Adi botVstupujeme na další schod, pokud jde o oblečení šetrné k přírodě. Jak obuv, tak oblečení je zhotovené z recyklovaného technického materiálu zvaného PRIEMEBLUE. Ten také propůjčil název kolekci, zahrnující pola, bundy a kraťasy. Obuv najdete pod názvem CODECHAOS21. Ostatně adidas už dávno předtím veřejně oznámil, že do roku 2024 by všechny produkty měly být výhradně z recyklovaného polyesteru.

V případě oděvů PRIMEBLUE musí alespoň 40 % tvořit recyklovaný materiál, to však výrobce hravě překračuje, část oděvů obsahuje 95 % recyklovaného polyesteru, většina je dokonce stoprocentní. Popisovaná řada svršků zahrnuje dvoubarevné pánské polo Pique, verze pro dámy je bez rukávů, dále tu máme prodyšné a rychle schnoucí HEAT.DRY polo pro muže, pánskou i dámskou bundu se čtvrtečním zipem a kraťasy pro pány i dámy.

„Naše plány, pokud jde o ochranu životního prostředí, jsou smělé, nicméně tato kolekce jasně ukazuje, jak se svým cílům blížíme," pochvaluje si šéf oblečení adidas Golf Shaun Madigan. „Posouváme se v mnoha směrech, ať už jde o design nebo materiál, a těší nás, že se hráči v našem oblečení cítí dobře, splňujeme nejvyšší nároky z hlediska funkčnosti a také se chováme šetrně."

S tímto tvrzením korespondují i nově představené boty CODECHAOS21. Model, který vcelku narušuje obecně vžitou představu, jak by měla golfová obuv vypadat. Při zhotovení esteticky nevšední boty se z poloviny uplatnil plast vylovený v oceánu. Obuv je voděodolná, na svršku najdeme části z mikrovlákna, které zajišťují ochranu i stabilitu.
Bezespajková podešev využívá technologii TWISTGRIP, kdy pomocí tepelné mapy zjistili, do kterých míst zasadit výčnělky zajišťující rovnováhu během celého švihu. Další prvky převzali z původní verze tohoto modelu a přinášejí větší pohodlí i stabilitu, hráči oceňují i nízkou hmotnost.
K výběru máte hned několik barevných variant, s klasickými tkaničkami i s tzv. BOA systémem utažení.

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...