Inzerce
Cesty za golfem

Bled1Slovinsko, to jsou především úchvatné hory, nádherná příroda, i kousek Jadranu, výtečná gastronomie a skvělá vína. Zatímco spojení Slovinsko a golf je zatím spíš tak trochu nepopsaný arch papíru. Nebo spíš by se dalo říct, utajený golfový klenot. Připravovaný projekt Beroun Golf Clubu, Slovenija Center Praha, Slovinské golfové federace a Adria Airways by to ale mohl změnit.

Celý článek...

Pravidla - test

Slov Borsa-terVo Hrubej Borši už beží golfový program naplno, ba začali tam už aj s prvými turnajmi. Keďže aj tohto roku tam očakávajú veľkú návštevnosť, tu je pár čerstvých informácií.
Pre hráčov nachystali pre novú sezónu jednak osvedčené formáty, či už je to celosezónna súťaž „eclectic", v ktorej sa opäť súťaží o hodnotné golfové zájazdy, alebo štandardné majstrovstvá v hre na rany aj na jamky pre priaznivcov ,,súťažnejšieho" golfu.

Celý článek...

RED OAK 1Golfový rezort RED OAK Golf Club už čoskoro sprístupní nadšencom tohto športu, ale aj širokej verejnosti nezabudnuteľné výhľady, špičkové športové zážitky a 18 jamkové ihrisko rešpektujúce rokmi formovanú filozofiu golfu. Čo sa skrýva za týmto unikátnym projektom?

Celý článek...

Tur-NationalGolfClubTurecko patrí k najvyhľadávanejším dovolenkovým destináciám, veľmi obľúbená je predovšetkým 220 km dlhá turecká riviéra, kam patria strediská ako Antalya, Alanya, Side, Kemer a v neposlednom rade golfový raj Belek.

Celý článek...

marbellaCestovní kancelář Gabriel Tour pořádá ve dnech 22.3 – 26.3. v pořadí druhý letošní zahraniční turnaj, tentokrát ve španělské Marbelle v hotelu Melia Marbella Banus. Cena včetně letenky celkem 899 euro za osobu (zahrnuje privat check-in na vídeňském letišti). Turnaj na hřištích Marbella GCC a Atalaya New se hraje na úpravu HCP.

Celý článek...

villalareserva-newV průběhu měsíce března, kdy bývá ve Španělsku příjemných 19 stupňů, nabízí Villa La Reserva zaváděcí 30% slevu na pobyt. Týdenní pronájem vily se třemi ložnicemi (z nichž každá má vlastní sociální zařízení), obývacím pokojem, kuchyní a terasou vás tak přijde na pouhých 23 100 Kč! V celém domě je klimatizace a podlahové topení. Cena přímého zpátečního letu jak z Prahy, tak z Vídně se pohybuje okolo 5 000 Kč.

 

Celý článek...

Strana 10 z 61

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...