Pravidla

Slapy_2Zima se sice blíží, ale na hřišti Golf Park Slapy sv. Jan se stále hraje. Pro zpestření tu pro vás navíc nachystali celou řadu zajímavých akcí. Nechte se zlákat a přijeďte se pobavit, něco se naučit nebo si jen tak užít golf.

Otevírací doba pro podzimní a zimní provoz
pondělí až pátek: zavřeno
soboty a neděle: hra na devítce Rabyňská hora, restaurace v provozu (vaří)
tréninkové plochy a akademie otevřeny denně

Ve dnech kdy bude mrznout hra na zimních grínech.
Cena fee: 9 jamek/500 Kč, 18 jamek/900 Kč; senior/junior 50% sleva
Cena fee (zimní gríny): 9 jamek/350 Kč, 18 jamek/600 Kč (další slevy z této ceny se neposkytují)

Celý článek...

DarovaJeště jste hole neuložili k zimnímu spánku a přemýšlíte, kam si jít zahrát, než sněhová peřina definitivně vyhlásí konec sezony? Pak zkuste Darovanský dvůr. Pokud to počasí dovolí, bude se hrát kombinace devítek Panorama a Svatá Anna, nicméně o aktuálním stavu hřiště se vždy informujte předem na tel. čísle recepce +420 604 211 565; +420 604 211 558. Restaurace Kongres&Golf hotelu Darovanský dvůr je i nadále otevřena.

Celý článek...

KryspinPodle tiskové zprávy DepressCupu, absolvováním listopadového turnaje na golfovém hřišti Racing Karlovy Vary hrál 55letý Jiří Kryšpín (55) na všech 90 běžně přístupných znormovaných golfových hřištích v České republice. Zatím není znám další český hráč golfu, který by měl něco podobného v nohách.

Celý článek...

indoorHKOd 14. 11. 2011 je v provozu zbrusu nový indoor v Hradci Králové- budova Saint Gobain-Vertex, Vážní 908, Hradec Králové -Pouchov, tel.: 755 776 150. Indoor nabízí simulátor AboutGolf, občerstvení, zdarma zapůjčení golfových holí, služby profesionála a parkování přímo u objektu. Provozní doba 9.00–20.00.

Celý článek...

erpetVe dne 18.–20. listopadu se v pražském Erpet Golf Centru uskuteční již 18. ročník EGC CUPu, jamkového mistrovství ČR na FSG simulátorech. Jako každý rok se odehraje v prostorách Erpet Golf Centra společně i losování ligy EGC a křest knihy Daniely Gaudlové.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...