benatkyNejvětší golfový operátor v České republice CZ Golf zahajuje sezonu 2012 s řadou novinek a zlepšení. Všechny golfové areály CZ Golf budou v provozu dne 31. března 2012. Jedná se o Golf Resort Benátky nad Jizerou, Golf Resort Telč, Golf Resort Písek, Golf Resort Ústí nad Labem, Driving Range Praha Rohanský ostrov a na území Rakouska o Golf Resort Waidhofen.

Celý článek...

SilheroviceVážení golfisté, je nám potěšením Vás informovat, že vzhledem k příznivému počasí otevíráme v sobotu a neděli 24.-25.3.2012 naše hřiště na letní greeny. V tyto dny bude poskytnuta sleva 30% z green fee a pro kluby s recipročními slevami 10%. Zahájení sezóny plánujeme na 30.3.2012.

Celý článek...

dysinaNevíte, kam letos vyrazit na Velikonoce? Zveme vás k nám do Golf Parku Plzeň-Dýšina, kde jsme pro vás připravili velikonoční golfové balíčky za jedinečné ceny!

Celý článek...

celadnBombastický vstup do golfové sezony připravili v Čeladné a Ostravici. Zahrnuje velikonoční turnaje v Ostravici a Čeladné, golfovou školu pro začátečníky s možností zkoušky golfové způsobilosti a nabídku luxusního ubytování v hotelu Miura v Čeladné nebo v hotelu Green Inn na Ostravici. Po hře pak můžete relaxovat u sklenky dobrého vína ve SPA centrech obou hotelů nebo strávit večer na Velikonoční veselici. A to vše za exkluzivní ceny.

Celý článek...

YpsilonkaUž se nemůžete dočkat, až konečně vyrazíte na greeny? Není divu, počasí hráčům přeje, a tak se postupně otevírá jedno hřiště za druhým. Už zítra (v sobotu 24. 3.) se tak budete moci vydat i na libereckou Ypsilonku, a to za zvýhodněné ceny.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...