Spa Hotel Ulrika

FCUž za pár hodin odstartuje vyvrcholení tohoto kalendářního roku PGA Tour, jímž budou 6. rokem po sobě play-off FedEx Cupu. Čtyři turnaje v pěti týdnech a na konci bonus 10 milionů dolarů pro vítěze. Začínáme už ve čtvrtek!

Prvním turnajem play-off bude The Barclays a uvidíme v něm i Tigera Woodse nebo světovou jedničku Roryho McIlroye, oba by měli jít v prvních dvou kolech v jednom flajtu.

Takto vypadá kompletní program:

23. – 26. srpna: The Barclays (Bethpage State Park, Farmingdale, NY) - TOP 125 hráčů
31. sprna – 3. září: Deutsche Bank Championship (TPC Boston, Norton, Massachusetts) - TOP 100 hráčů
6. – 9. září: BMW Championship (Crooked Stick GC, Carmel, Indiana) - TOP 70 hráčů
20. – 23. září: TOUR Championship (East Lage GC, Atlanta, Georgia) - TOP 30 hráčů

Oficiální web PGA Tour připravil výčet nejlepších hráčů dosavadních pěti ročníků vyřazovacích bojů (podívat se můžete zde), obhájcem trofeje je Američan Bill Haas, kterému stejně jako rok před ním Jimu Furykovi pomohl k celkovému vítězství triumf na posledním podniku TOUR Championship. Haas ale letos bůhvíjak nezářil, vyhrál jediný turnaj, ale to bylo už v únoru, od té doby se na žádném z turnajů PGA Tour nepodíval do první desítky. Až na poslední akci základní části Wyndham Championship to vypadalo lépe, v průběhu 4. kola byl na dělené 5. příčce (o výsledku turnaje Vás informujeme v jiné zprávě).

Jen dva borci dokázali zatím během pěti sezon odehrát všech 20 turnajů play-off – Hunter Mahan a Steve Stricker. Druhý jmenovaný také drží primát v nejvyšším počtu umístění v TOP 10 (desetkrát).

A jen dvěma borcům se v jednom roce podařilo umístit se mezi 10 nejlepšími ve všech 4 turnajích (Rory Sabbatini v roce 2007 a Padraig Harrington o dva roky později).

Vše o FedEx Cupu najdete na oficiálních stránkách PGATour.com. Než boje vypuknou, zkuste se naladit videem s 10 nejlepšími ranami loňských play-off (video na stránkách golf.com).

O tuto trofej se poperou nejlepší borci po základní části (foto: PGATour.com)

Play-off FedEx Cupu už ve čtvrtek

Už za pár hodin odstartuje vyvrcholení tohoto kalendářního roku PGA Tour, jímž budou 6. rokem po sobě play-off FedEx Cupu. Čtyři turnaje v pěti týdnech a na konci bonus 10 milionů dolarů pro vítěze. Začínáme už ve čtvrtek!

Prvním turnajem play-off bude The Barclays a uvidíme v něm i Tigera Woodse nebo světovou jedničku Roryho McIlroye, oba by měli jít v prvních dvou kolech v jednom flajtu.

 

Takto vypadá kompletní program:

 

23.-26. srpna: The Barclays (Bethpage State Park, Farmingdale, NY) - TOP 125 hráčů

31. sprna-3. září: Deutsche Bank Championship (TPC Boston, Norton, Massachusetts) - TOP 100 hráčů

6.-9. září: BMW Championship (Crooked Stick GC, Carmel, Indiana) - TOP 70 hráčů

20.-23. září: TOUR Championship (East Lage GC, Atlanta, Georgia) - TOP 30 hráčů

 

Oficiální web PGA Tour připravil výčet nejlepších hráčů dosavadních pěti ročníků vyřazovacích bojů (podívat se můžete zde), obhájcem trofeje je Američan Bill Haas, kterému stejně jako rok před ním Jimu Furykovi pomohl k celkovému vítězství triumf na posledním podniku TOUR Championship. Haas ale letos bůhvíjak nezářil, vyhrál jediný turnaj, ale to bylo už v únoru, od té doby se na žádném z turnajů PGA Tour nepodíval do první desítky. Až na poslední akci základní části Wyndham Championship to vypadalo lépe, v průběhu 4. kola byl na dělené 5. příčce (o výsledku turnaje Vás informujeme v jiné zprávě).

 

Jen dva borci dokázali zatím během pěti sezon odehrát všech 20 turnajů play-off – Hunter Mahan a Steve Stricker. Druhý jmenovaný také drží primát v nejvyšším počtu umístění v TOP 10 (desetkrát).

 

A jen dvěma borcům se v jednom roce podařilo umístit se mezi 10 nejlepšími ve všech 4 turnajích (Rory Sabbatini v roce 2007 a Padraig Harrington o dva roky později).

 

Vše o FedEx Cupu najdete na oficiálních stránkách PGATour.com. Než boje vypuknou, zkuste se naladit videem s 10 nejlepšími ranami loňských play-off (video na stránkách golf.com).


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...