OstraviceNa podzim se Ostravice vždy obléká do pestrých barev a za slunných dnů poskytuje pohádkové pohledy na okolní scenérie a romantická zákoutí jamek. Přijďte tedy objevit krásy beskydského údolí!
V těchto dnech pro vás připravují rovněž novinku v podobě osvětleného driving range, který tímto umožní trénink do pozdních večerních hodin. Od pátku do neděle 16. 10. s každým zakoupeným greenfee obdržíte 30 drivingových míčů na večerní driving zcela zdarma! Neváhejte a přijďte se kochat barevnými Beskydy a vyzkoušet večerní driving.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

slapySezona se pomalu chýlí ke konci, přesto je stále o co bojovat. Třeba na Slapech pro vás připravili hned několik možností, jak se rozloučit s odcházející sezonou.

16. října od 11.00 Texas scramble dvojic
Hraje se soutěž dvojic na 18 jamek, kde se vybírá vždy lepší rána, hrací HCP se počítá z průměrného HCP dvojice 50%, tj. pokud mají hráči hcp 2×54 jejich hrací HCP je 27. Jedinečný způsob zahrát si hřiště pod par a cítit se jako špičkoví golfisté na PGA Tour!
Rozvoz teplých nápojů po hřišti zajištěn, čaj a nebo grog. Fee za jednotlivce je snížené na 1 000 Kč, startovné za dvojici je 300 Kč. Senioři nad 60 let a junioři do 18 let fee za 500 Kč. Přihlášky na recepci nebo na ČGF.

22. října od 10.30 Good Will Cup
Přines cenu a odnes si jinou. 18 jamek stableford na úpravu HCP v jedné kategorii 0–54, postupný start. Fee 1 000 Kč, senior a junior za 500 Kč, startovné 200 Kč houska a voda do bagu + čaj a grog na hřišti.

30. října od 11.00 Hallowen Cup
Další z degustačních turnajů, tentokráte dušičkový v duchu amerických hallowenských tradic. Po hře vás čeká dýňové menu. 18 jamek, postupný start. Fee 1 000 Kč, junior a senior 500 Kč (hráči, kteří budou hrát v masce, mají fee snížené na 700 Kč a junioři a senioři v masce mají fee snížené na 350 Kč). Startovné 400,-Kč.

5. listopadu od 11.00 Cross country
Zahrajte si první devítku na Slapech velmi netradičním způsobem, kris-kros, odpaliště se mění, pořadí grínů také, hraje se cannon start. Fee 500 Kč pro všechny, po hřišti se bude vozit něco na zahřátí (i ostřejšího!), startovné 200 Kč.

Nenechejte si žádnou z akcí ujít, těšíme se na vás! Golf Park Slapy sv. Jan!

Více o klubu a hřišti

NovaamerikaV blízkosti historických měst Hradec Králové, Jaroměř a Dvůr Králové nad Labem leží jeden z největších tuzemských golfových areálů – Nová Amerika Country Club, nabízející tří 9jamková hřiště a k tomu i 9 jamek akademie par 3. Každá z devítek nabízí jinou tvář – The Bohemian Garden vytváří dojem anglického linksu, Maple Hills bylo vybudováno v typickém americkém stylu a Woodland je klasickou lesní golfovou procházkou. Společným znakem všech jamek pak jsou velké gríny.

Celý článek...

Kaskada_A4_jpgJsem velice rád, že vás mohu pozvat na další ročník Grand finále Czech PGA Tour, které proběhne ve dnech 13. až 16. října v Golfovém resortu Kaskáda. V letošním roce plánujeme více otevřít turnaj jak pro golfovou, tak i pro širokou negolfovou veřejnost. Po všechna tři turnajová kola (čt, pá, so) bude pro diváky volně přístupná klubovna s restaurací Kaskáda a golfovým Pro Shopem, s možností využití všech služeb, které shop a restaurace standardně nabízejí.

Celý článek...

golf-pro-simZejména společná marketingová platforma a vznik mezinárodní golfové karty byly pojítkem mezi provozovateli golfových hřišť, devíti golfovými kluby a dalších turistických institucí z regionu Euregio Egrensis (Bavorsko-Západní Čechy) se základnou přes 6 500 členů.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...