Brother-leaderboard

hickoryV neděli 14. 8. proběhl na hřišti Golfu Clubu Praha v pražském Motole již 3. ročník šampionátu v hickory golfu. Slunečný, i když trochu parný den spolu s náročným hřištěm dokonale prověřil kvality soutěžících, kterých se přihlásily bezmála tři desítky, přičemž hájili barvy šesti zemí.

Celý článek...

ABF-fordecor

Posledním letošním prázdninovým turnajem na Slapech bude v úterý 30. 8. 2011 Hurá do školy Cup! Soutěž startuje v 15 hodin a zapojit se mohou kategorie: Mládežníci do 12 let, Teens 13–18let a Rodiče a hosté neboli staříci.

Celý článek...

slapyGolf Park Slapy sv. Jan zve všechny na první mistrovství klubu, které se uskuteční v neděli 11. 9. 2011. Jde o otevřený turnaj nejen pro členy, takže se ho může zúčastnit kterýkoliv hráč s platným hendikepem, nicméně vítěz bude vyhlášen pouze z řad klubových členů (GCSVJ).
Hrát se bude na rány, a to ve třech kategoriích: muži 0–36 na rány, ženy 0–36 na rány a 37–54 společná stableford.
Přijměte i pozvánku do nové restaurace. (Foto: Pavla Charvátová)

Celý článek...

Pokud máte chuť a čas ve středu 24. 8. 2011, zavítejte do Slapů, kde od 15 hodin vypukne Bart Simpson´s Cup. Turnaj se odehraje na devítce Tři kříže (jedenkrát 9 jamek) a na konec si můžete vychutnat degustační menu.
Cena: 800 Kč, pro juniory a seniory cena: 550 Kč (v ceně je fee, startovné a degustační menu po hře), držitelé fee karet platí za startovné pouze 300 Kč. Nejlepší hráči obdrží věcné ceny, bojovat se bude v kategoriích 0–29,9 mistrovská a 30–54 klubová.

Celý článek...

Nádherné nedělní počasí jako by bylo předzvěstí úžasného dne. V Hořehledech došlo k boji o krále a královnu. A byl to boj opravdu nelítostný. V prestižní mužské kategorii HCP 0–29,9 se hrálo na rány a vítězství obhajoval prezident klubu Karel Čelikovský. Přestože na 18 jamkách uhrál celkem čtyři birdie, stačilo to pouze na 3. místo.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...