Míváte v týdnu chuť na devět jamek? Co takhle vyzkoušet HCP miniturnaj, které ve spolupráci se Zdeňkem Pilouskem probíhají v Hořehledech každé úterý. Přijeďte a bojujte o hodnotné ceny! Na konci sezony obdrží nejúspěšnější hráči památkové poháry!
A ještě jedna pozvánka do tohoto resortu, který chystá historicky první ročník Prezidentského poháru k narozeninovému výročí prezidenta. Klání se uskuteční 28. května a kromě cen se můžete těšit i na bohatý raut.

Pravidla - test

Budování devíti radíkovských jamek začalo už bezmála před deseti lety (2002), uplynulo ale ještě hodně času, než bylo toto přírodní hřiště znormováno. Stalo se tak vloni a Radíkov se postupně dostává do povědomí veřejnosti. Zvlášť pokud jste se rozhodli s touto gentlemanskou hrou začít, je zdejší devítka takřka ideální branou do světa golfu.

Přijďte si první květnový den zahrát kloboukový turnaj do Golf Club Ještěd. Tradičně hlavní podmínkou turnaje je mít během hry na hlavě klobouk, který si každý hráč vybere na recepci. Zájemci o účast se mohou hlásit do 30. 4. Pro hráče bude připravena malá snídaně, svačinka do bagu a také teplý oběd. Registrovat se lze telefonicky na 604 247 053 nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Více o hřišti

Golf Park Slapy prošlápl tratě pro běžkaře a od 4. prosince se stal rájem zimních sportovců. Na čerstvě napadaných téměř 50 cm sněhu vznikla 3km trať, která křižuje hřiště na první devítce Rabyňská hora. Běžkařům se tak nabízí krásný pohled na zasněženou, téměř horskou krajinu vltavského kaňonu z nejvyššího bodu hřiště.

Více informací o resortu

Golf ve stínu letitých dubů

Tři roky. Krátká doba. Přesto už víme, o čem je golf. Že jednou to jde, pak zase ne. Že nikdy neřekneme, že to umíme. Už víme, že golf je sport na celý život. I takové hlasy můžeme zaslechnout z Osyčiny, která letos zaplnila devíti jamkami další místo na naší golfové mapě. Golfový areál Osyčina postupně vznikal ve východočeské obci Dobříkov nedaleko Vysokého Mýta již od roku 2007. Z původních šesti jamek se do dnešních dnů rozrostl na devítku, nacházející se v blízkém sousedství sportovního areálu, stejnojmenné tvrze a dřevěného kostelíka dovezeného z Podkarpatské Rusi.

Více o Osyčině

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...