Brother-leaderboard
Cesty za golfem

Haugschlag2Ve středu 18. 7. se v rakouském Haugschlagu uskuteční další kolo populární Schnitzelrallye, což je seriál sedmi turnajů, konajících se jednou měsíčně, střídavě na obou osmnáctkách resortu Haugschlag. Turnaje jsou počítány jednotlivě, bez toho, že by se vyhodnocoval celkový vítěz. Už od prvního ročníku je koncepce stejná: jde o pozvání pro české hráče, aby poznali Haugschlag, rakouský resort těsně za hranicí, za dobrých cenových podmínek.

Celý článek...

ABF-fordecor

Haugschlag3Minulý týden zažil Haugschlag velký nápor: už podvacáté tady proběhl Letní týden golfu. Za ta léta si akce získala své stálé „publikum“. I když turnaje byly samostatně hodnoceny, mnozí z účastníků hráli všechny a strávili v Haugschlagu barvitý týden.

Celý článek...

Haugschlag02V elitním rakouském resortu Haugschlag (Rakousko, těsně u Nové Bystřice) začal včera prvním turnajem Týden letního golfu. Jedná se o sérii na sobě nezávislých turnajů hraných na stableford s úpravou HCP. Do turnajů se jde ještě přihlásit!

Celý článek...

Bad_Gastein_1Tři perly rakouského údolí Gasteinertal uprostřed Národního parku Velkých Taur, Bad Gastein, Bad Hofgastein a Dorfgastein, mají svůj jedinečný charakter a nesmírně zajímavou historii. Nachází se ve spolkové zemi Salcbursko, na jihu hraničí s Korutany a na severu s údolím Grossarl.

Celý článek...

stegersbach_ilustrace2Nejvýchodnější a současně nejmladší část Rakouska Burgenland fascinuje svou rozmanitou nabídkou každoročně tisíce hostů. K jedné z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších destinací patří Stegersbach na jihu Burgenlandu. Až do otevření hranic to byl ospalý kout Rakouska, obklopený nepropustnými hranicemi se Slovenskem a Maďarskem. Po jejich otevření však došlo k oživení cestovního ruchu a z Burgenlandu se stal velmi oblíbený turistický cíl.

Celý článek...

Tosal_available_on_the_appstoreNejlepsi golfovy pruvodce po Kanarskych ostrovech – stáhněte si aplikaci zdarma do svého iPadu či iPhonu. Najdete ji v App Store.

 

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...