crazygolfKdyž bylo v polovině roku 2011 v areálu sportovního centra Eden v Berouně otevřeno vůbec první osmnáctijamkové crazy golfové hřiště na území Česka, otevřel se ideální prostor zejména pro rodinné výlety. Ústředním motivem je totiž pohádkový svět, ve kterém můžete spatřit draka, rytíře či pohádkovou babičku, ale také například indiána. Na většinu figurek si můžou děti sáhnout nebo se u nich vyfotit. Zakázano je pouze lézt na překážky nad úrovní terénu, kde hrozí pád. Cena 150 Kč/hru, délka standardní hry 90 minut (za přetažení doby se platí).

Celý článek...

Plakat_nova_clenstvi1. DRIVE!
Základní typ členství, kdy za pouhé 3 000 Kč získáváte služby v dvojnásobné hodnotě. Vstupní příspěvek zdarma.
Získáte služby v hodnotě 6 000 Kč, ale zaplatíte jen 3 000 Kč.

2. DRIVE plus
Ke všem výhodám základního typu členství získáte navíc 15 green fee na 9jamkové hřiště.
Získáte služby v hodnotě 18 000 Kč, ale zaplatíte jen 8 000 Kč

3. DRIVE top
Ke všem výhodám základního typu členství získáte navíc roční green fee.
Získáte služby v hodnotě 31 000 Kč, ale zaplatíte jen 19 900 Kč.

Celý článek...

Sedmicka_SlapyI v zimních měsících a dávno po sezoně na Slapech vypisují turnaje a hrají golf. V sobotu 26. 11. proběhl Sedmičkový turnaj, hraný tradičně jen se dvěma holemi, a to s patrem a některým z kratších želez (obvykle sedmičkou, odtud také název turnaje). Počasí už bylo sice více než podzimní, obloha šedivá, ale gríny a ferveje perfektně připravené, ráno bez jinovatky a bez vody a tak se i v chladném počasí hrálo dobře. Jen musel být člověk pořádně oblečen.

Celý článek...

Nova_AmerikaV rámci členství na Nové Americe získáváte neomezenou hru na 27jamkovém hřišti a možnost využití dvou tréninkových zázemí (Nová Amerika a AQUA GOLF Hradec Králové).
Navíc ke členství získáte 50× žeton na driving range, 5× ubytování v hotelu Nová Amerika***, 2× voucher na volnou hru na 18 jamek pro své přátele a dále jako bonus můžete získat zdarma 20× pronájem e-Carts.

Celý článek...

Nova_darekVánoce! Čas mezi dnešním a Štědrým dnem se neúprosně krátí a vy ještě nemáte pro své blízké ten pravý dárek? Skříně praskají ve švech, parfémy už polička neunese a ponožky sice zahřejí, ale pouze na nohou a nikoli u srdce.
Nezoufejte! Letos vám s dárky pomůže Nová Amerika. Stačí si jen vybrat z naší nabídky a zbytek můžete nechat na nás, dárek vám doručíme až do domu již zabalený a na vás už zbude jediná činnost, a to uschovat dárek do Štědrého dne.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...