Vincentka-golfinfo

slapySezona se pomalu chýlí ke konci, přesto je stále o co bojovat. Třeba na Slapech pro vás připravili hned několik možností, jak se rozloučit s odcházející sezonou.

16. října od 11.00 Texas scramble dvojic
Hraje se soutěž dvojic na 18 jamek, kde se vybírá vždy lepší rána, hrací HCP se počítá z průměrného HCP dvojice 50%, tj. pokud mají hráči hcp 2×54 jejich hrací HCP je 27. Jedinečný způsob zahrát si hřiště pod par a cítit se jako špičkoví golfisté na PGA Tour!
Rozvoz teplých nápojů po hřišti zajištěn, čaj a nebo grog. Fee za jednotlivce je snížené na 1 000 Kč, startovné za dvojici je 300 Kč. Senioři nad 60 let a junioři do 18 let fee za 500 Kč. Přihlášky na recepci nebo na ČGF.

22. října od 10.30 Good Will Cup
Přines cenu a odnes si jinou. 18 jamek stableford na úpravu HCP v jedné kategorii 0–54, postupný start. Fee 1 000 Kč, senior a junior za 500 Kč, startovné 200 Kč houska a voda do bagu + čaj a grog na hřišti.

30. října od 11.00 Hallowen Cup
Další z degustačních turnajů, tentokráte dušičkový v duchu amerických hallowenských tradic. Po hře vás čeká dýňové menu. 18 jamek, postupný start. Fee 1 000 Kč, junior a senior 500 Kč (hráči, kteří budou hrát v masce, mají fee snížené na 700 Kč a junioři a senioři v masce mají fee snížené na 350 Kč). Startovné 400,-Kč.

5. listopadu od 11.00 Cross country
Zahrajte si první devítku na Slapech velmi netradičním způsobem, kris-kros, odpaliště se mění, pořadí grínů také, hraje se cannon start. Fee 500 Kč pro všechny, po hřišti se bude vozit něco na zahřátí (i ostřejšího!), startovné 200 Kč.

Nenechejte si žádnou z akcí ujít, těšíme se na vás! Golf Park Slapy sv. Jan!

Více o klubu a hřišti


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...