Golfové noviny


Acushnet - SM9
19. září 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
ForInterior
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Proč golfisté preferují vozíky

Víte, proč golfisté preferují vozíky před kedíky?

Celý článek...
DP World Tour: Skotovy cenné skalpy

tyreItalské hřiště Marco Simone GC bude už příští rok hostit prestižní Ryder Cup. A právě to byl pádný důvod, aby jej přední evropští golfisté otestovali v rámci Italian Open. Nevedli si zle. Před závěrečnou rundou to vypadalo, že si souboj o titul rozdají Fitzpatrick a McIlroy, jenž McIlroyovi hned na úvod finálové rundy podrazilo nohy double bogey. Navzdory snaze už manko nedohnal...

Celý článek...
titleist-avx
Kousková ovládla třetí turnaj a může slavit zisk karty

kouskova-letass-750Česká golfistka Sára Kousková ovládla turnaj ASGI Lavaux Ladies Open ze série Ladies European Tour Access Series ve Švýcarsku a slaví vítězný hattrick. Po vítězstvích ve Španělsku a na předchozím turnaji ve Švédsku, si připsala kromě 500 bodů do žebříčku Order of Merit, také finanční prémii ve výši 6400 Euro. Co je však ještě důležitější, svým vítězstvím si prakticky na 100% zajistila kartu na příští ročník Ladies European Tour.

Celý článek...
Spilková skončila ve Francii osmá. Mířila jsem ještě výše, ale za top 10 jsem vždy spokojená, říká

Spilkova-offic-750Česká golfistka Klára Spilková skončila na turnaji Ladies European Tour (LET) ve Francii na děleném osmém místě, když ve třech hracích dnech uhrála skóre -7. Nejlepší české hráčce se nejvíce dařilo během prvního hracího dne, když zahrála čtyři rány pod par, nicméně pod par se dostala v každém hracím dni. "S turnajem jsem spokojená, protože každé umístění v top 10 je za mě vždy super," hodnotí Spilková.

Celý článek...
Aleš Kořínek a Kateřina Vlašínová ovládli závěrečné dějství Czech Open Golf Tour

Korinek-casa-750Profesionálové Aleš Kořínek (na snímku) a Kateřina Vlašínová se stali vítězi finálového turnaje Czech Open Golf Tour, které se odehrálo za deštivého počasí 16. – 18. září na Casa Sereně, za což byli odměněni šeky na 60 000 Kč, respektive 38 000 Kč. Celkovými vítězi premiérového ročníku této túry se stali profesionál Stanislav Matuš a Denisa Vodičková.

Celý článek...
titleist-ts
Podzim v rakouských klubech s vouchery 1fee2hráči

murau2-750Podzim přináší zkrácení denního světla a s tím výlety do bližších destinací než v létě. Září a říjen ale dokážou rozsvítit barvy na hřištích do nejkrásnějších barev z celého roku, na hřištích je nádherně. Pro ty, kdo ještě golfově neumdleli, přinášíme pár tipů na podzimní golfové výboje, na výjezdy za golfem na hřiště rakouských partnerů časopisu Golf. Jistě znáte oblíbené vouchery Jedno fee dva hráči, které produkuje časopis GOLF. Ty neplatí jen u nás – můžete je využít na partnerských hřištích v Rakousku a na Slovensku. Protože letos nastaly v platnosti voucherů určité změny, přinášíme zde přehled hřišť a dnů v týdnu, kdy můžete voucherů využít na osmirakouských hřištích.

Celý článek...
Užijte si relaxaci a sport v Cihelnách

Cihelny-club-750Přichází babí léto a to je ideální čas na relaxaci a sport. Obojí plnými doušky můžete zažít v Cihelny Golf & Wellnes Resortu nedaleko Karlových Varů. Vybrat si můžete z balíčků s ubytováním na 2, 3, nebo 6 nocí s polopenzí. Kromě toho lze využívat neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, užijete si i thajskou masáž a získáte 25% slevu na green fee na osmnáctijamkové hřiště vytvořené golfovou legendou Garym Playerem, stejně jako na další hřiště v okolí včetně Mariánských Lázní, Karlových Varů, či Kynžvartu.

Celý článek...
Skvělý golf i gastronomie na Čertově břemeni

cebr-jednicka-750Tak trochu jiné turnaje spojené s Gurmánskými víkendy a dalšími doprovodnými akcemi, to vše můžete zažít na Čertově břemeni. Ve dnech 1. a 2. 10. 2022 si milovníci dobrého jídla a pití přijdou na své – v menu mistrů svého řemesla totiž najdou lanýže a vína z Piemonte. A nechybí ani golf. V neděli se hraje finálový turnaj Geum Golf Tour Čertovo břemeno, a jak už název napovídá, celkový vítěz se může těšit na hodně atraktivní cenu. Tradičně nechybí ani doprovodný program. Ti, co ještě golf nehrají, si ho mohou vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra, připravená je i akademie pro děti s turnajem na 9 jamek.

Celý článek...
Zabíjačkové hody s golfem a wellness

Cesky-Krumlov-klub-750Spojit golf a wellnes se zabíjačkovými hody? Jakkoliv může taková kombinace znít znít zvláštně, přesně to nabízí Golf Club Český Krumlov během října. Golfový klub ve spolupráci s resortem Svachovka i letos připravuje víkendové zabíjačkové hody v termínech 7.–9. 10, 14.–16. 10. a 21.–23. 10. Pro milovníky české zabíjačkové klasiky je připravené ubytování na dvě noci se snídaní, občerstvení v sobotu při zabíjačkovém turnaji, dvakrát vstup na 60 minut do Paleo wellness světa s vyhřívaným bazénem a dvě green fee. Celková cena balíčku za hráče je 4 500 korun.

Celý článek...
Russell Henley: Draw a metry k dobru

rusJak si počínat, chcete-li drajvy prodloužit na maximum? Účinné řešení představuje draw, rána stáčející se v případě praváků zprava doleva. I při sledování nejdelších hráčů na PGA Tour odhalíte, že většina z nich jich spoléhá právě na tento druh úderu. Důležité je v tomto případě vědět, že tato rána vede k vyššímu loftu líce, tím pádem míči udělíte víc rotace, což naopak redukuje vzdálenost. Přesto, chcete-li prodloužit drajvy, zkuste vytvarovat draw – líc musí být kolmá k míči a přichází k němu zevnitř, přičemž paže musí během švihu rotovat. Volná paže zvyšuje rychlost hlavy hole a dovoluje udržet hlavu hole při zásahu míče kolmo.

Celý článek...
Sun Mountain: Optimální teplota

graniteVesta i bunda Sun Mountain Granite jsou na první pohled nadýchané, jejich hlavní poslání však spočívá v zajištění optimální teploty. Izolační vrstva tak brání pronikání vlhkosti dovnitř i přehřívání a zároveň v chladnějších dnech zahřeje. Za tím účelem použili patentovanou technologii v podobě šedesátigramové izolace, která tělo zahřívá, zatímco aktivní plochy v příslušných částech zrychlují odvod vodní páry, aby se zabránilo přehřívání. Kromě toho je tato vrstva rezistentní vůči pachu, vyniká odolností a udržitelností.

Celý článek...

Orea
Další zprávy
Golf aktuálně
LET: Historický zápis
Davis Love III zkompletoval výběr USA pro letošní Prezidentský pohár
Fowler po kedíkovi mění i trenéra, angažoval známé jméno
Zásnuby štěstí nenosí, varovali vtipálci na sítích Cantlayho
Hráčem roku na PGA Tour je Scottie Scheffler, získal 89 procent hlasů
Smith přišel kvůli přestupu k LIV Golf i o parkovací místo na Players
Nový král tenisového US Open to umí i na golfovém hřišti
Kolo za 65 ran, ovšem v 65 letech! Uhodnete, kdo ho nastřílel?
Už neumím ani dropovat, zuřil Hatton přímo před kamerami
Trapas pro Garciu. Odhlásil se po prvním kole a den nato už klábosil v Texasu
Golfová hřiště ČR
Skvělý golf i gastronomie na Čertově břemeni
Užijte si relaxaci a sport v Cihelnách
Zabojačkové hody s golfem a wellnessem
Vyzkoušejte Golf-sezónku
Staňte se Golfistou na zkoušku
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020