Golfové noviny


20. prosince 2021 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Dva pánové středního věku stojí na odpališti osmnácté jamky

Jeden z nich už udělal 20 cvičných švihů, potřetí vyměnil hůl a neméně tolikrát přetýčkoval. Druhý mu říká: „Hele, nechtěl bys už hrát, nemáme zase tolik času."
„Počkej ještě vteřinku," říká ten první, „tuhle ránu musím zahrát dokonale přesně. Vidíš tu postavu na lavičce před klubovnou? To je moje manželka, takže chci zahrát perfektní nádhernou ránu."
Spoluhráč se rozhlédne a vidí lavičku u klubovny ve vzdálenosti zhruba 230 metrů.

Celý článek...
PNC Championship: Tiger se synem končí těsně pod vrcholem

DalySamotný závěr roku přeje netradičním formátům hry. Jedním z nich je i turnaj PNC Championship, na němž hrají přední profesionálové se svými rodinnými příslušníky, otcem či synem, letos se pak zúčastnila i Nelly Korda se svým otcem Petrem. Hodně očekávaný však byl především start Tigera Woodse po jeho dlouhé odmlce způsobené zraněním po automobilové havárii.

Celý článek...
Vánoce se blíží. Udělejte (si) radost!

predplatne-ts-2-750Hrajete golf, nebo jen znáte golfistu, kterému byste chtěli udělat radost? Pak pro vás máme jedinečnou, časově limitovanou nabídku tří extra bonusů za zvýhodněné ceny, kterými můžete obohatit roční předplatné časopisu Golf (ať již v tištěné nebo elektronické podobě) a sami si tak namíchat ten nejdokonalejší dárkový balíček.Celý článek...
Co potřebujete vědět, než si koupíte nové golfové míčky...

ilu-advice-750Golfový míček je jediným vybavením, které použijete při každém úderu během hry. Takže logicky vzato, vyplatí se najít takový, který bude pro vaši hru ten nejlepší. Na trhu existuje spousta značek a bezpočet druhů míčků, takže nalézt ten pravý není zase až tak snadné. Proto je dobré něco o míčcích vědět, abyste měli náskok, ještě než sáhnete pro hotovost do své peněženky, nebo pro platební kartu.

Celý článek...
Hledáte členství? Co třeba Loreta Pyšely?

Pysely-clubhouse2-750Konec roku se blíží a s ním pro mnohé golfisty i hledání členství na příští sezonu. Vybírat můžete i z několika nabídek ročního členství v golfovém klubu Loreta Pyšely. A co je v nabídce? Členství Swing za 1590 korun obsahující mj. jednu hru na 18 jamek, registraci v ČGF a reciprocity na partnerských hřištích, dále členství Swing Plus za 3990 korun, které obsahuje čtyři hry na 18 jamek, které lze navíc od pondělí do pátku rozdělit na 9 jamek. A nakonec členství Twist za 7990 korun obsahující 8 her na 18 jamek, které lze opět rozdělit ve všední dny na devět jamek.

Celý článek...
Sleva na hru a uzavřené jamky v Hostivaři

hostivar-il-2-750Většina golfových hřišť na zimu zavírá své brány, ale jsou výjimky. Jednou z nich je pražská Hostivař, ale golfisté musí počítat s několika změnami oproti normálu. Do konce roku jsou uzavřené jamky č. 2 (Sahara) a č. 3 (Vlny) z technických důvodů. Hráči tak budou z jedničky pokračovat rovnou na čtyřku, což byla varianta na původních devíti jamkách. A co je potěšitelné, green fee je slevou 20procent.

Celý článek...
Členství na Hluboké se slevou 50%

hluboka-750Přemýšlíte o novém členství na rok 2022? Zkuste golfový resort Hluboká nad Vltavou, který připravil nabídku nadmíru zajímavou a jedinečnou: slevu 50% na členství. Nabídka je ale platná do 31. 12. 2021 a vztahuje se na členství Plné individuální, Public a Basic Combi. A zároveň platí pouze pro nově příchozí členy a další podmínkou je zachování členství i v dalším roce 2023 při platbě plné částky.

Celý článek...
Nejkrásnější vánoční dárek? Ze Slavkova!

voucher-aus-750Až do 24. prosince 2021 si budete moci pořídit na slavkovském resortním e-shopu exkluzivní dárkový poukaz na hru plného flightu (4 hráčů) v GR Austerlitz s možností čerpání hry kdykoli do konce roku 2022, a to za 3 000 Kč. Nejenže (si) můžete udělat radost, ale v případě, že poukaz využijete o víkendu, ušetříte 2 800 Kč!

Celý článek...
Golf ve Skotsku aneb Když vám královna otevře náruč

skot-ilu-750Islay, nejjižnější ostrov Hebrid v jihozápadním koutu Skotska je důvěrně nazýván „královnou Hebrid". Věhlas pátému největšímu skotskému ostrovu přinesla, jak už nejspíš tušíte, sladová whisky s kouřově rašelinovým aroma. Není to však jediné lákadlo. Skotsko je zemí golfu zaslíbenou, zveme vás proto do Argyllu, kde se nachází Machrie Hotel & Golf Links. Osmnáctka s déle než stoletou historií, po úpravě představující další z golfových klenotů.

Celý článek...
Škola Davida Golce: Pitch II

IMG 4455Jak už víte z minula, pitch je další varianta přihrávky, uplatňovaná ze vzdáleností od 15 do 50 metrů. Ve srovnání s chipem jde o ránu s vyšší trajektorií. Potřebujete-li v cestě na green překonat překážku, představuje pitch prakticky jediné možné řešení. Obvykle se hraje tzv. pitching wedží (PW), případně lze použít jinou wedge z bagu (50°–64°). Jakmile si úder osvojíte, zkuste hole střídat nebo zkracujte úchop, díky tomu získáte jistotu při hře ze všech možných vzdáleností. Vyzkoušejte si rovněž hru z různých míst, sami uvidíte, jak odlišná je třeba rána z husté vyšší trávy, do níž se míč zaboří, ve srovnání s případem, kdy míč leží na krátce střižené ploše.

Celý článek...
Naše inspirace na vánoční golfové dárky

vanČas vánočních dárků se rychle blíží! Proto jsme se letos rozhodli "najmout" zvláštní osobu... Náš Dárkový Caddy vám poradí, jak vybrat nejlepší dárek pro golfistu, golfistku a juniora - aby byla celá golfová rodina s obdrženými dárky spokojená!

Celý článek...


KOMERCE
Víte, co je to modulární dům?

Ekomodular-2-750Pasivní či nízkoenergetické domy poskládané z jednotlivých modulů představují ekologickou i ekonomicky zajímavou alternativu ke klasickým zděným stavbám. Vznikají v suchém prostředí výrobní haly, postavené jsou do šesti měsíců od podpisu smlouvy a bydlení v nich je velmi komfortní.

Celý článek...
Osobní vánoční nabídka

logp-fancy-250Protože každý máme vedle sebe někoho, komu bychom rádi udělali radost, chci vás pozvat na vánoční kolekci nádherných diamantových šperků, která bude výjimečná nejenom velkoobchodními cenami, ale protože se blíží Vánoce, tak i dárky. Těším se na vás!

Celý článek...

Planreal2
Další zprávy
Golf aktuálně
LET: Kousková a Melecká v desítce
Věčná otázka odpovězena. Test míčků podle barev odhalil, které létají nejdál
První hole-in-one na kameru v přímém přenosu? Tipněte si, kdo a kdy ho zahrál
Zalatoris si zkusil zopakovat hole-in-one, které trefil v osmi letech. Povedlo se?
Retro z Jamajky. Neuvěříte, jak tam v devadesátkách nosili bag Paulu Azingerovi
Podívejte se. Takhle trénuje doma ve sklepě patování Justin Rose
Veteránská PGA Tour Champions příští rok zavítá do Maroka či Kanady
Jessica Korda se vdávala. Veselku jí vystrojil tatínek Petr na Floridě
Zimní jedničkou je Rahm. Vzpomenete si, kdo držel první místo v minulých letech?
Kristova léta pro Yutaku. Uhodnete, který slavný hráč už má třiatřicet?
Golfová hřiště ČR
Sleva na hru a uzavřené jamky v Hostivaři
Hledáte členství? Co třeba Loreta Pyšely?
Členství na Hluboké se slevou 50%
Vánoční dárek z Black Bridge
Nadupané balíčky členství v Prague City Golf
kontakt-svk-bs
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Inzercwolfhunte
Janske-Lazne2
tp-knives
Royal Regent bs
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2020 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2020 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020