Cesty za golfem

 NaranjosV žiadnej európskej krajine neexistuje lepšia „golfová klíma" počas celého roka než na Costa del Sol. Viac ako 60 golfových ihrísk všetkých kategórii, od priemerne náročných až po tie najnáročnejšie, kde sa pravidelne stretávajú najlepší profi golfisti sveta. Mnohé z nich boli postavené v prvej fáze rozvoja golfu na Costa del Sol v 60.–70. rokoch a ich dizajn tvorili v tom čase najprestížnejší architekti, ako napríklad Robert Trent Jones sr.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

Haugschlag11V resortu Haugschlag se staly tradicí čtyř a vícedenní akce, jejichž názvy i umístění v sezóně se váže na roční období. Na jaře jsou to Jarní golfové dny - čtyři turnaje ve čtyřech dnech, v červenci Letní týden golfu se šesti turnaji a na podzim, v říjnu, čtyřdenní Podzimní dny golfu.
Letos byl termín po dlouhodobém sledování počasí posunut o týden dřív než bývalo zvykem, hraje se tedy 11. – 14. října. Resort Haugschlag zve tradičně i české hráče: škála možností, jak se zúčastnit, je velice široká. Je možno zúčastnit se jak jednoho turnaje, přijet a odjet, tak více turnajů – nejkomplexnější nabídka je účast na všech čtyřech turnajích se spaním v hotelu resortu.

Celý článek...

HaugschlagXPříští víkend, od 14 do 16 září, proběhne v Haugschlagu další velký turnaj – XANADU Pro-Am. Lákavá dotace pro profesionály obnáší 18 000 euro! Hrají se dvě kola, tým sestává vždy z jednoho profesionála a jednoho amatéra. Páteční program – příjezd, testovací kolo na jednom ze dvou místních hřišť, večeře. V sobotu i v neděli turnaj, hudba, dobré jídlo...

Celý článek...

wutzschleife1Jak jinak než v kožených kalhotách hráli účastníci turnaje k 15. výročí otevření osmnáctijamkového bavorského golfového hřiště Die Wutzschleife, které je zapojeno v našem projektu Jedno fee, dva hráči.

Celý článek...

CorneliadeluxNevšední turnaj, jehož se zúčastní osm z nejlepších světových golfistů na čele s Tigerem Woodsem a Rory McIlroyem, se uskuteční 9. – 12. 10. v tureckém Beleku. Místní touroperátor Bilyana Golf nabízí na tento termín mimořádný týdenní pobyt Ultra All Inclusive v pětihvězdičkovém hotelu Cornelia Deluxe se třemi koly golfu a jedním dnem návštěvy na turnaji!

Celý článek...

Zell am See1Zell am See se na první pohled neliší od jiných alpských středisek. Kupodivu si získalo srdce českých návštěvníků, od lyžařů, přes turisty až ke golfistům, víc než jiná místa. Když už tam byli snad všichni mí kamarádi – golfisté, vypravil jsem se v jejich stopách objevit Zell am See i já.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...