Brother-leaderboard
Cesty za golfem

MittersilMístní hřiště leží v téměř absolutní rovině. Je krásné, jednak všudypřítomnou horskou kulisou, ale i díky perfektnímu začlenění do přírody. Jen si musíte zvyknout na stálou přítomnost vody. Řeka či vlastně říčka Salzach se vine celým areálem a kam nedosáhne, stavitelé důsledně přidali jezero či jezírko. Při pohledu na mapku se zasmějete, voda vstupuje do hry opravdu na všech 18 jamkách! Specialitou je poslední, středně dlouhý třípar, ostrovní jamka jako vyšitá, spojená s pevninou jen uzounkou šíjí, to vše přímo u terasy klubovny, z níž vás pozoruje spousta šťastlivců, kteří už to mají za sebou.

Celý článek...

ABF-fordecor

TorrequebradaSlnkom rozhorúčená Andalúzia dýcha letom, dovolenková sezóna je v plnom prúde. Letisko v Malage Pablo Ruiz Piccaso praská vo švíkoch a prepraví denne tisíce turistov, ktorí sa roztrúsia po celom regióne. Ročne je to až 13 miliónov. Najpopulárnejšou oblasťou Andalúzie je jednoznačne Costa del Sol – Slnečné pobrežie či poetickejšie: Pobrežie Slnka.

Celý článek...

Pebble BeachUž jste hráli golf za „Velkou louží"? Pokud ne, je čas to napravit. A jestliže jste si zvolili za cíl své dovolené Kalifornii, servírujeme vám třicítku nejlepších veřejných golfových hřišť v zemi tak, jak je seřadil prestižní magazín Golf.com. Jen prozradím, že čelo výsledkové listiny si pronajal legendární resort Pebble Beach (na snímku).

Celý článek...

Costa La CalaV rámci úsporných španělských ekonomických balíčků, které začnou platit od 1.9.2012 se změní i DPH na golfové fee, a to z 8 na 21 %! 13procentní zdražení daně reprezentuje na průměrném green fee (60 euro) zvýšení ceny až o 7,60 euro, což při 5denním hraní činí téměř 40 euro! My ale víme, jak ušetříte.

Celý článek...

WaileaPředstavte si odpal na tříparové jamce kteréhokoliv vašeho oblíbeného hřiště. Založíte hůl za nizoučko natýčkovaný míček, srovnáte postoj a naposledy zkontrolujete pozici vlajky na grínu. Zaostříte, abyste si pozici vlajky zafixovali v paměti, a v tom vás ze soustředění vyruší z ničeho nic se vynořivší objekt na obzoru. Na lesknoucí se hladině Tichého oceánu dovádí velrybí rodinka.

Celý článek...

Royal_LythamZkouška, jež nemilosrdně oddělí chlapce od opravdových mužů. I tak by se dala charakterizovat bitva s více než dvěma sty bankry, ochotnými potrestat každičkou chybu, i proměnlivým větrem vanoucím od Irského moře. Právě takové bude již 141. Open Championship, které se po jedenácté vrací do náruče Royal Lytham & St. Annes.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...