Spa Hotel Ulrika

OstraviceVážení golfisté, v neděli dne 6. 5. zahajujeme zcela novou sérii turnajů určených pro hráče, kteří jsou milovníky drobných sázek. V rámci jednotlivých turnajů budou mít hráči na základě vzájemné domluvy možnost uzavření sázek mezi sebou. Vítěz dne obdrží navíc vítězný doutník. Hráč, který získá nejvíc doutníků za celou sezónu, obdrží originální klubové sako. První turnaj se koná v Ostravici již v neděli 6. května!

Celý článek...

dysinaV neděli 6. května se na Dýšině uskuteční II. kolo oblíbené nedělní tour Dýšinská žabička o atraktivní ceny! Zapojte se do celoroční soutěže a vyhrajte golfový zájezd po Evropě věnovaný CK SNAIL Travel! Těšíme se na Vás!

Celý článek...

Svobodne_HamryPřemýšlíte o tom, že byste začali hrát golf? Nebo se vám golf jen líbí jako příjemný relaxační sport pro celou rodinu, ale nejste si jisti, jestli je to sport pro vás? Právě pro vás i vaši rodinu proto ve Svobodných Hamrech připravili na 6. května den na golfovém hřišti.

Celý článek...

Ropice_1Ropice Golf Resort otevírá své dveře všem zájemcům i zvědavcům. Stene se tak v úterý 1. května od 9.00 hodin, kdy si můžete přijít vyzkoušet zdarma golfovou hru na veřejném 6jamkovém hřišti pod dohledem profesionálních trenérů a zasoutěžit si v golfových dovednostech.

Celý článek...

novam_ilustraceMalebná krajina s panenskými lesy, rozvernými potůčky a poklidnými jezírky obklopující starý statek dala vzniknout dnešnímu modernímu resortu, který dokonale snoubí špičkové zázemí pro hru golfu s krásami přírody krkonošského předhůří. Necelých 20 km od Hradce Králové naleznete oázu zeleného klidu, která Vám pomůže zahnat jarní únavu!

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...