Golfové noviny


Senice
03. září 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Známý „dřevák“ zahraje svůj drajv špicí přímo do lesa

Známý „dřevák" zahraje svůj drajv špicí přímo do lesa. Druhá rána z lesa přeletí celou fervej a zapadne do křovisek na druhé straně. Po několika dalších podobných úderech se dostane do bankru, u kterého stojí místní profík. Ptá se ho: „Co myslíte, jakou hůl teď?"

Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
pondělí 3.9. Golf Channel 17:30 PGA Tour: PP 4. kola Deutsche Bank Championship
pondělí 3.9. ČT4 Sport 20:00 PGA Tour: PP 4. kola Deutsche Bank Championship
úterý 4.9. ČT4 Sport 18:05 President Cup 2012 (CZ)
čtvrtek 6.9. Golf Channel 14:30 European Tour: PP 1. kola KLM Open
čtvrtek 6.9. Nova sport 17:30 Golf CS (13)
čtvrtek 6.9. ČT4 Sport 18:10 Golfmagazín
čtvrtek 6.9. CNN 18:30 Living golf - magazín
čtvrtek 6.9. Nova sport 18:30 magazín European Tour (35)
čtvrtek 6.9. Golf Channel 21:00 PGA Tour: PP 1. kola BMW Championship
čtvrtek 6.9. ČT4 Sport 22:00 PGA Tour: PP 1. kola BMW Championship
čtvrtek 6.9. TA3 22:45 golfové zpravodajství
pátek 7.9. Golf Channel 14:30 European Tour: PP 2. kola KLM Open
pátek 7.9. Golf Channel 21:00 PGA Tour: PP 2. kola BMW Championship
pátek 7.9. ČT4 Sport 23:30 PGA Tour: PP 2. kola BMW Championship
sobota 8.9. Golf Channel 13:00 European Tour: PP 3. kola KLM Open
sobota 8.9. Golf Channel 18:00 PGA Tour: PP 3. kola BMW Championship
sobota 8.9. ČT4 Sport 23:00 PGA Tour: PP 3. kola BMW Championship
neděle 9.9. Golf Channel 12:30 European Tour: PP 4. kola KLM Open
neděle 9.9. Golf Channel 18:00 PGA Tour: PP 4. kola BMW Championship
neděle 9.9. ČT4 Sport 23:00 PGA Tour: PP 4. kola BMW Championship
Celý článek...
Interior
Nový, Mrůzek, Matuš a Příhoda uspěli ve stipendijním programu PGAC

pgac ilustraceStipendijní program je dílem úspěšné a dlouhodobé spolupráce PGA Czech a CK Fischer. Společně od letošní sezony připravili program určený pro hráče, kteří se chtějí prosadit do nejvyšších pater profesionálního golfu. Každá ze stran přináší do projektu významnou podporu pro nejlepší české golfistky a golfisty.

Celý článek...
Mistrovský extraligový titul mužů pro Erpet, mezi ženami vítězí Austerlitz

extraligaVítězství v Extralize 2012 a současně zisk zlatých medailí v mistrovství ČR družstev mužů slavili v neděli 2. září na liberecké Ypsilonce hráči GC Erpet Praha (na snímku). V případě žen to byly hráčky GC Austerlitz. Dva velcí sportovní rivalové posledních let ve všech soutěžích družstev se nakonec o zlaté medaile v Play-off rozdělili.

Celý článek...
Vášeň Kláry Spilkové? Určitě golf!

spilkova webcomV Karlových Varech na oficiálním golfovém turnaji Shootout Mezinárodního filmového festivalu jsme se potkali s Klárou Spilkovou, nejlepší golfistkou v České republice, která byla jedinou ženou turnaje. Letošními celebritami turnaje byly: Jiří Bartoška, Aleš Najbrt, Marek Eben, Jiří Macháček, Karel Poborský, Vladimír Šmicer a dvojice Karel Nováček a Dominik Hašek, kterou si Klára nakonec vylosovala a s níž hrála v týmu. Společnost WEBCOM a. s. byla v tomto turnaji partnerem Kláry Spilkové.

Celý článek...
Bestgolf
Nečekejte na pošťáka, nejnovější vydání časopisu Golfu již připraveno ke stažení

obalkaČasopis Golf se zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, reportáže, rozhovory a profily, testy vybavení, informace o novinkách a cestování za golfem. Spolupracuje s prestižním britským titulem Golf Monthly a je smluvním partnerem české Profesionální golfové asociace.

Celý článek...
EPGA: Ramsay králem hor

 

Ramasay
Richie Ramsay si s přehledem došel pro titul na Omega European Masters, když pod vrcholky hor v Crans-sur-Sierre zvítězil s náskokem čtyř ran. Cestu ke svému druhému titulu na EPGA Tour si vydláždil bezchybným výkonem z třetího kola, ve kterém zapisoval šest berdíků.

Ramsay nezaváhal ani ve finále, už na první devítce zavelel k nástupu a pěti birdie vzal pronásledovatelům vítr z plachet. A když už na tříparové třináctce zaváhal a zahrál birdie, vzápětí vše kompenzoval eaglem. O druhý titul v kariéře už ho tak nemohlo připravit ani bogey na předposlední jamce.

 

Celý článek...
GC Brno pořádá den otevřených dveří a nábor do školy golfu

ZabovreskyOd středy 5. září do pátku 7. září 2012 a poté každý další čtvrtek do konce září (13., 20. a 27. září 2012) vždy od 15 do 17 hod na drivingu v Brně-Žabovřeskách (na snímku) pořádá GC Brno dny otevřených dveří a nábor do školy golfu. Akce je určena pro všechny děti od 6 do 18 let (a jejich rodiče), které by rády začaly hrát golf. Využijte jedinečnou příležitost se s tímto sportem seznámit pod dozorem profesionálních trenérů. Na den otevřených dveří se nemusíte přihlašovat. Děti musí mít sportovní obuv.

Celý článek...
Plánované změny mají udělat z Rohanského ostrova nejlepší driving v Praze

Rohansky-ostrovProtože ji nemají kde trénovat, bývá hra z kopce či do kopce problémem většiny amatérských hráčů potýká. I proto se společnost CZ Golf rozhodla provést v pražském golfovém areálu u Libeňského mostu zásadní rekonstrukci a úpravy vedoucí ke zpestření a zkvalitnění tréninku jednotlivých hráčů a dát tak vzniknout nejlepšímu driving range v Praze i širokém okolí.

Celý článek...
Golf v Rakousku aneb Střípky z Zell am See

Zell am See1Zell am See se na první pohled neliší od jiných alpských středisek. Kupodivu si získalo srdce českých návštěvníků, od lyžařů, přes turisty až ke golfistům, víc než jiná místa. Když už tam byli snad všichni mí kamarádi – golfisté, vypravil jsem se v jejich stopách objevit Zell am See i já.

Celý článek...
Tiger Woods: Pitch z hustého rafu

Woods pitchNa přelomu května a června se na prestižním podniku PGA Tour, the Memorial, prosadil podruhé v této sezoně Tiger Woods. Napínavé klání, v němž nakonec zvítězil o dvě rány, se rozhodovalo až v závěru. A jedním z nejdůležitějších okamžiků byl i Woodsův pitch z hustého rafu na 16. jamce.

Celý článek...
Miura: Nejkompaktnější hůl ve své objemové třídě

MiuraMiura není jen designový hotel v Čeladné, stejné označení nesou i hole japonského výrobce, jehož nejnovější přírůstek – Miura SIT-460 – je z hlediska velikosti hlavy největším drajvrem uvedené značky. Kromě rozměrné hlavy se Miura pyšní i kompaktním vzhledem.

Celý článek...

KOMERCE

Open série turnajů s časopisem Golf: Už zbývá jen Alfrédov!

Alfredov1Poslední příležitost postoupit v tabulce průběžného pořadí Open série mezi 16 finalistů mají golfisté na turnaji

Alfrédov Open s časopisem Golf
, který se odehraje ve středu 5. září 2012(startovné včetně green fee a občerstvení po hře tradičních 750 Kč). Finále, kam bude mít přístup pouze 16 nejlepších, se odehraje na náklady časopisu Golf 2. října (v předvečer Grandfinále PGAC) na golfovém hřišti Kaskáda.

 

 

 

 

Celý článek...
Chcete se podívat na Tigera zblízka? S Bilyanou může každý osmý jet zdarma!

CorneliadeluxNevšední turnaj, jehož se zúčastní osm z nejlepších světových golfistů na čele s Tigerem Woodsem a Rory McIlroyem, se uskuteční 9. – 12. 10. v tureckém Beleku. Místní touroperátor Bilyana Golf nabízí na tento termín mimořádný týdenní pobyt Ultra All Inclusive v pětihvězdičkovém hotelu Cornelia Deluxe se třemi koly golfu a jedním dnem návštěvy na turnaji!

Celý článek...
Pozvánka na Den česko-slovenských podnikatelek a manažerek

konferenceVážené dámy a vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat na VIII. ročník konference „Den česko-slovenských podnikatelek a manažerek", kterou pořádá občanské sdružení TOP CENTRUM PODNIKATELEK ve dnech 14. – 15. září 2012 v areálu Golf Resortu KASKÁDA. Konference proběhne pod záštitou manželky prezidenta Slovenské republiky Silvie Gašparovičové, pod záštitou a za podpory primátora statutárního města Brna Romana Onderky, pod záštitou místopředsedkyně Národní rady Slovenské republiky Renáty Zmajkovičové, hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška, VUT Fakulty podnikatelské v Brně, zastoupené Annou Putnovou a RHK Brno, zastoupenou M. Hoškem.

Celý článek...
Let´s Golf ve znamení žen

letsgolf ilustrace 208x89O víkendu se uskutečnily další tři turnaje největší open série u nás – Let´s Golf. I když je počet žen na golfových turnajích stále výrazně nižší než jejich silnějších protějšků, přesto se někdy vzepřou a ukáží své schopnosti. Tak tomu bylo i tento víkend. V Cihelnách zvítězili Stanislav Janota (62), čímž se dostal i na první místo brutto žebříčku, a Jana Pecková (51). Pro Janu to bylo velmi úspěšné odpoledne, protože si k ceně za výhru v kategorii odnesla cenu i za nejlepší ženský výkon a její jméno bylo vylosováno také v tombole!
V neděli pak v Mariánských Lázních zvítězili Iveta Poslední (68) a Natalie Jelinská (51). Čest mužů zachraňovali na Nové Americe Arnošt Martinec (65) a Hynek Kocourek (57).

Celý článek...
Garmin
Další zprávy
Golf aktuálně
Postup do Extraligy 2013 slaví...
PGA: McIlroy vedení neudržel, přehnal se přes něj Oosthuizen
Mickelson zkouší nový úchop
García odpočívá. A zahrál si s Hantuchovou na US Open
Harrington: I psi na ulici věděli, že se do výběru nedostanu
Soukromé letadlo s Normanem bylo v problémech
Čerstvý čtyřicátník Nedvěd bez fotbalu dlouho nevydržel, nepomohl ani golf
Golf Europe po roční pauze, polovina září, Augsburg
Na Ypsilonu o mistra i postupu do Extraligy
Legendární atlet Lewis přijede do Prahy odstartovat běžecký závod. Zahraje si i golf?
Paul Casey: Nejlepší roky mám stále před sebou
Ernie Els znovu pomůže autistům
Solheim Cup: Sörenstam podruhé asistentkou kapitánky
EPD Tour: Doma kraloval Haremza, Nový vypadl z top 5
Goosen má po sezoně
Máme zkušený tým, hlásí po volbě divokých karet Olazábal
Horké léto žolíka Colsaertse
Golfová hřiště ČR
GC Brno pořádá den otevřených dveří a nábor do školy golfu
Plánované změny mají udělat z Rohanského ostrova nejlepší driving v Praze
Den otevřených dveří na Čeladné s bohatým programem zdarma!
Open série turnajů s časopisem Golf: Už zbývá jen Alfrédov!
Pražský Motol rozšiřuje dobu akceptace voucherů 1fee2hráči
Na Slapech už znají letošní klubové mistry!
Tajuplný golf v libereckém Babylonu
GK Hluboká nad Vltavou oslavuje postup do první ligy, dobře má rozehráno i Mistrovství kraje
Hořehledský král a královna
Ostravice nabízí originální thajské masáže
O nové olomoucké klubovně aneb Do roka a do dne!
CZ Golf odměňuje své členy: mohou vzít do hry své přátele a známé zcela zdarma!
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Hlasujte s námi
Dejte svůj hlas a rozhodněte.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
iRočenka
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2012 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2012