Nova_AmerikaNová Amerika Golf Resort přináší speciální nabídku golfového členství! Tato limitovaná nabídka je omezena pouze pro 50 golfistů, takže rychlejší zde vítězí! Zvýhodněné členství se nabízí hned ve čtyřech variantách: řádné, studentské, seniorské a rodinné (2 osoby).

Celý článek...

CihelnyGolfový Resort Astoria upozorňuje všechny hráče, že s pomalu končícím létem a krátícími se dny zkracují i otevírací dobu driving range, recepce klubovny a restaurace Golfissimo. Recepce a restaurace budo v provozu od8 do 19 hodiny a driving range od 8 do 18 hodin.

Celý článek...

BenatkyPokud ne, zvažte následující nabídku, která platí až do 31. října letošního roku. K tomuto datu máte šanci získat řádné členství a zdarma do 31. března 2012 hrací poplatek v Golf Club Benátky nad Jizerou Golf Resort Paradise.

Celý článek...

Alenina_lhotaUž vloni jsme přinesli informace o výstavbě nové klubovny, která měla být dokončena v letošním roce. A opravdu se povedlo. Nová klubovna je umístěna nad současným drivingem. Ze strany hřiště je zakryta násypem.
V klubovně naleznete vše, co má moderní golfová klubovna poskytovat. Součástí klubovny je také stylová restaurace. Příjemné posezení na venkovní zastřešené terase o rozlože 356 metrů čtverečních vám přinese nádherný výhled na okolní přírodu za drivinge range včetně Dražského rybníka, který je důležitou součástí 18. jamky.

Celý článek...

DarovaPro všechny hosty, kteří se v měsíci září a říjnu 2011 ubytují v Darovanském dvoře na více než jednu noc, platí výhodné slevy. 20% sleva se vztahuje na ubytování a na plné golfové fee (mimo happy hours; zaplacené golfové fee platí v daném dni na všech 27 jamek – to platí i pro fee již předem zaplacené v golfovém balíčku).

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...