Inzerce
Golf v ČR

GOLF PinkBubble flight-FOTORekordních 650 tisíc korun získal Nadační fond Pink Bubble během tradičního dobročinného turnaje na pomoc mladým lidem, kterým život zkomplikovala rakovina. Do berounského Golf Resortu je první zářijový den přijelo podpořit skoro sedmdesát golfistů včetně sportovců a známých osobností. Za peníze, které společně vybrali, se "bubliny" po skončení aktivní léčby vydají na ozdravné a zážitkové pobyty.

Celý článek...

Inzerce

il pohodaGolf hrají ve světě desítky milionů lidí. Jen poměrně malá část z nich chce v golfu hlavně soutěžit, ať již v profesionálních nebo amatérských kláních, naprostá většina lidí v golfu nachází zejména zábavu, příležitost sejít se s přáteli, užít si zdravého pohybu na čerstvém vzduchu, aniž by cítili potřebu hrát turnaje. Jejich přístup nejlépe vystihuje termín nesoutěžní golf. Obrovská masa nesoutěžních golfistů dělá z golfu miliardový byznys. Je jen na nás, jak s touto informací naložíme!

Celý článek...

il SenioriKdy se vlastně člověk opravdu stává seniorem? Když začne pobírat starobní důchod? Nebo když ho poprvé někdo v tramvaji pustí sednout? Nebo je věk opravdu jen číslo v rodném listu a člověk je tak starý, jak se sám cítí? A je sportování vhodná aktivita i pro lidi, které již stát pasoval na seniory, protože jim přidělil penzi?

 

 

 

Celý článek...

Kostelka kaskadaZávěrečný turnaj CGAT, série pro nejlepší amatéry, se uskutečnil 8.–10. září na Kaskádě. V President Masters zvítězili až v rozehrávce Vojtěch Kostelka a Jana Melichová. Celkovými vítězi CGAT 2017 se stali Vítek Novák a Sarah Hriciková.

Celý článek...

Mertova MonikaAgentura Sport&university nabízí své služby na českém trhu již od roku 2005. Od samého počátku působení agentury je jejím cílem zajistit klientům studium na univerzitách v USA, s možností získání sportovního nebo akademického stipendia.

Celý článek...

ogs silky 1bVe středu 6. září se v překrásném zámeckém parku v Šilheřovicích, na hřišti, které příští rok oslaví padesáté narozeniny, odehrál předposlední turnaj základní části Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf. Ve třech vypsaných kategoriích si nejlépe vedli Tomáš Stejskal (uprostřed ilustračního snímku), Kamil Sečka a Klára Hegnerová. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 313 cm si přivlastnil Jaroslav Farník.

 

 

Celý článek...

Strana 9 z 171

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...