Hluboka PichaV neděli 15. 11. 2015 se v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou konal speciální Narozeninový turnaj maršála Josefa Píchy. Styl hry byl Cross Country, tedy z odpaliště jedné jamky na green jamky jiné a hráči mohli hrát pouze třemi holemi dle vlastního výběru.

Celý článek...

Mstětice turnajTaké v letošním roce mířily investice do lepší kvality osmnáctijamkového hřiště a klubového zázemí ve Mstěticích. Na půlce hřiště jsou nové závlahy a přešlo se na jeden z nejmodernějších zavlažovacích systémů. Na terase bylo vybudováno dřevěné pódium, které sloužilo ke grilování, dále se zrenovoval velký gril, jenž stojí na podiu a díky nové podlaze a židlím byla zútulněna klubová restaurace.

Celý článek...

Hostivar-mikulasPřijďte s dětmi a užijte si v sobotu 5. prosince odpoledne na golfu v Hostivaři. Akce oficiálně začíná v 15:30. Pro děti budou připraveny doprovodné soutěže (hod na cíl, puttování, malování obrázků...)
Mikuláš přijde v 16:00, bude si jednotlivě předvolávat děti a ze seznamu jim číst jejich dobré a špatné skutky, po odříkání básničky je případně odmění přinesenými dárečky.

Celý článek...

TenerifeGolfová akademie na Kaskádě zaplňuje poslední volná místa na třítýdenním golfovém kempu pro děti ve věku od 12 do 18 let, který se uskuteční za velice výhodných finančních podmínek 22. února -14. března 2016.

Celý článek...

Hluboka mikulasGolfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na Mikulášskou nadílku, která se koná ve středu 2. 12. 2015 od 16:00 hodin v klubovně Golf Resortu Hluboká. Pro ratolesti bude připravena vánoční dílnička, zdobení perníčků a samozřejmě Mikuláš s andělem a čertovské řádění. Bude se jednat o divadelní představení s příběhem, který předvede Divadlo Pikl.

Celý článek...

Hostivar-speedPro ty co více než dobrému jídlu dávají přednost pohybu, pořádali hostivařští hned od sobotního rána (14. listopadu) první speedgolfový turnaj. Speedgolf je rychlá a zábavná varianta golfu, kde se počítá nejen počet zahraných ran, ale i čas, za který hráč dané hřiště obejde, resp. oběhne. Na start se postavilo sedm odvážlivců.

Celý článek...

dysina ilVánoce se kvapem blíží, a tak vám přinášíme inspiraci na vánoční dárky nejen pro golfisty. Nabídka je pestrá!

Celý článek...

austerlitz-ilOd pondělí 16. listopadu zaplatíte za hru na mistrovském 18jamkovém hřišti Austerlitz jen 600 Kč, a to včetně sobot, nedělí a svátků. Nabídka platí až do konce letošní sezony. Tak neváhejte!

Celý článek...

Erpet-5V pražském Erpet Golf Centru se tradičními zahajovacími turnaji rozjela zimní indoor golfová sezóna! V pátek 6. listopadu 2015 se odehrál první turnaj Erpet Indoor Golf Tour by ČASOPIS GOLF, sobotní odpoledne patřilo dětskému Halloweenu, v neděli 8. listopadu se rozjela Dětská Erpet Indoor Golf Tour 2015/16.

 

 

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...