Golf v ČR

Ropice 04 prevV Ropici na Czech International Junior Amateur Championship ovládl kategorii juniorů suverénně Vítek Novák, mezi dorostenci kraluje Matyáš Zapletal, dorostenkám Patricie Macková, v juniorkách rozhodla v play-off o svém vítězství Slovenka Anika Bolčíková.

Celý článek...

PGAC panorama winMistrem republiky na rány se stal na hřišti Panorama Golf Resort Kácov český profesionál Filip Mrůzek. Jeho vítězství nebylo náhodné, byl nejlepší jak v prvním, tak ve druhém kole, která se odehrála 26. – 27. července. Ve středu zahrál 67(-5), rekord hřiště, ve čtvrtek pak 70(-2), celkově tedy -7.

Celý článek...

ogs2017 haug il01Poslední středa v červenci je v programu Open Golf Series již několik let zasvěcena rakouskému Haugschlagu. A nejinak tomu bylo i letos, kdy přišla v rámci pravidelné rotace z místních dvou osmnáctek na řadu ta starší a náročnější. Dojem umocňovalo i počasí, dokonale podobné skotskému létu, a tak si sváteční golfový pocit tentokrát odváželi nejenom vítězové...


 

Celý článek...

ilustrace-GolfmaniaVe svém dlouhém „brožovaném" životě jsem stihl vyzkoušet většinu běžných sportů, některé z nich jsem dlouhá léta dělal i závodně. Běhal jsem na lyžích, občas jsem nazul i sjezdovky, hodně jsem běhal, hrál hokej i fotbal, tenis i stolní tenis, rád jsem si zaplaval, pár let jsem dělal i přístrojové potápění... Nejvíc mě ale zaujaly nohejbal, který jsem hrál závodně asi třicet let, a cyklistika, kterou miluji a na kole jezdím hodně dodnes. Myslel jsem si proto, že žádný další sport mě už nemůže ničím překvapit. Teprve když jsem začal hrát golf, zjistil jsem, jak hluboce jsem se mýlil!

Celý článek...

ogs berovice ilV pořadí osmý turnaj Open Golf Series 2017, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se uskutečnil ve středu 19. července v Beřovicích. Největším soupeřem bylo tentokrát počasí, respektive pekelná výheň, která bez milosti prověřila kondici každého hráče. Velký respekt si tak zajistili nejenom vítězové vypsaných kategorií Pavel Beneš a Dalibor Vlček, ale všichni, kdo po osmnácti jamkách odevzdali svou skóre kartu.

 

Celý článek...

Cafourek-ilJeště po sobotním kole to vypadalo, že se Jan Cafourek popere na turnaji série Challenge Tour na Sardinii (13.–16. 7.) o TOP 10, bohužel nakonec nedokázal udržet nastavený výkon a propadl se na konečné 29. místo.

Celý článek...

Strana 9 z 166

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...