Golfové noviny


TSR - find your faster

10. října 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Být špatný má své kouzlo

Jakmile si začnete myslet, že jste docela dobří a začnete hrát golf s ambicemi, čeká vás převážně frustrace. Být špatným hráčem má totiž obrovskou výhodu.

Celý článek...
DP World Tour: Rahm potěšil domácí fanoušky

Ra SeOd úvodního kola Open de España z Jona Rahma vyzařovala touha po domácím titulu. A nakonec se mu to podařilo víc než přesvědčivě. V závěrečné rundě totiž konkurentům nedal šanci a 62 údery si pojistil vedoucí pozici, z níž do finále vstupoval. Solidní vystoupení v podobě šesti ran pod par si na poslední kolo schoval i Francouz Pavon, který se díky tomu vyšplhal na druhé místo. I on však na vítěze ztratil propastných šest úderů.

Celý článek...
titleist-avx
Sára Kousková druhá na turnaji Santander GT Burgos

Kouskova-Lerma-750Česká golfistka Sára Kousková obsadila druhé místo na okruhu Ladies European Tour Access Series. Třiadvacetiletá rodačka z Karlových Varů po výsledku -10 zaostala na turnaji Santander Golf Tour Burgos ve Španělsku za vítěznou Němkou Verenou Gimmy o tři rány. Další dvě Češky, Sofie Hlinomazová a Šideri Váňová, neprošly v Burgosu cutem.

Celý článek...
Vyšlo říjnové vydání časopisu GOLF

golf-10-1-750v říjnu sice u nás doma dál hrajeme, ale spíš jen s nostalgií, protože konec letošní sezony nestojí za dveřmi, už je otevřel a má nakročeno. Nic ale není ztraceno. O co smutnější nás čeká hra na domácích hřištích, o to emocemi nabitější jsou světové události, zejména pak neutuchající přestřelky mezi přeběhlíky ke „čtyřiapadesátce" a těmi ostatními. A to nás čeká příští rok rydercupový duel, který je založen výhradně na týmové pohodě a sounáležitosti...

Celý článek...
Tipsport Pohár Mistrů 2022: Vítězství putuje na Kunětickou Horu

PM-Polasek-Cellerova-750Velmi dobře připravené hřiště na Konopišti přivítalo 8.–9. října na 60 Mistrů a Mistryň ve hře na rány. Úvodní den, a stejně i finálová neděle, patřil Davidovi Poláčkovi (na snímku), reprezentantu GC Kunětická Hora. Na hřišti d´Este s výsledkem 72 ran. Dámské kategorii vévodila také reprezentantka GC Kunětická Hora Anna Cellerová (na snímku). Pro 18. ročník byl CUT určen, 84 ran v kategorii mužů. U žen stačilo 86 ran.

Celý článek...
titleist-ts
Zažili jste v golfu Murphyho zákony na vlastní kůži?

ilu-target-750Když se něco má pokazit, taky se to pokazí. Nejspíš každý zná jeden ze základních Murphyho zákonů. Spousta jich ale platí i pro golf, který je sice krásným sportem, ale také přináší všem, kteří se ho snaží ovládnout množství okamžiků, kdy vstupují v platnost nepsané, ale vesměs realitě odpovídající Murphyho golfové zákony. Co si takhle některé z nich připomenout?

Celý článek...
Martin Potočný: Musíme Šilheřovice posunout dopředu

Potocny-Martin-750Řadu let byl aktivním hokejistou. Prošel několika domácími kluby a okusil i soutěže v Norsku, Dánsku nebo v Polsku. Pracoval v hokejovém managementu a v sezoně 2018/19 se ještě vrátil na led, aby si v Orlové zahrál společně se svým synem. Po konci hokejové kariéry se ale začal věnovat golfu a nedávno se Martin Potočný (48) stal manažerem golfového klubu v Šilheřovicích.

Celý článek...
Stanislav Matuš míří na Kaskádu

Matus-kaskada-750Stanislav Matuš je golfový profesionál, který se jako první Čech dostal do nejvyšší evropské soutěže European Tour a několik let si udržel kartu také na Challenge Tour.
Podařilo se nám se Standou navázat spolupráci a od letošní sezóny bude předávat své bohaté golfové zkušenosti právě na Kaskádě. V průběhu své golfové kariéry se setkal s několika mezinárodními trenéry a své nabité zkušenosti chce předávat dále, a to nejen dospělým hráčům a členům klubu, ale hlavně dětem a mládeži.

Celý článek...
Justin Rose: Čip z hustého rafu

RchipZkušenější golfisté už vědí, že mnohé lze zachránit precizní krátkou hrou, a tak i když v poli občas nějakou tu ránu necháte, ještě nemusíte házet flintu do žita. Zatímco některé údery z okolí greenů zvládne i méně zkušený hráč s rutinou, jsou i takové, které vyžadují ke spolehlivému zvládnutí poctivý trénink. někdejší vítěz FedEx Cupu a úspěšný rydercupový reprezentant Evropy Justin Rose vám proto odhalí tajemství úspěšného čipování.

Celý článek...
Bag do každého počasí

OgOgio potěší všechny golfisty, kteří se poohlížejí po novém bagu. A je jedno, zda toužíte po stand bagu nebo preferujete cart bag. Oba tábory uspokojí nepromokavými modely All Elements s výraznými grafickými vzory, určenými výhradně pro evropský trh. Hybridní All Elements bag se nabízí v osmi barevných variacích, od klasické černé až po galaktickou červenou označenou Nebula (Mlhovina). Stylová a nápaditá podoba má vyvolat úžas, donutit vás vystoupit z řady nebo alespoň pozdvihnout obočí nad jedinečností těchto kousků.

Celý článek...
Dvě hřiště, dvě hory: Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe

Rak-Zell-am-view-750Původně se tak jmenovaly jen dvě dominantní hory těsně u městečka Zell am See, dnes se tak nazývají i dvě vyšperkované místní osmnáctky. Místo našly v největším golfovém klubu centrálních Alp se složitým názvem Zell am See – Kaprun – Saalbach. Klubu, který se právem řadí do elitního rakouského uskupení The Leading Golf Courses.

Celý článek...
Podzim v rakouských klubech s vouchery 1fee2hráči

murau2-750Podzim přináší zkrácení denního světla a s tím výlety do bližších destinací než v létě. Září a říjen ale dokážou rozsvítit barvy na hřištích do nejkrásnějších barev z celého roku, na hřištích je nádherně. Pro ty, kdo ještě golfově neumdleli, přinášíme pár tipů na podzimní golfové výboje, na výjezdy za golfem na hřiště rakouských partnerů časopisu Golf. Jistě znáte oblíbené vouchery Jedno fee dva hráči, které produkuje časopis GOLF. Ty neplatí jen u nás – můžete je využít na partnerských hřištích v Rakousku a na Slovensku. Protože letos nastaly v platnosti voucherů určité změny, přinášíme zde přehled hřišť a dnů v týdnu, kdy můžete voucherů využít na osmirakouských hřištích.

Celý článek...
Petr Šedivý: Investujte. Buďte obezřetní, ale nebojte se

Venture-Sedivy-750Petr Šedivý je konzultant a finančník s více než dvacetiletou praxí v obchodu. Je předsedou investičního klubu Venture Club, který již sedmým rokem přináší svým členům zajímavé investiční příležitosti.

Celý článek...

Regulus-obecný
Další zprávy
Golf aktuálně
LIV Golf na Fox Sport? Platit prý ale bude Norman, nikoli televize
Justin Thomas zazářil v populární americké televizní show
Golfová legenda slavila třiašedesát. Uhodnete, o koho jde?
Proč hraje provizi? Rána do elektrických drátů zmátla komentátory
Poslední chybějící hvězda. Matsuyama si založil účty na sociálních sítích
DeChambeau málem udolal specialisty na šampionátu v Longest Drive
První výhra po 163 startech? Američan pokazil poslední kolo
Kde mám míček? V jamce, slyšel na tříparu překvapený jihoafrický golfista
Taneční kreace Sungjae Ima oblétly svět, pochválili ho Thomas i Burns
Deset nejlepších ran Prezidentského poháru 2022. Kdo zahrál tu nejlepší?
Golfová hřiště ČR
Stanislav Matuš míří na Kaskádu
Užijte si golf i relaxaci v Rožnově
Balíček Stay&Play na Kácově
Martin Potočný: Musíme Šilheřovice posunout dopředu
Vybírejte z členství na rok 2023 na Loretě Pyšely
Inzerce
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Orea
Farník
Patria Indigo
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020