Soutěž o 3x2 vstupenky na festival Ibérica

Festival Ibérica přinese mezi 30. červnem a 4. červencem 2015 do srdce Evropy jedinečnou atmosféru jižního Španělska a Latinské Ameriky. Závěrečný galakoncert pod širým nebem na nádvoří brněnského hradu Špilberk obstará hvězdné mladé duo, uhrančivý zpěvák Arcángel a půvabná tanečnice Patricia Guerrero.


Strhující představení těchto dvou vůdčích osobností flamenkového světa uvidí o dva dny dříve i diváci v pražském divadle Archa. Arcángel dokázal očarovat posluchače po celém světě dnes již univerzálním jazykem flamenka. Patricia Guerrero si díky svému talentu a strhujícímu projevu vysloužila nejen řadu ocenění, ale také spolupráci se slavným režisérem Carlosem Saurou.

V poslední školní a zároveň první festivalový den zamíří Ibérica do brněnských ulic. Můžete se těšit na kulturní program na Staré radnici a bohatý gastronomický festival v jejím okolí. K ochutnání tu bude to nejlepší ze španělské a latinskoamerické gastronomie – španělská paella, kolumbijské rumy a káva či španělská vína včetně oblíbeného sherry. Na gastronomickou přehlídku naváže ve 20:00 flamenkový koncert Puntal sevillského tanečníka Davida Péreze v Divadle Husa na provázku. Stejné představení uvidí o den později i návštěvníci festivalu v Boskovicích.

Vedle koncertního programu nebudou chybět oblíbené taneční lekce flamenka, salsy či tanga. Muzikanti si přijdou na své při lekcích hry na cajón či flamenkovou kytaru a po loňské veleúspěšné premiéře se vrací i kurz španělské kuchyně. Jelikož je hlavním tématem letošního ročníku zpěv, rozhodli se pořadatelé vůbec poprvé zařadit i kurz flamenkového zpěvu. Letošní bohatý doprovodný program zahrnuje také projekce španělské a latinskoamerické kinematografie v kině Art, festivalové fiesty, fotografickou výstavu a mnohé další.

Tanec, hudba, zpěv, gastronomie, fotografická výstava, přednášky, filmová přehlídka a mnohé další, taková bude letošní Ibérica v Brně.
Podrobnosti o programu na www.iberica.cz

Vy nyní můžete vyhrát vstupenky na koncerty festivalu Ibérica v naší soutěži:

Soutěž probíhala od 22.06.2015 do 30.06.2015

Ve kterých třech městech se letos festival Ibérica koná?
a) Brno, Praha, Olomouc
b) Brno, Ostrava, Olomouc
c) Brno, Praha, Boskovice
Výhercem se stal R. Palkovská, S. Holeček, O. Mayerová
Podmínky soutěže

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...