jota

novam_newKromě neomezené hry na 27jamkovém hřišti, žetonů na DR, ubytování v hotelu Nová Amerika, volné hry pro vaše přátele můžete jako bonus získat 20 x pronájem ecats. Využijte nabídky golfového resortu Nová Amerika a pořiďte si včas členství na příští rok, popřípadě si ho pořiďte jako dárek k Vánocům.

Celý článek...

Předplatné Golfu

horehledyUdělejte si 11. 11. 2011 od 20.00 čas na tradiční večer plný pohodové muziky a dobrého jídla a pití! Hrát bude oblíbené duo TOJA a po celý večer bude probíhat akce na svatomartinské víno, k němuž se bude servírovat svatomartinská husa.
Doprava ze Spáleného Poříčí je zajištěna zdarma, odjezd z parkoviště na náměstí směr Hořehledy v 19.30, odjezd z Hořehled ve 24.00. Rezervace na čísle 725 558 041.

Celý článek...

klubovnaNová golfová klubovna v Alenině Lhotě získala jako první objekt na Táborsku titul Stavba roku. A do čeho se Jiří Němec pustí nyní? „Stavebně nic nového nechystáme. Nejdřív jsme se zaměřovali na hřiště, to jsme teď trochu předběhli z hlediska klubového zázemí, takže teď je zase na řadě hřiště,“ prozrazuje Táborskému deníku.

Celý článek...

hriste_ilustraceZajímavé letecké pohledy na golfová hřiště Česka (a krásnou angličtinu) ukrývá prezentační video s názvem Golf Resorts in Czech Republic. Záběry jsou opravdu nevšední, zajímavé a dech beroucí – i když nabízejí „jen“ Karlštejn, Zbraslav, Líšnici a Lázně Kostelec. Nakonec posuďte sami, zmiňovanou vydařenou video prezentaci najdete níže.

Celý článek...

KonopistePo úspěšné loňské premiéře jsme pro vás připravili SVATOMARTINSKÝ TURNAJ, který proběhne dne 5. 11. 2011. Startovné do turnaje včetně fee a menu pro nečleny GCKO je stanoveno na 1 500 Kč, pro členy GCKO 650 Kč. Hrát se bude opět systémem texas scramble dvojic s vyrovnáním 1/4 průměrného HCP dvojice. Systém startu canon. Turnaj je otevřen i pro nečleny klubu.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...