Vincentka-golfinfo

Shot Scope 2Shot Scope s potěšením oznamuje uvedení nového online produktu Course Hub, vydaného pro uživatele Shot Scope V2 v půli července. Nová technologie sdružuje golfisty prostřednictvím sociální komunity, jež jim umožňuje připojit se virtuálně k neomezenému počtu golfových klubů, prohlížet si statistiky hřiště a měřit se mezi sebou v různých soutěžích.

Shot Scope aktuálně zaznamenává přes 1 milion ran po celém světě každých 10 dnů, uživatelé své skóre vylepšují v průměru o 2,7 rány po prvních 30 odehraných kolech od zahájení využívání. Díky tomuto novému komplexnímu nástroji mají přístup k informacím od tisíců dalších uživatelů, což jim pomáhá zlepšovat vlastní hru.

Course Hub se nepodobá žádné jiné golfové sociální komunitě. Uživatelé jednoduše vyhledají golfový klub a hned získají přístup k celé řadě dat jako: rekord hřiště, nejdelší drajv, statistiky jamku po jamce, nejvyšší počet birdie apod. To golfistům hrajícím dané hřiště poprvé nabídne vhled, jakým způsobem ke hře přistoupit, umožní jim to využít užitečné tipy apod.
Všechna data zaznamenaná v hodinkách Shot Scope V2 GPS se na základě povolení sdílení automaticky synchronizují s Course Hub, čímž vznikne obrovská databáze informací, jak nejlépe hřiště hrát, zároveň si své statistiky může uživatel porovnat s ostatními golfisty.

Každých 18 jamek dává příležitost soutěžit s Course Hub. Na každém pětiparu se vyhodnocuje nejdelší drajv a vzniká žebříček deseti nejlepších golfistů. Pokud hřiště žádný pětipar nemá, vztahuje se tato soutěž na poslední tři čtyřpary.
Připojení přitom ani nemůže být jednodušší, vlastníci Shot Scope V2 (pořizovací cena odpovídá ekvivalentu 170 euro) se pouze zalogují na stránce Shot Scope, kde k nové sociální komunitě získají přístup zdarma.

Stránky výrobce: www.shotscope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...