Hluboka-DODGolfový klub Hluboká nad Vltavou pořádá Den otevřených dveří, který se koná 20. 6. 2015 od 13:00 na driving rang v Golf Resortu Hluboká. Lekce golfu a zapůjčení vybavení jsou pro účastníky zcela zdarma!! Stačí jen potvrdit svou účast.

Celý článek...

Dysina autoPro letošní sezónu jsme pro vás připravili hned několik novinek.

Celý článek...

Slapy sochyNa Slapech mají speciální „modelky"! Přijeďte se podívat na nové instalace šamotových soch Veroniky Oleríny, rozmístěných kolem budovy – ženská a mužská těla, kompozice i jednotlivé sochy. Exteriérová výstava uvozuje novou expozici, která bude zahájena oficiálně velkou vernisáží v sobotu 6. 6. od 15.00. Zveme všechny zájemce a milovníky umění nejen na vernisáž, ale také na samotnou výstavu.

Celý článek...

GKBZA-DDV neděli 31. 5. 2015 proběhne na DR Žabovřesky den dětí, nad kterým přislíbila záštitu i městská část Brno- Žabovřesky. Program bude velmi bohatý: výuka golfu s trenéry Kaskáda Golf Academy, jízda v golf buggy, skákací hrad, hokejová branka s trenérem HC Kometa Brno, malování na obličej, policejní psovod a bude-li nám přát počasí, vzlétne i horkovzdušný balón.

Celý článek...

Mstetice-il-BIGGolfový klub Mstětice patří do TOP 10 mezi golfovými areály, nicméně vedení neusíná na vavřínech. Svědčí o tom další počin na poli marketingu. V těchto dnech byl dokončen krátký film o mstětickém hřišti. Produkovalo jej ostravské studio KANIA Brothers. O správné záběry a jejich sestřih se postaral talentovaný filmový tvůrce - Jakub Kouřil.

Celý článek...

Horehledy balicek 2015Představte si tu nádhernou jedinečnou chvíli... Slunce se pomalu sklání za obzor a vykresluje na nebi neopakovatelné panoráma barev. Vy odpočíváte po celodenní hře za svitu loučí uprostřed golfového hřiště s širokým výhledem po okolí, v ruce sklenici sektu. Dole pod sebou vidíte golfovou buginu, která k vám právě veze předkrm z tříchodové večeře, zajištěné v rámci našeho Romantického balíčku. Celé golfové hřiště se pomalu noří do tmy a vy ho máte jen pro sebe.

Celý článek...

Celadna longestGolfová sezona 2015 přináší další novinku – po dvou úspěšných ročnících turnajových klání o nejdelší drajv, jsme pro vás připravili novou událost v letošním kalendáři čeladenských turnajů a akcí – tentokráte pod názvem Čeladenský Longest Drive Amateur Championship.

Celý článek...

Mstetice hnedikepLoňská série společných turnajů hendikepovaných golfistů, přátel, příznivců a podporovatelů CZDGA se vydařila nad očekávání, a proto projekt pokračuje i v letošním roce. Nad rámec spolupráce partnerských resortů v projektu Golf bez bariér se na několika hřištích odehrají turnaje golfové série, která byla nazvána CZDGA Golf Tour 2015. Do turnaje nastoupí společně řádní členové a podporovatelé CZDGA, trenéři hendigolfu, pozvaní hráči PGAC, přátelé a zástupci partnerů.

Celý článek...

C KrumlovVíme o super programu na léto – ubytování uprostřed hřiště, po hře bazén a opalování na terase, skvělá restaurace a nad tím vším neomezený počet golfových jamek, kde si užijete pohody od týčka až k jamce na skvěle připraveném hřišti. Nenechte si letos ujít nabídku GOLFOVÉHO LÉTA ve Svachově Lhotce u Českého Krumlova!

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...