AusterlitzPořádá ve dnech 14.–16. října Golf Hotel Austerlitz. Obě akce jsou určeny pro širokou veřejnost. Jednotlivé chody budou připravovány z čerstvých a pokud možno lokálních surovin a samozřejmě budou doplněny o skvělá vína. Pokud jste se ještě neúčastnili minulých ročníků, určitě si nenechte uniknout tento kulinářský zážitek.
Rezervace na tel.: 544 221 590 nebo 775 221 577

Celý článek...

Ještě stále máte možnost zakoupit si nejoblíbenější čeladenský golfový balíček Play and Stay a užít si nejkrásnější dny v roce na čeladenském hřišti. Za 2 900 Kč si zahrajete na hřištích The Old Course a The New Course a můžete se ubytovat v Mountain Golf Hotelu.

Celý článek...

Horehledy_mistriAčkoli počasí během letošního mistrovství Golfového Clubu Hořehledy na rány ukázalo všechny možné tváře, na konečném dojmu z této akce se podílelo jen minimálně.
Už rozjezd se nesl ve velkém stylu. Výborná atmosféra se vklínila i do počátečních výsledků, takže bylo jasné, že mistrovství bude pekelně napínavé.

Celý článek...

Nova_AmerikaNová Amerika Golf Resort přináší speciální nabídku golfového členství! Tato limitovaná nabídka je omezena pouze pro 50 golfistů, takže rychlejší zde vítězí! Zvýhodněné členství se nabízí hned ve čtyřech variantách: řádné, studentské, seniorské a rodinné (2 osoby).

Celý článek...

CihelnyGolfový Resort Astoria upozorňuje všechny hráče, že s pomalu končícím létem a krátícími se dny zkracují i otevírací dobu driving range, recepce klubovny a restaurace Golfissimo. Recepce a restaurace budo v provozu od8 do 19 hodiny a driving range od 8 do 18 hodin.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...