Golfové noviny15. srpna 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Inzerce

Výběr aktuálních zpráv  
Výrok týdne

Vždycky jsem chtěl vyhrávat turnaje a majory, přesto nemohu uvěřit, že tahle trofej stojí vedle mě. Je to čest vstoupit do tak vybrané společnosti hráčů.
(Keegan Bradley po výhře na PGA Championship)

Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
středa 17.8 ČT4 Sport
15:30 Czech PGA 2011 - ohlédnutí
čtvrtek 18.8. TA3 22:45 golfové zpravodajství
čtvrtek 18.8. ČT4 Sport 13:30 European Tour: 1. den turnaje Czech Open v Čeladné
pátek 19.8. ČT4 Sport 13:30 European Tour: 2. den turnaje Czech Open v Čeladné
pátek 19.8. Nova Sport 22:50 magazín European Tour (33)
sobota 20.8. ČT4 Sport 13:00 European Tour: 3. den turnaje Czech Open v Čeladné
neděle 21.8. ČT4 Sport 13:00 European Tour: 4. den turnaje Czech Open v Čeladné
Celý článek...
Inzerce - Best Golf
Výherce soutěže časopisu Golf

Ti z vás, kteří v průběhu měsíce června správně odpověděli na soutěžní otázku, měli šanci získat poukaz na pobyt pro dvě osoby na dvě noci v Steigenberger Alpenhotelu Kaprun a green fee na golfové hřiště Zell am See. Ptali jsme se: Kolik jamek má golfové hřiště Zell Am See? Správná odpověď zní: 36 jamek.
Správně odpověděla a cenu získala paní Jitka Boháčová. Výherkyni blahopřejeme, o své výhře bude vyrozuměna spolupořadatelem soutěže, společností S-GUIDE, s.r.o.

Celý článek...
Obr se v závěru zahltil, o titul ho připravila osmnáctka

Karlsson_RDlouhou dobu to v podání Roberta Karlssona vypadalo, že by z Atlanty mohl odjíždět i s korunou pro krále PGA Championship. Jeho stíhací jízda ve finále brala až do patnácté jamky dech, když na náročném hřišti dokázal ze svého skóre ukrojit šest ran.
Na čtrnáctce to ještě bylo dobré...

Celý článek...
Turnaj „poslední slavné rány“

Bradley_KPrávě tak se vzhledem k tomu, že jde o závěrečný ze všech čtyř majorů, označuje PGA Championship, jehož finále nabídlo napínavou bitvu.
Keegan Bradley si užívá nejslavnější chvíle kariéry.

Celý článek...
Inzerce
Rory na lopatkách aneb osudová rána

Rory_PGA_ChampionshipNepoložili ho však soupeři, nýbrž zranění, které si způsobil během úvodní rundy PGA Championship. Osudnou se mu stala třetí jamka, kdy byl nucen vyhrát míč z obtížné polohy mezi kořeny stromů. I když se Rory snažil, příroda byla silnější, takže jeho zápěstí nápor nepřečkalo bez úhony. Severoirský borec rundu dohrál s obandážovanou rukou, nicméně z výrazu jeho tváře bylo patrné, že se kromě hřiště pere i s bolestí.

Celý článek...
MMČR na rány: Karolína Vlčková a David Procházka završují double

mistricgfV sobotu 13. srpna skončilo na Kunětické Hoře další Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány. Že jsou v Čechách suverénně nejlepší, potvrdili Karolína Vlčková a David Procházka (na snímku). Po zisku titulů národních mistrů ČR ve hře na jamky v Sokolově oba shodně dobyli tzv. double, tj. stali se i mezinárodními mistry ČR ve hře na rány. Stříbro vybojovali Slovinka Katja Pogacar a Angličan Matthew Wallace, bronzoví skončili Marie Luňáčková a Slovák Martin Ťavoda. Karolína Vlčková získala svůj vůbec první titul mezinárodní mistryně ČR ve hře na rány, David Procházka byl už potřetí v řadě v tomto turnaji nejlepším českým hráčem. Text a foto: cgf.cz

Celý článek...
Mistryně České republiky jsou z Olomouce

OLomoucFinále mistrovství klubových týmů v kategorii dívek do 18 let, které proběhlo začátkem srpna v Darovanském Dvoře, ovládly reprezentantky GC Olomouc. Po úspěšné kvalifikaci postupně vyřadily RGC Mariánské Lázně, GC Erpet Praha i finálového soupeře z GC Mstětice a kromě radosti z mistrovského titulu tak odvážejí domů na Hanou i příslib dalších sportovních úspěchů olomouckého golfu.

Celý článek...
Inzerce
V Hradci otevřeli adventure golf

adventure_v_Hradci5Další adventure golf přišel na svět v areálu hradecké firmy Fomei, která odedávna inklinuje ke golfu: dovozy a distribuce holí vlastní značky FG – Fomei Golf, distribuce golfových simulátorů, kamenná prodejna s převahou vlastních produktů, pět simulátorů Fullswing a jeden multifunkční v indooru v sídle firmy na Honkově ulici… Teď přibyl ke všem těmto aktivitám i adventure golf!

Celý článek...
Dominikánská republika – perla Karibiku

Punta_EspadaKdyž 6. prosince 1492 přistál v dnešní Dominikánské republice nesmrtelný mořeplavec Kryštof Kolumbus, byl tak uchvácen krásou zdejší přírody, že ji považoval za ráj na zemi. A totéž si dnes myslí miliony turistů, které do této pozoruhodné země každoročně zamíří, zlákány sněhově bílými plážemi či křišťálově čistým a azurově modrým mořem. V záplavě barev pak nechybí ani ta zelená – golfová.

Celý článek...
Nejtlustší dřevo světa aneb Maruman hubnout nehodlá

marumanModel Shuttle i4000X uvedli zástupci společnosti Maruman Golf slovy, že se jedná o největší dřevo světa. A právem. Hlava dřeva č. 3 vytlačí vodní válec o objemu celých 230 cm3, zatímco konkurenti na trhu se musí smířit s hodnotami výrazně nižšími. Vždyť například TaylorMade Burner SuperFast 2.0 má objem 200 cm3, Ping K15 nabízí 199 cm3 a Nike VR Pro dokonce jen 160 cm3.

Celý článek...
Perfektní pitch podle Luka Donalda

Donald_pitchNadmíru zdařilé představení servíroval Luke Donald na jamkovce WGC-Accenture Match Play Championship, kde na něho ve finále nestačil ani v současnosti nejlepší hráč planety Martin Kaymer.

Celý článek...
Jak jde dohromady golf a motokros?

Zeptejte si Rickieho Fowlera. Nebo se raděj podívejte na přiložené video. Na domovském hřišti to však raději nezkoušejte!

Celý článek...
Komerce
Neomezený golf ve Španělsku - s možností hrát Valderramu

Lauro_15 nocí s polopenzí; 5× neomezený golf včetně buggy; turnaj o 2 green fee na Valderramu a další ceny (s polovičním vyrovnáním); losování 1 green fee na Valderramu mezi účastníky turnaje; hra na Valderramě 

Místo: Lauro Golf, Španělsko, 30 km od Malagy; Termín: 4. 11. 2011 (pátek) – 9. 11. 2011 (středa); Cena 11 900 Kč za ubytování, transfery a hru + 5 000 Kč za letenku při závazné objednávce do 29. 8. 2011!

Pro všechny účastníky série Let´s Golf máme speciální nabídku – objednáte-li si zájezd do konce prázdnin, přidáme vám k tomu jedno fee a startovné v sérii Let´s Golf 2011 zcela zdarma!

 

Celý článek...

50% šílenství na Nové Americe

NovagolfUžijte si na Nové Americe závěr letošních prázdnin na plno! Green fee, carts, žetony na tréninkové míče a ubytování v hotelu Nová Amerika*** - to vše máte v rámci této akce za polovinu. Akce platí od 22. 8. 2011 do 4. 9. 2011 a platí pro všechny golfisty!

Celý článek...
16. víkend s Let´s Golf – jako na PGA

letsV open sérii Let´s Golf 2011 se dalšími čtyřmi turnaji naplno rozběhla poslední čtvrtina soutěže. Poprvé jsme zavítali do Beřovic, kde si pro nás hřiště přichystalo nejen tvrdé ferveje a gríny, ale i velmi silný vítr, který prověřil schopnosti většiny hráčů. Nejlépe se vedlo s 63 body Radku Taušovi. Vloženou soutěž Gecco Nearest to Pin vyhrál na ostrovní 16 Tomáš Herden s 12,70 m.
Rekordman Denis Lukáš uprostřed

 

Celý článek...
Roztančete se v rytmu Latinské Ameriky

Kdy a kde? Poslední srpnovou sobotu 27. 8. na koupališti na Riviéře, kam vás zvou instruktoři STAR TRAc health club. Nechte se unést Zumbou, poklidnějším balancem a na závěr tělo protáhněte důkladným strečinkem. Nelenoště a užívejte si léto v pohybu!

Celý článek...
Inzerce
Další zprávy
Golf aktuálně
Nedorozumění za 2 trestné, a Snedeker neprošel cutem
Příběhy z PGAC Championship: Prokletá třináctka
Czech Open: Další divoké karty pro české a slovenské hráče
Příběhy z PGAC Championship: Jak Josh doplatil na kedíka
PGAC Strokeplay Championship v televizi na Nova Sport
Proč chybí na MMČR? Čeští akademici odletěli na Univerziádu!
Austrian Golf Open: Přijede i John Daly
20 českých hráček mezi nejlepšími golfistkami světa
Golfová hřiště ČR
Hořehledský král a královna
50% šílenství na Nové Americe
Plán na golfové hřiště ve Vinoři stále žije!
Karlovy Vary: Po roce opět hole-in-one, navíc v jediném týdnu hned třikrát
55 jedinečných zážitků
V Hostivaři v srpnu ke hře až 500 Kč do restaurace
Brno Golf Open – mistrem Moravy 2011 Irena Foretová
V Ostravici akademie v ceně noclehu
Inzerce
Aktuální číslo časopisu Golf

Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
 
Hlasujte s námi
Pomozte nám vybrat nejlepší jamky a sestavit domácí hřiště snů. Hlasujte pro nejlepší jamku číslo 1 a rozhodněte o 3 finalistech, kteří se v dalším samostatném kole utkají o absolutní prvenství!
HLASOVAT MŮŽETE ZDE
 
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
 
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
Inzerce
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2011 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011