DarovaPro všechny hosty, kteří se v měsíci září a říjnu 2011 ubytují v Darovanském dvoře na více než jednu noc, platí výhodné slevy. 20% sleva se vztahuje na ubytování a na plné golfové fee (mimo happy hours; zaplacené golfové fee platí v daném dni na všech 27 jamek – to platí i pro fee již předem zaplacené v golfovém balíčku).

Celý článek...

YpsilonJiž tuto sobotu (24. září) máte šanci se zúčastnit otevřeného klubového šampionátu na liberecké Ypsilonce. Členové klubu hrají o mistra a mistryni v kategorii 0–24 z bílých a modrých odpališť. Ostatní hrají ve dvou kategoriích 0–24 a 24,1–54 (s omezením na 36).

Startovné je 450 Kč a green fee 1 000 Kč. Držitelé ročních hracích karet, členové CDS a ČGK v limitu hradí pouze startovné. Pro vítěze v jednotlivých kategoriích jsou připraveny věcné ceny.

Celý článek...

Horehledy_CupJe to jako včera, kdy jsme domlouvali podobu dětské tour Pinďa Cup 2011. Máme za sebou šest turnajů, nekonečné množství úžasných výkonů a před sebou díky úspěchům řadu usměvavých tváří.

Celý článek...

Nenabízíme zajíce v pytli. Každý, kdo uvažuje o členství na Kaskádě, může si ještě letos tento resort prověřit na vlastní kůži a předem vyzkoušet, co všechno mu členství může dát. Permanentky „Členství na zkoušku“ v ceně od 2 500 Kč jsou na recepci areálu dostupné již nyní a jejich platnost je omezena koncem roku 2011. Čím dříve se tedy rozhodnete, tím déle můžete testovat členství v našem areálu.

Celý článek...

AlbatrossČeská republika o víkendu hostila jednu z největších golfových akcí ve své historii. Ve Vysokém Újezdě u Prahy se uskutečnil první podnik ženské Ladies European Tour na našem území. A obstál na výbornou. Dlouho očekávaný turnaj Raiffeisenbank Prague Golf Masters už je sice minulostí, stále ale sklízí poklony. „Pokud takto vypadají česká golfová hřiště, chci tady být častěji. Je to totiž velmi dobré hřiště, opravdu dobré,“ vyzdvihla poklonu Albatrossu, kde se turnaj uskutečnil, jeho největší hvězda Laura Davies.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...