Spa Hotel Ulrika

gccsh1Golf & Country Club Svobodné Hamry nabízí 50% slevu na ceníkové green fee, které je ve všední dny 300 Kč/500 Kč na 9/18 jamek a 500Kč /800Kč o víkendu a během svátků.
Devítijamkové hřiště bylo postaveno v roce 1999. Nachází se v údolní nivě řeky Chrudimky. Je protkáno řadou vodních překážek. Jeho délka jej řadí mezi náročnější golfová hřiště v ČR. Díky široce pojatým drahám naopak dokáže sem tam nějakou špatně zahranou ránu tolerovat. Profil jednotlivých jamek je spíše rovinatý, hráči při hře neabsolvují žádné velké převýšení. Nejen členové GCCSH oceňují polohu hřiště uprostřed lesů, která napomáhá nerušené relaxaci při golfu uprostřed krásné přírody.

Celý článek...

Ostravice2Už máte na Den Dětí jasné plány? Pokud ne, v Ostravici pro vás připravili na 1. června skvělý dětský golfový program. Děti do 16-ti let, které jsou držiteli zelené karty, hrají v doprovodu hrajícího rodiče zcela zdarma. Pokud budete chtít, spočítáme vám navíc bezplatně i nesoutěžní výsledek!

Celý článek...

czgolf_drivingCZ Golf připravil pro všechny golfisty z Prahy a okolí speciální cenovou akci kumulativního nákupu míčků. Jedná se o zásadní prolomení doposud zažité cenové hranice za míček na tréninkových odpalištích.

Celý článek...

RoznovNová golfová sezona začala v Rožnově pod Radhoštěm hned několika novinkami, z nichž tu nejdůležitější uvítají zajisté rodiče těch nejmenších. Vedení Valašského golfového klubu rozhodlo, že děti do 12 let mají vstup na hřiště zadarmo, k zapůjčení dostanou zdarma i hole. Významný je i fakt, že se mohou bezplatně stát doživotními členy klubu (klubové členství je tč. za 60 000 Kč).

Celý článek...

RopiceProstřednictvím Czech Golf Academy a ve spolupráci s Beskydským golfovým klubem budou v Golf resortu Ropice organizovány pravidelně nábory a tréninky dětí. Dětem se budou věnovat profesionální trenéři Lukáš Pavelka nebo Jiří Maglen, případně pověření asistenti.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...