Cesty za golfem

Penati HeritageSlovenských golfistov netreba presviedčať, že rezort Penati je slovenská špička. James, ktorý patrí do tímu hodnotiteľov britského portálu top100golfcourses.co.uk, tiež nešetrí chválou. Radi preto preberáme jeho článok, ktorý portál nedávno uverejnil. Hodnotiteľ portálu www.top100golfcourses.co.uk vystupuje pod krstným menom James. Ihrisko Heritage v Penati si odohral 6. septembra 2016 a napísal:

Celý článek...

footgolf-1Prvé boli vlani Malacky, k ním postupne pribudlo Bernolákovo, Skalica, Šurany, Prievaly, Čierna Voda i Tomášov. To sú miesta, kde sa hrá aj footgolf – teda nožný golf. FootGolf je presne taký, ako znie – keď futbal a golf splynú do jedného. Výsledok sa počíta ako pri golfe, teda každá rana, avšak hráči nepoužívajú palice ale nohy. Najnižší počet kopov určuje víťaza.

Celý článek...

WGT Hawaii BigIslandSoukromé letadlo, nadstandardní služby, atraktivní destinace, golfová hřiště snů... Zní to jako pohádka? Nejspíš ano. Pokud se ale rozhodnete využít nejnovější cestovatelský projekt Golfovou cestu kolem světa – edice Callaway 2017, pak se vám tato pohádka může vyplnit. Více už prozradí Rasťo Koyš z cestovní kanceláře Leonardo.

Celý článek...

USA ilustrace1Být v New Yorku, a nezahrát si golf? To je jako projíždět Moravou, a neochutnat víno. Velké jablko netvoří jen mrakodrapy, beton a čtyřproudé ulice se žlutými taxíky, ale i parky, předzahrádky obytných domů a střešní zahrady bank či úřadů. V neposlední řadě jsou to i golfová hřiště.

Celý článek...

Bernolakovo-il-1S Jaroslavem Kachlíkem o jeho výjimečném hřišti, o hřištích obecně a o nákladném koníčku – restaurování nádherného zámku v resortu Black River. Začátkem září totiž uplyne deset let od otevření slovenského hřiště Black River nedaleko Bratislavy, jemuž se podle jeho polohy všeobecně říká Bernolákovo. Hřiště považované za nejtěžší v Evropě, hřiště s kontroverzní pověstí, které rozděluje ty, co tam hráli či hrávají, na dva antagonistické tábory.

Celý článek...

Karlovy-Vary-Janku-250Súčasné ihrisko v Karlových Varoch už veľa spoločného s pôvodným okrem histórie klubu nemá. To z roku 1906 o rozlohe 2,3 hektára totiž stálo pri Gejzír parku, dnes takmer v meste. A slúžilo najmä kúpeľným hosťom.Po pár rokoch sa ale deviatka ukázala nedostatočná. A tak vypracovaním projektu nového už 18- jamkového ihriska poverili vtedy najznámejšieho odborníka z tejto oblasti, parížskeho architekta C. Noskowskeho. Ten našiel vhodný pozemok na kopci nad kúpeľmi pri obci Olšove Vraty. Kompletnú osemnástku otvárali v roku 1933.

Celý článek...

Strana 10 z 59

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...