Golf v ČR

ogs-2018-skalica-2Účastníci turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se sešli ve středu 30. května ve slovenském resortu Skalica, kde na ně čekalo ideální počasí a hřiště ve fantastické kondicí. A tomu odpovídaly i výsledky. Šampión elitní kategorie Jan Hovězák obešel hřiště v paru, premiant druhé vypsané kategorie Petr Beneš (na snímku) nasbíral 45 stablefordových bodů. Žolíka s hodnotou 410 cm za nearest to pin ukořistil Martin Komloš.
Celý článek...

Mruzek il drimlNa turnaji European Challenge Tour, druhé profesionální evropské lize, která se odehrála ve dnech 24.–27. května na Kunětické Hoře, se nejlépe dařilo Filipovi Mrůzkovi. Ten se i přes nepříliš vydařený závěrečný den umístil po kolech 73, 66, 69 a 73, celkem 281/-7 na dělené pětadvacáté příčce, za což mu přísluší odměna 1 628 euro. Naopak díky famóznímu závěrečnému kolu dosáhl stejného výsledku (-7) i Šimon Zach, jenž se tak stal nejlepším amatérem turnaje.

Celý článek...

anna-250Anna Dzurenda, úspěšná spisovatelka, manažerka, astroložka a také jedna z nejlepších českých seniorských golfových reprezentantek, se chystá na golfové Mistrovství Evropy žen v seniorské kategorii. Vrcholného klání, pořádaného Evropskou golfovou asociací, se zúčastní už počtvrté, vloni se umístila na skvělém 12. místě! Letos se ME koná od 14. do 16. června ve Slovinsku.

Celý článek...

Jamky-GlobeMediaPodle statistik České golfové federace klesl za poslední tři roky počet registrovaných hráčů golfu o 2726. Nejedná se o významný pokles, alarmující je trend, ten jde proti zvyšující se dostupnosti golfu jako sportu pro širokou veřejnost. PGA of Czech Republic vidí za statistickým poklesem nedostatečnou propagaci a zakořeněný mýtus o golfu jako drahém sportu. Rovněž jsou přehlíženy pozitivní dopady hraní golfu z hlediska zdraví, které má potenciál ušetřit značné prostředky i v českém systému zdravotního pojištění.

Celý článek...

ogs-ropice-03Čtvrtý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se uskutečnil ve středu 23. května v Ropici a jen potvrdil, že je zdejší vyhlášený resort doslova magnetem na golfisty, protože navzdory nepříznivé předpovědi se v turnaji objevila devadesátka hráčů. A jak se jim dařilo? Ve vypsaných kategoriích zvítězili Michal Tureček, Radim Starosta a Robert Bojda. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 136 cm si odvezl David Bárta.

Celý článek...

Spilkova micekKlára Spilková prošla při Kingsmill Championship na LPGA cutem a splnila tak svůj základní cíl při svém prvním zámořském startu letošní sezony. Na hřišti ve Williamsburgu ve Virginii, kde hraje na sponzorskou pozvánku, byla Spilková po prvním kole za 71 ran (par) o jeden úder pod postupovou čarou a dělila se o 71. místo. Ve druhém kole však zabrala, zahrála 70 (-1) a na ránu přesně postoupila do finále turnaje s celkovou dotací 1,3 milionu USD.

Celý článek...

Strana 9 z 185

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...