Celadna_RawleUž vás unavují věčné slajsy a hooky? Stává se vám často, že minete cíl o 15 až 20 metrů, i když zahrajete rovnou ránu? Způsobuje vám váš současný golfový švih bolesti v oblasti zad, kolen, ramen nebo krku?

Celý článek...

automotodromV sobotu 24. 3. 2012 zahajuje hřiště Automotodrom Brno sezónu 2012. Vítáni jsou i hráči bez „Zelené karty“ a v platnosti zůstávají také všechny reciprocity. Otevírací doba recepce je každý den od 9.00 hodin. Ceny 550 Kč (po–čt) a 650 Kč (pá–ne). Nově můžete od letošního roku uplatnit vouchery 1fee2hráči.

Celý článek...

celadnaNDíky očekávanému příchodu jarního počasí přinášíme všem netrpělivým hráčům tu nejlepší možnou zprávu. Ačkoliv v horních partiích hřišť The Old Course i New Course leží stále zbytky sněhu, od soboty 17. března bude v provozu driving range, cvičné plochy a prvních devět jamek hřiště The New Course na letní greeny.

Celý článek...

horehledyPočasí je letos velmi přívětivé, takže už v pátek 16. března v Hořehledech otevřou jak golfové hřiště, tak driving range. Stane se tak v 10.00 a provozní doba se bude upravovat podle počasí (počátkem dubna mají ještě přijít mrazy), proto sledujte webové stránky. Rezervace hry na tel. +420 606 793 476.

Celý článek...

NA_19Od 16.3. bude otevřeno 18 jamek kombinace Bohemian Garden & Maple Hills na letní greeny! Od tohoto data bude také otevřeno kompletní tréninkové zázemí Nové Ameriky. V současné době stále platí na hřišti 50% slevy na green fee a tak 9 jamek Vás vyjde jen na 400 Kč.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...