Golfiq
Cesty za golfem

Reiters Supreme2Před osmi lety navštívil tyrolský hoteliér Karel J. Reiter Burgenland, zamiloval si krajinu a rozhodl se koupit dva ne právě prosperující hotely v Bad Tatzmannsdorfu. První, Supreme, přestavěl na prvotřídní pětihvězdičkový hotel a naproti stojící hotel propojil chodbou a vybudoval v něm čtyřhvězdičkový ráj pro rodiny s dětmi Avance.

Celý článek...

ABF-interior

Hotel2Kolem nás, zdánlivě co by kamenem dohodil, jsou snad všechny tyrolské třítisícovky i špička Grossglockneru vykukuje z pozadí. Tohle baterky dobíjející panorama provází golfisty na celém hřišti Wilder Kaiser, které se nachází vedle půvabného tyrolského střediska Ellmau.

Celý článek...

nemecko1V bývalom NDR to bývalo ako v bývalom Československu. Golf sa príliš „nenosil" a bol považovaný za buržoázny prežitok. A tak kým dnes majú v západnej časti Nemecka golfové ihriská na každom kroku, vo východnej je ich koncentrácia neporovnateľne redšia. Je to ale nesporná výhoda pre tých, ktorí sa tam v golfe rozhodli podnikať.

Celý článek...

MittersilMístní hřiště leží v téměř absolutní rovině. Je krásné, jednak všudypřítomnou horskou kulisou, ale i díky perfektnímu začlenění do přírody. Jen si musíte zvyknout na stálou přítomnost vody. Řeka či vlastně říčka Salzach se vine celým areálem a kam nedosáhne, stavitelé důsledně přidali jezero či jezírko. Při pohledu na mapku se zasmějete, voda vstupuje do hry opravdu na všech 18 jamkách! Specialitou je poslední, středně dlouhý třípar, ostrovní jamka jako vyšitá, spojená s pevninou jen uzounkou šíjí, to vše přímo u terasy klubovny, z níž vás pozoruje spousta šťastlivců, kteří už to mají za sebou.

Celý článek...

TorrequebradaSlnkom rozhorúčená Andalúzia dýcha letom, dovolenková sezóna je v plnom prúde. Letisko v Malage Pablo Ruiz Piccaso praská vo švíkoch a prepraví denne tisíce turistov, ktorí sa roztrúsia po celom regióne. Ročne je to až 13 miliónov. Najpopulárnejšou oblasťou Andalúzie je jednoznačne Costa del Sol – Slnečné pobrežie či poetickejšie: Pobrežie Slnka.

Celý článek...

Pebble BeachUž jste hráli golf za „Velkou louží"? Pokud ne, je čas to napravit. A jestliže jste si zvolili za cíl své dovolené Kalifornii, servírujeme vám třicítku nejlepších veřejných golfových hřišť v zemi tak, jak je seřadil prestižní magazín Golf.com. Jen prozradím, že čelo výsledkové listiny si pronajal legendární resort Pebble Beach (na snímku).

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...