Golfové noviny


19. září 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv  
Výrok týdne: Poulter šel tvrdě za svým
„Matteo hrál skvěle, ale já Paulovi řekl, že půjdu přímo na věc,“ komentoval Ian Poulter svůj drtivý finiš, díky němuž slaví tým Velké Británie a Irska zisk Seve Trophy.
Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
úterý 20.9. ČT4 Sport 22:20 dokument o turnaji Players Championship 2011
středa 21.9. Eurosport 1
21:00 ohlédnutí za turnajem BMW Championship
středa 21.9. Eurosport 1 22:00 ohlédnutí za turnajem Seve Trophy
středa 21.9. Eurosport 1 22:30 Ladies European Tour - Spanish Open
čtvrtek 22.9. Nova sport 17:40 magazín Golf CS (13)
čtvrtek 22.9. ČT4 Sport 21:25 PGA Tour: PP 1. kola turnaje Tour Championship
pátek 23.9. Nova sport 18:30 magazín European Tour (38)
pátek 23.9. ČT4 Sport 23:00 PGA Tour: PP 2. kola turnaje Tour Championship
pátek 23.9. Eurosport 1 23:30 Solheim Cup
sobota 24.9. ČT4 Sport 21:50 PGA Tour: PP 3. kola turnaje Tour Championship
sobota 24.9. Eurosport 1 23:30 Solheim Cup
neděle 25.9. ČT4 Sport 22:15 PGA Tour: PP 4. kola turnaje Tour Championship
neděle 25.9. TA3
22:45 golfové zpravodajství
neděle 25.9. Eurosport 1 23:30 Solheim Cup
Celý článek...
Inzerce - Best Golf
Jasný triumf Ostrovanů na Seve Trophy musel zachraňovat Poulter

ST_malyHráči kontinentální Evropy opět nenašli recept na své protějšky z Ostrovů. I přes velkou ztrátu před závěrečnými singly ale z turnaje Seve Trophy udělali drama, když pětibodové manko smazali.

Tým složený z hráčů Velké Británie a Irska zvládl lépe program úvodních tří dnů (fourball, foursome, greensome) a na hřišti v Saint-Nom-la-Breteche nedaleko Paříže vedl před závěrečnými singly o pět bodů 11,5 – 6,5. Z 10 závěrečných zápasů tak stačilo mužstvu k obhajobě prvenství získat 2,5 bodu.
Celý článek...
Světová jednička odepsala Woodse, pak to odvolala

luke_tigerAngličan Luke Donald řekl pro oficiální web PGA Tour, že éra Tigera Woodse je u konce. „Když si dáte dohromady jeho zranění a následky toho skandálu, tak vás to prostě psychicky trvale poznamená. I pro člověka s tak silnou mentalitou je to moc. A golf je o sebevědomí,“ říká světová jednička na adresu bývalého nejlepšího hráče planety.

 

Celý článek...
Za berdíka sleva na pivo

pivoOficiální stránka turnaje Frys.com Open zve nejen na účast Tigera Woodse, ale diváky láká i na slevu na pivu. Tu mohou fandové uplatňovat na 17. jamce vždy, když některý z hráčů zahraje berdíka.
Sleva bude trvat vždy 5 minut po zahrání jamky pod normu a organizátoři čekají, že berdíků bude spousta, protože sedmnáctka je čtyřpar, jehož grín je dosažitelný první ranou.

Celý článek...
Inzerce
Jakub Kučera: Jsem ve 2. Stage European Tour Q-School!
KUcera2„Zaznamenal jsem skvělý výsledek -10 se skóre 71-70-68-69 na kvalifikační škole v rakouském Ebreichsdorfu. Krásné počasí a dobrá kondice hřiště napomáhaly k neuvěřitelným výsledkům, ale i tak jsem dokázal postoupit do druhé části kvalifikace o nejvyšší evropskou golfovou profesionální tour, kde se rozdělují karty,“ uvádí Jakub Kučera na svých webových stránkách www.jakubgolfpro.cz.
Celý článek...
Klára Spilková osmatřicátá na turnaji Spanish Ladies Open
KlaraNa turnaji Spanish Ladies Open, který se hrál na hřišti La Quinta Golf and Country Club ve Španělsku od 15. do 18. září, skončila Klára Spilková s výsledkem (+7) po čtyřech kolech na osmatřicátém místě. V prvním kole Klára zahrála 77 (+5), v druhém 72 (par), ve třetím a čtvrtém skončila s jednou ránou nad par, tedy 73. „Jsem moc šťastná, že jsem se nakonec vešla do cutu. Bylo to docela dramatické. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli můj výsledek plus pět po dvou kolech bude na cut stačit, ale nakonec jsem se tam dostala,“ komentovala své výkony.
Celý článek...

Inzerce - Audiopro
Nejlepší golf pod Alpami

Zell_am_SeeSalcbursko je Mekkou českých sportovců odjakživa. Vyznavači zimních sportů objevili zdejší střediska už dávno a češtinu tu slyšíte opravdu často. A v létě? Do popředí zájmu se stále víc a víc dere golf. Nejvyšší čas vyrazit na audit.
S kamarádkou jsme dlouho dumaly, jak zkombinovat pěkné salcburské golfové hřiště s atraktivním alpským střediskem. Nakonec zvítězily dvě destinace v regionu Pinzgau, překrásná krajina pod vrcholem Hochkönig a v Čechách populární Zell am See. A největší lákadla ? Horský golf a nabídka dvou vyjímečných hotelů s pestrou sportovní nabídkou a kvalitním wellness areálem.
Pod majestátným vrcholem Hochkönigu, na rozkvetlé louce nad idylickou vesničkou Dienten se nachází rozložitý pohádkový hotel Übergossene Alm, který rodina Burgschwaiger provozuje už 44 let. Majitel, sám vášnivý golfista, nám doporučil nejbližší golfové hřiště Urslautal mezi středisky Maria Alm a Saalfelden na úpatí horského masívu Das steinerne Meer.

Celý článek...
Never Compromise – Royal: Patování bez kompromisů

Never_CompromisePatry této na PGA a LPGA Tour poměrně rozšířené značky se v minulých letech vyznačovaly nezaměnitelným šedočerným designem hlav. To už je však minulostí, nové řady jsou barevně vyvedeny v běžném ocelově stříbrném provedení. Nevím, zda to není trochu škoda, firma se tím dobrovolně vzdala jisté osobitosti, naštěstí však neupustila od nekompromisní kvality jejich provedení.

Celý článek...
Hunter Mahan: Hra pod tlakem

MahanAť půjdete finálový den na majoru nebo budete hrát s kamarády o pár korun, pokaždé budete pod určitým tlakem, protože chcete vyhrát. A nesmíte dopustit, aby vás tyto okolnosti „pohltily“. Podívejme se tedy, jak se s podobnými momenty vyrovnává americký golfista Hunter Mahan.
Cítíte určitou nervozitu? Pak vězte, že je to normální. Soustřeďte se na to, co vás čeká, na to, co máte udělat. Alespoň tak to doporučuje Hunter Mahan a přidává několik rad, jak i ve vypjatých situacích zachránit dobré skóre.

Celý článek...

Komerční příloha

Alfrédov Open s časopisem Golf powered by Bestgolf

alfredovMáte ve svém diáři první říjnovou neděli okénko? Pokud ano, pojďte si s námi zahrát do Alfrédova. Pro ty nejšikovnější máme poháry a ceny, 50% šanci na výhru však bude mít každý z vás. Nejenom

hlavní cena - víkendový pobyt v libereckém Babylonu pro 2 osoby – ale i další spousta hodnotných cen
věnovaných redakcí časopisu Golf 
budou
mezi účastníky
losovány!

 

Celý článek...
Nezapomenutelný týden v tureckém Beleku s časopisem Golf

faldo_course1Pojeďte si s námi prodloužit sezonu do Cornelia Diamond, jednoho z nejlepších hotelů v tureckém Beleku, a zahrát turnaj o zajímavé ceny.
Termín:

26. 11.–3. 12. 2011

Cena: 33 000 Kč/osobu ve 2lůžkovém pokoji (včetně letenky z Vídně) zahrnuje:
- 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji; All Inclusive
- 5× golf (3× Cornelia Faldo, 1× National, 1× Carya)
- veškeré transfery (v Turecku)
- turnaj o zajímavé ceny.
Nabídka platí do 25. září 2011! V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 545 222 774 nebo e-mailu: golf@ccb.cz

 

Celý článek...
Otestujte, jaké je to být členem na Kaskádě!

Nenabízíme zajíce v pytli. Každý, kdo uvažuje o členství na Kaskádě, může si ještě letos tento resort prověřit na vlastní kůži a předem vyzkoušet, co všechno mu členství může dát. Permanentky „Členství na zkoušku“ v ceně od 2 500 Kč jsou na recepci areálu dostupné již nyní a jejich platnost je omezena koncem roku 2011. Čím dříve se tedy rozhodnete, tím déle můžete testovat členství v našem areálu.

Celý článek...
Zajeďte si zvednout sebevědomí do Berouna

Kdo si jede zahrát Beroun, Karlštejn nebo Albatross a není zrovna z Prahy, hledává ubytování v okolí těchto hřišť. Objevili jsme místo, kde se dá velmi dobře přenocovat, ke hřištím je to nedaleko a navíc se tam o sobě můžete dozvědět zajímavé věci! To místo se jmenuje Hotel PUK – Apartmánový dům a je v centru Berouna, na maličkém náměstí hned u náměstí centrálního. Jméno vám přestane být zvláštní, když se dozvíte, že hotel vlastní a provozují manželé Gudasovi: ano, jméno Leo Gudas, nepletete se, nedávná slavná hokejová minulost, v současnosti trenér a také otec úspěšného hokejového následníka, který už hraje v zámoří. Také všechny apartmány v penzionu jsou pojmenovány „hokejově“, přesněji jsou to názvy měst, v nichž se konaly zimní olympijské hry.

Celý článek...
22. víkend s Let´s golf – major č. 4

lets_golf_majorOpen série Let´s Golf pokračovala o uplynulém víkendu posledním turnajem základní části v Benátkách, na který navazoval čtvrtý major na Ypsilonce. Máme tak za sebou celou základní a zbývá odkrýt poslední tajenku, kdo se stane celkovým vítězem premiérového ročníku. To se dozvíme 28. 9. na Kaskádě, kde se uskuteční finálový turnaj za účasti nejlepších hráčů a partnerů.

Celý článek...
Inzerce
Další zprávy
Golf aktuálně
Lexi Thompson přepisovala dějiny
Justin Rose dotáhl svou misi
Jiménez prvním odpalem připomenul zesnulého Ballesterose
Strickerovo zdraví v ohrožení, ploténka ho připravila o šňůru
Barry Lane vítězem Casa Serena Open
Kateřina Sluková na The Duke of York Young Champions´ Trophy
Nejlepší amatér letošního The Open jde k profíkům
Golfová hřiště ČR
Pospěšte si na Novou Ameriku
Cihelny hlásí změnu
Už jste členy v Benátkách?
Alenina Lhota: Nová klubovna je realitou a uchází se o cenu
Podzimní slevy v Darovanském dvoře
Ypsilonka zve na otevřené mistrovství klubu
Hořehledy: Pinďa Cup zná vítěze
Inzerce
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
 
Hlasujte s námi
Pomozte nám vybrat nejlepší jamky a sestavit domácí hřiště snů. Hlasujte pro nejlepší jamku číslo 1 a rozhodněte o 3 finalistech, kteří se v dalším samostatném kole utkají o absolutní prvenství!
HLASOVAT MŮŽETE ZDE
 
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
 
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
 
Inzerce
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2011 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011