Golfiq
Cesty za golfem
Arenas_sardiniePrestižní golfová hřiště na Sardinii jsou milovníkům tohoto sportu dobře známa. Aby také ne, když některá z nich figurují mezi padesátkou nejlepších hřišť světa! Oproti jiným lokalitám ve Středozemí má Sardinie navíc jednu velkou výhodu – nekonečný klid. K tomu přidejte průzračné moře, prvotřídní ubytování, vyjížďky na koních, kolech či loďkách nebo potápění… Nezní to lákavě? 

Celý článek...

ABF-interior

Letham_osmicka_OldV článcích o Skotsku si obvykle představujeme linksová hřiště, která jsou golfisty nejvyhledávanější, ale skotský golf není jen o starobylých linksech. Jsou zde tucty špičkových hřišť parkového typu a Letham Grange patří bezpochybně do desítky nejlepších.

Celý článek...

N_BerwickJste-li příznivcem pravověrného linksového golfu, patří North Berwick patrně do vaší top ten. Osmnáctka nacházející se v oblasti East Lothian východně od Edinburghu je naprostý originál, nicméně stejně jako Old Course v St. Andrews hřiště začíná a končí neobvykle v centru města a podobně jako v Prestwicku se většina jamek vymyká jakémukoliv standardu. North Berwick je synonymem chytrého a maximálně zábavného golfu, který budete chtít hrát znovu a znovu.

Celý článek...

SanctuarySnad v každé rodině je narození potomků spojeno s velkým očekáváním, zvlášť pokud jde o ty prvorozené. Budete se divit, ale s golfovými hřišti je to podobné. Alespoň Arnold Palmer se tak cítil při stavbě osmnáctky Pines v Sanctuary Cove, svého prvního dítka u protinožců, nad kterým zřejmě září jasná hvězda. Jak jinak si vysvětlit, že ničivé záplavy sužující Queensland tuto oblast minuly.

Celý článek...

Wolf_CreekV našich městech inverze, pošmourno, šedivo, na horách naproti tomu občas blankytně modrá obloha – ale chladno, až zalézá. Inu – zima útočí. Řada českých golfových resortů již letošní sezonu definitivně ukončila a připravují údržbu hracích ploch pro období „zimního spánku“… Je na čase vyrazit za teplem.

Celý článek...

BadlandsMilí přátelé, letní golfová sezona v Čechách se nezadržitelně blíží ke konci a mnozí z vás již určitě přemýšlejí, kam se vydat za golfem v období, kdy naše gríny a ferveje pokryje vrstva sněhu.
V minulém vydání Golfu jsme vás, dálek chtivé cestovatele a golfisty zároveň, seznámili s historií města v daleké poušti Mojave, které nikdy nespí – Las Vegas. Tentokrát vám přiblížíme několik zajímavostí této Mekky kasin, hazardu a neonů. Samozřejmě nevynecháme ani tipy na skvělá hřiště, která budete mít možnost v rámci připravovaného zájezdu na vlastní oči vidět i hrát.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...