreak. Jedná se o technologii umožňující podstatným způsobem měnit chování hlavy a líce hole během zásahu míče.

Celý článek...

Garmin hodČemu dáte přednost? Golfovým GPS hodinkám, nebo malému golfovému náramku? Golfové GPS hodinky Garmin Approach S20 i golfový GPS náramek Approach X40 obsahují v paměti více než 40 000 golfových hřišť, včetně českých. Automaticky měří délku ran včetně možnosti jejich podrobného hodnocení. Zobrazí vzdálenosti na greenu, na jeho začátek, střed a konec, na dogleg i layup. Pokročilí hráči ocení zobrazení tvaru hřiště i možnost posunu vlajky na její aktuální pozici. Při hře zapisují skóre kartu.

Celý článek...

Powerband Boa BoostAdidas už několik let zůstává stálicí v segmentu golfové obuvi a oblečení. Není divu, že některé z modelů se pro svou kvalitu udržely ve výrobní řadě celé roky. Aby však značka setrvala na špičce, jsou zapotřebí neustálé inovace. Přesvědčí vás o tom i aktuální kvartet.

Celý článek...

Tit miceTitleist svými novými míči Pro V1 a Pro V1x opět posouvá výkonnostní laťku. Precizní design míče napovídá, že nová sofistikovaná technologie nabídne maximum bez ohledu na výkonnostní kategorii hráče, a tak se můžete těšit na bezkonkurenční kvalitu i konzistenci.

Celý článek...

Ex10 driverTour Edge každoročně nabízí výkonné hole za mimořádně příznivé ceny. Výjimkou není ani jejich letošní nabídka, jež vychází vstříc všem kategoriím hráčů. Ačkoliv tento americký výrobce nepatří na tuzemském trhu k dravcům, rozhodně byste jejich zboží neměli obcházet obloukem.

Celý článek...

Ping Glide2Od hlavy až k patě, tak nějak se rodily zatím poslední wedge PING 2.0 Glide, slibující naprostou kontrolu rány z jakékoliv vzdálenosti. Výrobce přináší komplexní výkon a technologicky nejpokročilejší wedge, s nimiž nad krátkou hrou získáte „bezmeznou" moc.

Celý článek...

Strana 5 z 64

5

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...