Golfové noviny


21. března 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
předplatné
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: A jak to budete řešit vy?

Hlava rodiny si po večeři pročítá v obývacím pokoji noviny.
"Sakra, tady píšou, že budou zase zdražovat benzín," povídá své ženě. "Oni už fakt nevědí, jak z nás vyždímat poslední peníze," pokračuje.

Celý článek...
PGA Tour: Burnsova úspěšná obhajoba

Sam BurSam Burns zvládl rozehrávku proti Davisu Rileymu a na Valspar Championship obhájil loňský titul. O ránu zpět zůstala dvojice Justin Thomas a Matthew NeSmith. V náročném finálovém kole se hráčům nedařilo jít dramaticky pod par hřiště, spíš naopak. Šlo o to vyvarovat se velkým chybám. Jako třeba té na pětiparové pětce v podání Rileyho, který zapsal nepopulárního sněhuláka, což ho nakonec v součtu dalších ran poslalo do zmiňovaného play-off... Nejlepší kolo dne zahrál Brooks Koepka, jehož šest ran pod par katapultovalo o tři desítky míst vzhůru, na dělenou 12. příčku.

Celý článek...
LET: Napoleaová nestačila jen na vítězku majoru

GHParádní výkon předvedla na turnaji Saudi Ladies International ze série LET česká golfistka Kristýna Napoleaová. S celkovým skóre 282/-6 dělila spolu s Johannou Gustavsson ze Švédska druhou příčku, když nestačily pouze na někdejší vítězku British Open z roku 2018 Georgii Hall. Česká golfistka se zaskvěla nejvíce ve druhé rundě, kterou na hřišti Royal Greens Golf & Country Club zvládla na šest ran pod par. V sobotu sice skončila dvě rány v plusu, ale povedené vystoupení dotáhla v nedělním kole, kdy sobotní ztrátu vykompenzovala.

Celý článek...
Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov

cgf-konference-2022-750Konference se uskutečnila v sobotu 19. března v pražském hotelu STEP a po jejím jednání má ČGF celkem 184 Klubů, z nichž je 127 Klubů a 57 Přidružených klubů. Mezi členy již není Twin Chapels GC Vinoř, který byl dnes vyloučen za neplacení členských příspěvků do federační pokladny. Na vlastní žádost ukončily činnost GK Jičín a GC Město Albrechtice, nováčky jsou naopak Boby Fleisch GC a GC Rapotín.

Celý článek...
350 let. Tak to jsou opravdu výjimečné narozeniny!

Musselburgh-GC-750Když si 2. března 1672 vyrazil sir John Foulis z Ravelstonu zahrát golf se dvěma přáteli v Musselburghu, napsal tím první kapitolu výjimečně dlouhého a výjimečného golfového příběhu. To, jak hra skončila a zda sir John Foulis vyhrál, či prohrál, známo není, ale jisté je, že Old Course v Musseleburghu slaví letos neuvěřitelných 350 let existence.

Celý článek...
abf-interior
Vylaďte si techniku patování

Capto-750Zimní období nabízí ideální příležitost pro zlepšení krátké hry, především patování. Revoluční systém CAPTO 2gen představuje absolutní novinku pro diagnostiku patování. Popisovaný přístroj využívá nejmodernější technologie a vyhodnocuje tak v řádech milisekund techniku patovacího pohybu.

Celý článek...
Cleveland: Rovně a daleko

Cle LauVe druhé půli února příznivci značky Cleveland zbystří, na trh totiž dorazí rodina holí Launcher XL, jejíž drajvry vám představujeme. „Míče vysílají rovně a daleko – prosté a jednoduché," popisuje novinku Joe Miller, produktový manažer značky pro Evropu. Podle něho jde o nejtolerantnější drajvr, jaký kdy zkonstruovali. Výrobce představuje standardní model, u něhož lze nastavit lie a loft, Lite model, ideální pro hráče s menší švihovou rychlostí, slibující délku a rychlost a dále Draw model pro korekci šlajsu.

Celý článek...
Panorama Kácov se otevírá

Kacov-club1-750Jaro vystrkuje růžky, což je neklamné znamení, že golfová sezona je už doslova za dveřmi. Platí to i pro Panorama Golf Resort Kácov, kde plánují otevřít hřiště už 17. března. Až do konce března bude fungovat hřiště, hotel Panorama i restaurace v omezeném režimu od čtvrtka do neděle. Proto je důležité sledovat nejen počasí, ale i sociální sítě rezortu. Rezervaci hry je možné provést telefonicky na 603 203 203, nebo emailem: info@panoramagolf.cz.

Celý článek...
Na Loretě se už hraje

Pysely-clubhouse1-750Golfová sezona 2022 na Loretě Pyšely už začala. Osmnáct jamek v malebné posázavské krajině se letos už všem nedočkavým golfistům otevřelo. Samozřejmě se bude hrát s ohledem na aktuální počasí. A pokud jste se ještě nerozhodli o tom, kde se stanete členem, můžete si vybrat z nabídky v Pyšelích. Třeba členství TWIST za 7990 korun (pro juniory za 4990,- Kč), které obsahuje 8 her na 18 jamkách, které lze rozdělit v pondělí až pátek na 9 jamek. K tomu např. 10% slevu na zapůjčení bugy a 15% slevu na každou další hru. Plus další bonusy.

Celý článek...
Lákavé dubnové akce na Kaskádě

Kaskada-il2-750Pokud se na Kaskádě v průběhu dubna ubytujete, dostanete ke každé jedné noci jedno green fee zdarma. Délka pobytu není omezena. Tento pobytový balíček můžete zakoupit přímo v našem rezervačním systému na stránkách golfbrno.cz. A pokud ubytování neplánujete? Nevadí! Pokud přijdete na kaskádu kterýkoli den ve dvou, zaplatíte jen jedno fee! Na akci nelze uplatnit žádné další slevy.

Celý článek...
Pomozte ukrajinským uprchlíkům v Kuřimi a na Kaskádě

kaskada-pomoc-750Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky a přispěli na charitativní účet vedený u Komerční banky: 27-8683960217/0100, na který bylo za první dva dny jeho existence vybráno přes 250 tisíc Kč, a který slouží k úhradě stravování a základních potřeb ukrajinských uprchlíků nacházejících se v Kuřimi a na Kaskádě, která nabídla k bezplatnému ubytování ukrajinských uprchlíků 20 pokojů.

Celý článek...
Při golfu mohou klouby také trpět, posilněte je kolagenem

Inca Ilustrace 750Člověk, který chce podávat dobrý výkon, potřebuje adekvátní výživu. Týká se to nejen stravy, ale i výživových doplňků. Ty jsou jako tečka – garantují doplnění potřebného množství těch živin a bílkovin, které z jídla nedokážete získat, nebo jich máte málo. Typickým příkladem je kolagen: víte, proč ho tak často spojují se sportem?

Celý článek...
Souběh veletrhů FOR INTERIOR 2022 přinese inspiraci, jak vylepšit bydlení

abr-forinterior-750Souběh veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER přinese komplexní informace i produkty od vyhlášených značek pro proměny bydlení, rekonstrukce i zahrady. Akce se koná od 31. března do 3. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Celý článek...
Campiri bs
Další zprávy
Golf aktuálně
Sára Kousková odmítla pozvánku na profesionální major
Klára Spilková pětatřicátá
DP World Tour: Norrisův první titul
Evropané mají kapitána. Kdo je povede napřesrok na Ryder Cupu v Římě?
Tigera uvedli do síně slávy, bývalá golfistka s ním vtipkovala o penězích
Nelly Korda skončila v nemocnici kvůli krevní sraženině
Devět ran na čtyřparu? Stane se. Třeba i světové jedničce...
Tady to nebylo! Trojice hvězd se na Players hádala o pozici na drop
Historicky desáté eso na ikonické sedmnáctce! Kdo letos trefil hole-in-one?
Není Johnson jako Johnson. Jeden předvedl eagle, druhý komickou chybu
Golfová hřiště ČR
Lákavé dubnové akce na Kaskádě
Sezonu v České Lípě startuje texas scramble
Na Slapy za golfem i dobrotami
Panorama Kácov se otevírá
Na Loretě se už hraje
BSR
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
abf-interior2
tiskárna
1fee2hraci
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020