czgolf_drivingCZ Golf připravil pro všechny golfisty z Prahy a okolí speciální cenovou akci kumulativního nákupu míčků. Jedná se o zásadní prolomení doposud zažité cenové hranice za míček na tréninkových odpalištích.

Celý článek...

RoznovNová golfová sezona začala v Rožnově pod Radhoštěm hned několika novinkami, z nichž tu nejdůležitější uvítají zajisté rodiče těch nejmenších. Vedení Valašského golfového klubu rozhodlo, že děti do 12 let mají vstup na hřiště zadarmo, k zapůjčení dostanou zdarma i hole. Významný je i fakt, že se mohou bezplatně stát doživotními členy klubu (klubové členství je tč. za 60 000 Kč).

Celý článek...

RopiceProstřednictvím Czech Golf Academy a ve spolupráci s Beskydským golfovým klubem budou v Golf resortu Ropice organizovány pravidelně nábory a tréninky dětí. Dětem se budou věnovat profesionální trenéři Lukáš Pavelka nebo Jiří Maglen, případně pověření asistenti.

Celý článek...

celadna_nadhledBabysitting se v českém prostředí stává standardní službou na golfových hřištích. Stejně tak i tomu je v našem resortu na Čeladné, kde jsme s tímto úspěšným programem začali od letošního května.

Celý článek...

novam_newNevíte kam v Královéhradeckém kraji na sushi? Máme pro vás jednoduchou odpověď! Zavítejte na Novou Ameriku, kde pro vás vždy od pátku do neděle připravuje sushi mistr ze sítě restaurací Sushi-Point vynikající sushi.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...