Golfiq
Golf v ČR

Casa Serena Open se blíží, zveřejněna listina přihlášených

Pokud se chystáte na profesionální seniorský turnaj Casa Serena Open, který se bude hrát od 17. do 19. září v Roztěži u Kutné Hory, pak vás určitě zajímá, koho tam uvidíte. Podle informace promotéra byla v těchto dnech zveřejněna listina přihlášených, kterou objevíte na stránkách European Senior Tour, popřípadě na Casaserenaopen.cz s proklikem pod hlavním článkem v sekci Entry List.
Zdroj: Čeněk Lorenc

Listina přihlášených

ABF-fordecor

Nejvyšší klubovou soutěž ovládli hráči z GK Plzeň-Dýšina a PGCM Ostrava

Neuvěřitelně dlouhá a náročná byla neděle pro golfisty a golfistky hrající finále a utkání o třetí místo. Start ranních čtyřher totiž o celou hodinu zdržela mlha a soutěžnímu výboru bylo okamžitě jasné, že ho čeká víc než perný den. Začínalo se dopoledními foursomy, rozhodovaly odpolední singly. Rozhodující vítězné body pro GK Plzeň-Dýšinu postupně získali Jan Ryba, Martin Lindenblatt a jako poslední po neuvěřitelné přestřelce s Janem Merglem i Marek Boroš na 16. jamce. Finále žen na stranu Ostravanek překlopily Marie Šebestová a hlavně Sylva Michálková, která už na 13. jamce porazila Denisu Pavlíkovou.

Podrobné rozpisy jednotlivých zápasů

V Ostravici proběhl poslední major NGTM 2010

Náročná, ale nádherná osmnáctka v Ostravici v Beskydech hostila v sobotu 28. srpna poslední pátý major Národní Golfové Tour Mládeže. Turnaje se v šesti kategoriích zúčastnilo 107 hráčů a hráček od 7 do 16 let. Mezi kadety se stali vítězi Tomáš Vidura z GC Kunětická Hora a Kateřina Krásová z GK Čechie, mezi staršími žáky dominovali Vítek Novák z GC Karlovy Vary a Klára Kaminská z Beskydského GK. Kategorii mladších žáků ovládli Matyáš Zapletal z GC Austerlitz a Karolína Kohoutová z GK Darovanský dvůr.

Kompletní výsledky

Více vystavovatelů, více příležitostí

GOLF EUROPE, který se koná 26.–28. září 2010 v mnichovském veletržním centru M,O,C, je přijímán s velkým nadšením. Již šest měsíců před zahájením veletrhu je o 40 % více přihlášek než v minulých letech. Akce je tedy právem považována za největší evropský veletrh golfového sportu. Obzvláště loňský návrat do prostor veletržního centra M,O,C, byl hodnocen velmi pozitivně, a to zejména pro jeho kompaktní a přehledné uspořádání. Prostory plně odpovídají potřebám, a tak získává celý podnik velmi příjemný a osobitý charakter.
Letos se zde poprvé představí dvě české značky, ENVY a TONY TREVIS, které budou prezentovat nejnovější kolekce golfového oblečení pro nadcházející sezonu. Přihlášena je rovněž česká firma Thema Trade, jež zastupuje amerického výrobce golfových holí. Pokud se rozhodnete tutu prestižní výstavu navštívit, obraťte se na www.expocs.cz , kde si můžete objednat vstupenky se slevou za Kč a zajistit ubytování.

Více o EXPO-Consult+Service

Zveřejněna nominace do Argentiny

Adéla Cejnarová, Klára Spilková, Karolína Vlčková, resp. Ondřej Lieser, David Procházka a Martin Příhoda budou český amatérský golf reprezentovat na vrcholném turnaji sezony 2010, tj. na mistrovství světa družstev žen a mužů v Argentině.
MS družstev žen se koná ve dnech 20. až 23. října v Olivos GC a Buenos Aires GC. MS družstev mužů se koná od 28. do 31. října na stejných hřištích. Zdroj: cgf.cz

Domácí borci v Čeladné neuspěli

Jedna z nejvýznamnějších sportovních akcí tohoto roku na naší půdě je za námi. V překrásných kulisách moravskoslezské Čeladné se hrál turnaj Czech Open spadající do prestižní European Tour. Fandové domácích borců měli i letos daleko k radosti - žadný z Čechů neprošel cutem, šampionem se stal dvaatřicetiletý Peter Hanson, a už je třetím švédským golfistou, který tento podnik vyhrál. Vedle broušené skleněné trofeje a šeku na 333 330 eur (asi 8,2 milionu korun) si zřejmě také vybojoval účast v říjnovém Ryder Cupu.

Výsledky Czech Open.

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...