Golfové noviny


13. června 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: S Jirkou už nikdy hrát nebudu!

Karel se tentokrát vrátil z golfu pěkně naštvaný, a tak se manželka hned ptá: „Co se děje, drahý?"
„Ten Jirka," čertí se Karel. „Už s ním nikdy v životě nebudu hrát! Je to ten největší podvodník, jakého jsem kdy viděl!"
„Prosím tě, co tak hrozného provedl?" zajímá se manželka.
„Já ti to tedy povím. Když jsme šli na osmnáctou jamku se stejným skóre – však víš – tu tříparovku s hlubokým křovím vpravo těsně před grínem, tak já sice míč zatáhl trochu vlevo, no par by to byl jistý, ale Jirka to napálil přímo do toho křoví." Běžím s ním hledat a najednou mě Jirka z druhé strany křoví volá, že už svůj míč má. Když pak přijdu blíž, nevěřím svým očím, jeho míček leží jen půl metru od jamky.

Celý článek...
PGA Tour: Kanaďané si přišli na své

RoCParádní představení nabídli kanadským fanouškům golfu účastníci RBC Canadian Open. Příznivci byli o to spokojenější, že zvítězil hráč, který se těšil jejich obrovské podpoře. Rory McIlroy se spolu s Justinem Thomasem postaral o strhující drama do závěrečných okamžiků, kdy na posledních dvou jamkách rozhodl o své úspěšné obhajobě. Thomas po dvou chybách nakonec bral třetí místo, když se mezi něho a McIlroye vklínil jejich parťák ze závěrečného flightu Tony Finau.

Celý článek...
První podnik LIV Golf je tu. Zlákal Dustina Johnsona a přidal se i Mickelson

mickelson-globe-750Mluvilo se o tom bezmála rok předem, a tento týden se to stane skutečností. Golfová superliga saudskoarabských investorů rozjíždí svůj první turnaj, a pochopitelně je kolem toho poprask - tím spíše, když mezi hráči nechybějí opravdu velká jména. Tedy, přinejmenším pár velkých jmen.

Celý článek...
Letošním mistrem na rány Michal Pospíšil

pgac-winners-750Druhý den šampionátu české PGA ve hře na rány, který se hrál 8. - 9. června ve Slavkově u Brna pod názvem Portiva Golf Trophy – Czech PGA Stroke Play Championship, zamíchal kartami výsledek -8 Michala Pospíšila, a protože na něj nedokázal odpovědět žádný z premiantů předešlého dne, vynesl mu tento úžasný výkon 133/-11 nejenom 50tisícový vítězný šek, ale i mistrovský titul za rok 2022. S odstupem dvou úderů, znamenající odměnu 26 500 Kč, bral druhé místo Stanislav Matuš, výkon jen o ránu horší, znamenající bronzovou přičku oceněnou částkou 20 500 Kč, patřil Šimonu Zachovi.

Celý článek...
Firemní pohár 2022: Trofej zvedl nad hlavu Dalimil Remunda z týmu W.M.G.

fp2022-wmg-remunda-750Dvaačtyřicet týmů a devadesátka hráčů vytvořili úterý 7. června ve Slavkově u Brna dokonalou kulisu tradičnímu šampionátu ČR dvoučlenných firemních týmů, který se hrál jako zahajovací turnaj Portiva Golf Trophy - Czech PGA Stroke Play Championship a ve kterém letos dominoval tým W.M.G. hrající ve složení Dalimil Remunda a Martin Veselý se skóre 144 (součet ran obou hráčů po odečtení poloviny hendikepu).

Celý článek...
Tři triky, jak se přenést přes nepovedené rány

ilu-advice-750Prošel si tím každý, kdo kdy hrál a hraje golf. Na drivingu pálíte jednu skvělou ránu za druhou, pak přijdete na odpaliště první jamky plni sebevědomí, že si hřiště dneska podáte, jenže místo toho hned první rána letí daleko mimo plánovaný cíl. Místo nadšení žadoníte o mulligan. Možná vás tahle situace nepotká hned na prvním odpališti, ale třeba uprostřed čtvrté fairwaye. Ať tak, či onak, s tím, že některá rána nevyjde podle plánu, se musí počítat. A rozhodně se nenechte ovládnout zlobou a vztekem. Za prvé to nepomůže vašemu golfu a za druhé, nikdo nechce strávit s naštvaným a nadávajícím golfistou ve flightu třeba další čtyři hodiny. Rozhodně je lepší být dopředu připravený na to, že každý golfový úder nemůže být dokonalý. Co ale s tím, abychom se dokázali přenést přes ty nepovedené rány? Nabízíme tři triky, jak na to...

Celý článek...
Jon Rahm: Jak vyváznout z písku

Rahm pisObčas člověk zahraje ránu, po které míček letí mimo žádoucí směr. Následně si vyslechne jen zklamané vydechnutí fanoušků poté, co míček dopadne do písečné překážky. Je to svým způsobem pochopitelná reakce, neboť pro většinu z přítomných diváků tyto rány bývají postrachem. Řeknu vám proto pár věcí, kterých je dobré se držet.

Celý článek...
Cobra: Vytisknuto!

Cobra tisk3D tiskárny už naplno promlouvají i do výroby golfových holí. Zkušenosti s tím má Cobra, a to již od roku 2020. V této cestě pokračují a přinášejí 3D tištěné patry KING, tvořené multimateriálovou konstrukcí, s vysokým momentem setrvačnosti a lící opatřenou technologií DLT. Řada zahrnuje tři odlišné modely, GrandSport-35 (OS blade), SuperNova (OS fang) a Agera (OS mallet). Každý v ceně 350 euro.

Celý článek...
Trojská válka po Portugalsku

Portug-Troia-6-750Už více než čtyři dekády golfisté usilují o zteč obtížné osmnáctky nedaleko Lisabonu zvané Troia Golf. Svému jménu dělá čest. Třebaže se rozkládá v rovinatém terénu, záplava dun či úzké ferveje představují zásadní úskalí hřiště, jež v sobě snoubí prvky parkového i linksového golfu.

Celý článek...
Co takhle Happy Monday v Kynžvartu?

Kynzvart-ilu2-750Zahrát si golf na hřišti z velké části zasazeném do výjimečného zámeckého parku založeného proslulým kancléřem Metternichem a na dohled klasicistního zámku, to můžete v Golf Clubu Kynžvart. Skvělou zprávou pro všechny golfové nadšence je pak, že můžete využít speciální akci Happy Monday. Co to znamená? To, že se každé pondělí můžete zahrát místních výjimečných osmnáct jamek za pouhých 750 korun. Ale nevyplatí se dlouho váhat, protože akce platí jen do odvolání.

Celý článek...
Akční nabídka Stay & Play z Panoramy

Kacov-club1-750Přijeďte si užít prodloužený víkend na skvěle připraveném hřišti! Váš nejoblíbenější pobytový balíček je pro Vás nyní nachystán v akční nabídce při pobytu od neděle do pondělí. Za skvělou cenu 2990 Kč si můžete užít 18 jamek v neděli odpoledne od 15 hodin, v pondělí kdykoliv během dne a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní.

Celý článek...
Chcete vědět, jak využít vysokou inflaci ve Váš prospěch?

trnka-web-750Pokud ANO, získejte informace o kterých dnes většina lidí nemá ani ponětí. K tomu navíc s výhodami, které v Evropě nenajdete. Získáte také reálnou možnost zhodnotit v následujících letech své rezervy, případně můžete vytvořit svým dětem základní stavební kámen pro jejich životní rozvoj a aktivity.

Celý článek...

Další zprávy
Golf aktuálně
LIV Golf: Premiérový podnik ovládl Schwartzel
LPGA Tour: Spilková prošla cutem
DP World Tour: Mužům vládla žena
Legenda Nicklaus už letos zase hraje. Zvládl prý i Augustu za 88 ran
Virál s Bradyho esem budí pochyby. Upravovali ho grafici?
Koepka se oženil, svatbu mu zpestřil duet s rapperem Ludacrisem
Matsuayma zažil první diskvalifikaci v kariéře. Její důvod byl hodně kuriozní
RBC Canadian Open hlásí silné startovní pole, sponzor rušil smlouvy přeběhlíkům
Esa proti Ohnivým koulím. Jména týmů pro LIV Golf vzbudila posměch už před turnajem
Fowler k šejkům nejde, projekt LIV Golf ale považuje za smysluplný
Golfová hřiště ČR
Akční nabídka Stay & Play z Panoramy
Co takhle Happy Monday v Kynžvartu?
Využijte výhodný balíček Stay & Play v Olomouci
Příměstské golfové tábory v Kestřanech
V Beřovicích si golf zahrajete snadno
Regulus-obecný
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
dobrouč -1
Time-for-golf
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020