Golf v ČR

slga-3vek-zahVe druhé polovině března proběhlo na Zbraslavi oficiální zahájení golfové výuky Univerzity 3. věku Slavíček Golf Academy. Úspěšný projekt pořádaný společně s Vysokou školou ekonomickou a Prague City Golf Zbraslav probíhá letos již druhým rokem. Jeho cílem je přiblížit golf seniorům, kteří se rádi vzdělávají a současně chtějí i ve zralém věku zůstat aktivní.

Celý článek...

Tintera-RelmostLukáš Tintěra se stal nejnovějším členem RELMOST ProGolf Teamu. Právě dnes, ve středu 1. dubna, podepsal smlouvu stálého člena týmu. V letošní sezóně ho čeká minimálně 7 turnajů Challenge Tour a start na European Tour. První turnaj hraje od 14. do 17. května v Dánsku. Na konci května ho čeká také D+D REAL Czech Challenge, kde loni jako jediný český hráč prošel cutem.

Celý článek...

Spilkova T-Jones-MarKlára Spilková má za sebou druhý turnaj LET – Lalla Meryem Cup, který se hrál v Maroku na hřišti Golf de l'Ocean s parem 71 ran, od 26. do 29. března 2015. Ve čtyřkolovém turnaji golfistka zahrála 70 (-1), 73 (+2), 73 (+2), a 71 (E) ran. S celkovým výsledkem +3 obsadila dělené 44. místo.

Celý článek...

Petr CarterNa svém prvním turnaji European Tour v této sezoně zahrál Petr Dědek jun. dvakrát +8. Z Maroka si odvezl nové zkušenosti a kontakty. „Turnaj v Agadiru mi ukázal, kam se moje hra posouvá, na čem všem musím pracovat, a především poznání mnoha důležitých lidí, kteří se v golfu pohybují. To je zásluha Davida Cartera, který mě s nimi seznámil. Na hřišti se mi potvrdilo, že nejdůležitější jsou herní zkušenosti. Můžu dřít hodiny na drivingu, obcházet cvičná kola, ale bez tlaku, který vzniká jen při takových turnajích, to nepůjde," prohlásil Petr Dědek jun.

Celý článek...

Petr Maroko2V marockém Agadiru vstoupí Petr Dědek jun. do turnaje o Trofej Hassana II. ve čtvrtek v 7:45 z jedničky. Jeho spoluhráči budou Švéd Johan Edfors, bývalý hráč světové dvacítky, trojnásobný vítěz na European Tour a Američan Daniel Woltman. Hraje se o 1,5 milionu Euro. Petr Dědek jun. startuje jako jeden ze tří amatérů. Hraje se v Agadiru na královském hřišti. Obhájcem titulu je Španěl Canizares.

Celý článek...

Spilkova-Kam1Česká profesionálka Klára Spilková se ze soustředění v Anglii přesunula na druhý turnaj sezóny 2015 do Maroka. Lalla Meryem Cup se hraje od 26. do 29. března. Klára Spilková se tohoto turnaje účastní již po páté. Čtyřkolový turnaj se jako každý rok odehraje na hřišti Golf de l'Ocean. Par hřiště je 71 ran a dotace turnaje je pro letošní rok 450 000 EU. Mezi rozhodčími je take český sudí Michal Jon.

Celý článek...

Czech One logoHráč, který si nejlépe povede v minitabulce připravené pro jarní swing Czech PGA Tour, může počítat s kartou na turnaj série Challenge Tour s názvem Northern Ireland Open in Assiciation with Sphere Global and Ulster Bank. Ten se hraje od 6. do 9. srpna na hřišti Galgorm Castle, Ballymena v Severním Irsku. Turnaj má celkovou dotaci 170 000 eur a jeho promotér tím uznává přínos některých nižších soutěží pro celkový rozvoj golfu.

Celý článek...

Firemni poharDesátý ročník otevřeného šampionátu ČR 2členných firemních týmů – Firemní pohár 2015 – se uskuteční ve středu 20. května v GR Austerlitz, poprvé jako integrální součást UNIQA Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy. Startovné 5 000 Kč za 2členný tým zahrnuje i účast v navazující Národní firemní lize Golfu (NFLG).

Celý článek...

Erpet Masters winErpet Indoor Golf Tour 2014/15 měla na programu závěrečné turnaje. V pátek 20. 3. se odehrál ERPET MASTERS CUP 2015 v rámci Erpet Indoor Golf Tour 2014/15 by Časopis GOLF. Hrálo se na hřišti Pebble Beach, pro hráče bylo připraveno občerstvení, trofeje a partnerské ceny, golfové míčky, předplatné časopisu GOLF, vouchery na turnaj Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy a vouchery na turnaj ze série Open Golf Series 2015.

Celý článek...

HinnerovaILKopřivnická rodačka, hráčka brněnské Kaskády Lucie Hinnerová má před sebou ostrý start ve své druhé sezoně golfové profesionálky. Své síly změří již od čtvrtku 26. března s nejlepšími evropskými hráčkami na turnaji série Ladies European Tour v Maroku na Lalla Meryem Cupu.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...